Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty Katowice i okolice

Jest to część 1 dyskusji Spoty Katowice i okolice.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

mam to samo i na zimowych i na letnich, letnie w lato wyważałem po 2 miesiącach śmigania, bo kazali mi "doważyć"

zawias - na "trzepaku" na stacji diag. powiedzieli mi, że bez zarzutów, więc co może być?

ps. ale fajna pogoda :tongue4: a raczej niefajna, bo piździiii....

te trzepaki, szarpaki, wygniataki, wydymaki, rozpierdalaki to są do d*py

Elementy z zawieszenia trzeba badać organoleptycznie, a najlepiej jeszcze pomóć sobie małą brechą :naughty:

brecha i dobrym mloteczkiem :kox: :kox: :kox: w dodatku 0,5 i wiadomo masz pewnosc :decayed:
  • Odpowiedzi 154,3 tys.
  • Wyświetleń 4,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

kolego stanley co to za akcja serwisowa?? z cewakmi??pisałes na priv'a do mnie

Opublikowano

mam to samo i na zimowych i na letnich, letnie w lato wyważałem po 2 miesiącach śmigania, bo kazali mi "doważyć"

zawias - na "trzepaku" na stacji diag. powiedzieli mi, że bez zarzutów, więc co może być?

ps. ale fajna pogoda :tongue4: a raczej niefajna, bo piździiii....

te trzepaki, szarpaki, wygniataki, wydymaki, rozpierdalaki to są do d*py

Elementy z zawieszenia trzeba badać organoleptycznie, a najlepiej jeszcze pomóć sobie małą brechą :naughty:

brecha i dobrym mloteczkiem :kox: :kox: :kox: w dodatku 0,5 i wiadomo masz pewnosc :decayed:

ale na łeb :decayed:

Opublikowano

te trzepaki, szarpaki, wygniataki, wydymaki, rozpierdalaki to są do d*py

Elementy z zawieszenia trzeba badać organoleptycznie, a najlepiej jeszcze pomóć sobie małą brechą :naughty:

mów mi jeszcze :sexinbed: :sexinbed:

czyt. pomacać :decayed:
Opublikowano

tak czy tak jutro wpadne na spota... Keżor powiesz mi to w oczy o tym jp? chetnie podyskutuje na ten temat

Opublikowano

Wymieniłem dziś w końcu rozrząd. I jak zobaczyłem stary pasek i rolki to aż byłem pełen podziwu że nie pękł. :kwasny: Nigdy więcej :thumbdown:

Opublikowano

pajda złożyłeś/przymierzyłeś sprężyny?

jutro jestem umowiony u goscia ze ma mi to przezucić, ale powiedział ze moze to nie podejc z tymi amorami co mam

Opublikowano

tak czy tak jutro wpadne na spota... Keżor powiesz mi to w oczy o tym jp? chetnie podyskutuje na ten temat

OKO ma kolege :blink:
Opublikowano

kolego stanley co to za akcja serwisowa?? z cewakmi??pisałes na priv'a do mnie

najlepiej podjedź do ASO i niech serwis Ci to sprawdzi

Widziałem, że twoje auto jest objętę tą akcją serwisową i nie była wykonana :naughty:

Opublikowano

w katowicach jest jeden OKO reszta to pajace podobno

Opublikowano

mam to samo i na zimowych i na letnich, letnie w lato wyważałem po 2 miesiącach śmigania, bo kazali mi "doważyć"

zawias - na "trzepaku" na stacji diag. powiedzieli mi, że bez zarzutów, więc co może być?

ps. ale fajna pogoda :tongue4: a raczej niefajna, bo piździiii....

te trzepaki, szarpaki, wygniataki, wydymaki, rozpierdalaki to są do d*py

Elementy z zawieszenia trzeba badać organoleptycznie, a najlepiej jeszcze pomóć sobie małą brechą :naughty:

brecha i dobrym mloteczkiem :kox: :kox: :kox: w dodatku 0,5 i wiadomo masz pewnosc :decayed:

ale na łeb :decayed:

nom a jak :decayed:
Opublikowano

te trzepaki, szarpaki, wygniataki, wydymaki, rozpierdalaki to są do d*py

Elementy z zawieszenia trzeba badać organoleptycznie, a najlepiej jeszcze pomóć sobie małą brechą :naughty:

mów mi jeszcze :sexinbed: :sexinbed:

czyt. pomacać :decayed:

za***iste słowo :cool1: muszę zapamiętać :cool1: :cool1: :cool1:
Opublikowano

kolego stanley co to za akcja serwisowa?? z cewakmi??pisałes na priv'a do mnie

najlepiej podjedź do ASO i niech serwis Ci to sprawdzi

Widziałem, że twoje auto jest objętę tą akcją serwisową i nie była wykonana :naughty:

masz może GG bym zadał kilka pytań nie koniecznei na forum co?

Opublikowano

w katowicach jest jeden OKO reszta to pajace podobno

będzińsko siewierski OKO chyba lepszy :gwizdanie:
Opublikowano

kolego stanley co to za akcja serwisowa?? z cewakmi??pisałes na priv'a do mnie

Jak na PW to pisz do niego na PW. :cool1:

tak czy tak jutro wpadne na spota... Keżor powiesz mi to w oczy o tym jp? chetnie podyskutuje na ten temat

Średni temat do dyskusji to może odpuść. :decayed: P.S. Nie zapomnij zabrać bronxów. :gwizdanie:

Wymieniłem dziś w końcu rozrząd. I jak zobaczyłem stary pasek i rolki to aż byłem pełen podziwu że nie pękł. :kwasny: Nigdy więcej :thumbdown:

Nigdy więcej co?
Opublikowano

Nigdy więcej co?

nie wymieni rozrządu :decayed:
Opublikowano

kolego stanley co to za akcja serwisowa?? z cewakmi??pisałes na priv'a do mnie

najlepiej podjedź do ASO i niech serwis Ci to sprawdzi

Widziałem, że twoje auto jest objętę tą akcją serwisową i nie była wykonana :naughty:

za***iście a ja już wymieniłem wszystkie cewki...na BERU :confused4: to o to chodzi

Opublikowano

w katowicach jest jeden OKO reszta to pajace podobno

Co jest qr**? :blink: :blink: :blink: :blink:

Nigdy więcej co?

nie wymieni rozrządu :decayed:

:decayed:
Opublikowano

kolego stanley co to za akcja serwisowa?? z cewakmi??pisałes na priv'a do mnie

najlepiej podjedź do ASO i niech serwis Ci to sprawdzi

Widziałem, że twoje auto jest objętę tą akcją serwisową i nie była wykonana :naughty:

masz może GG bym zadał kilka pytań nie koniecznei na forum co?

jeżeli chodzi Ci o szczegóły to ich nie znam, bo ja nie pracuje na serwisie ;)

Opublikowano

kolego stanley co to za akcja serwisowa?? z cewakmi??pisałes na priv'a do mnie

Jak na PW to pisz do niego na PW. :cool1:

tak czy tak jutro wpadne na spota... Keżor powiesz mi to w oczy o tym jp? chetnie podyskutuje na ten temat

Średni temat do dyskusji to może odpuść. :decayed: P.S. Nie zapomnij zabrać bronxów. :gwizdanie:

Wymieniłem dziś w końcu rozrząd. I jak zobaczyłem stary pasek i rolki to aż byłem pełen podziwu że nie pękł. :kwasny: Nigdy więcej :thumbdown:

Nigdy więcej co?

Zapomniałem o browarkach właśnie :decayed:

Co do nigdy więcej nie czekać tak z wymianą rozrządu choć zostało jescze 300km do licznikowego 60 tys. km :gwizdanie:

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.