Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty Katowice i okolice

Jest to część 1 dyskusji Spoty Katowice i okolice.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

kolego stanley co to za akcja serwisowa?? z cewakmi??pisałes na priv'a do mnie

Jak na PW to pisz do niego na PW. :cool1:

tak czy tak jutro wpadne na spota... Keżor powiesz mi to w oczy o tym jp? chetnie podyskutuje na ten temat

Średni temat do dyskusji to może odpuść. :decayed: P.S. Nie zapomnij zabrać bronxów. :gwizdanie:

Wymieniłem dziś w końcu rozrząd. I jak zobaczyłem stary pasek i rolki to aż byłem pełen podziwu że nie pękł. :kwasny: Nigdy więcej :thumbdown:

Nigdy więcej co?

Zapomniałem o browarkach właśnie :decayed:

Co do nigdy więcej nie czekać tak z wymianą rozrządu choć zostało jescze 300km do licznikowego 60 tys. km :gwizdanie:

:wink4::good:
  • Odpowiedzi 154,3 tys.
  • Wyświetleń 4,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
  • Autor

tak czy tak jutro wpadne na spota... Keżor powiesz mi to w oczy o tym jp? chetnie podyskutuje na ten temat

czy Ty już mnie straszysz ? co? chcesz mi najebać ? gratuluje... poprostu nie mam szacunku do ludzi co nie szanują policji i tyle w temacie i moge Ci to powiedzieć prosto w oczy . pobijesz mnie za to ? czy postraszysz kolegami ?
Opublikowano

kolego stanley co to za akcja serwisowa?? z cewakmi??pisałes na priv'a do mnie

Jak na PW to pisz do niego na PW. :cool1:

tak czy tak jutro wpadne na spota... Keżor powiesz mi to w oczy o tym jp? chetnie podyskutuje na ten temat

Średni temat do dyskusji to może odpuść. :decayed: P.S. Nie zapomnij zabrać bronxów. :gwizdanie:

Wymieniłem dziś w końcu rozrząd. I jak zobaczyłem stary pasek i rolki to aż byłem pełen podziwu że nie pękł. :kwasny: Nigdy więcej :thumbdown:

Nigdy więcej co?

Zapomniałem o browarkach właśnie :decayed:

Co do nigdy więcej nie czekać tak z wymianą rozrządu choć zostało jescze 300km do licznikowego 60 tys. km :gwizdanie:

wymienia się co 90kkm :cool1:

Opublikowano

tak czy tak jutro wpadne na spota... Keżor powiesz mi to w oczy o tym jp? chetnie podyskutuje na ten temat

czy Ty już mnie straszysz ? co? chcesz mi najebać ? gratuluje... poprostu nie mam szacunku do ludzi co nie szanują policji i tyle w temacie i moge Ci to powiedzieć prosto w oczy . pobijesz mnie za to ? czy postraszysz kolegami ?

synek wyluzuj....
Opublikowano

zluzuj ... nie ma sansu

Opublikowano

kolego stanley co to za akcja serwisowa?? z cewakmi??pisałes na priv'a do mnie

Jak na PW to pisz do niego na PW. :cool1:

tak czy tak jutro wpadne na spota... Keżor powiesz mi to w oczy o tym jp? chetnie podyskutuje na ten temat

Średni temat do dyskusji to może odpuść. :decayed: P.S. Nie zapomnij zabrać bronxów. :gwizdanie:

Wymieniłem dziś w końcu rozrząd. I jak zobaczyłem stary pasek i rolki to aż byłem pełen podziwu że nie pękł. :kwasny: Nigdy więcej :thumbdown:

Nigdy więcej co?

Zapomniałem o browarkach właśnie :decayed:

Co do nigdy więcej nie czekać tak z wymianą rozrządu choć zostało jescze 300km do licznikowego 60 tys. km :gwizdanie:

wymienia się co 90kkm :cool1:

Pierwsza wymiana jest po 90 a potem powinno się co 60 zmieniać takie mam info :gwizdanie:
Opublikowano

Ja uciekam zrobić siusiu, paciorek i spać :cool1: grzeczny chłopak ze mnie :naughty:

Do jutra :hi:

Opublikowano

tak czy tak jutro wpadne na spota... Keżor powiesz mi to w oczy o tym jp? chetnie podyskutuje na ten temat

czy Ty już mnie straszysz ? co? chcesz mi najebać ? gratuluje... poprostu nie mam szacunku do ludzi co nie szanują policji i tyle w temacie i moge Ci to powiedzieć prosto w oczy . pobijesz mnie za to ? czy postraszysz kolegami ?

synek wyluzuj....

Niech rozstrzygną to na asfalcie :naughty:
Opublikowano

kolego stanley co to za akcja serwisowa?? z cewakmi??pisałes na priv'a do mnie

Jak na PW to pisz do niego na PW. :cool1:

tak czy tak jutro wpadne na spota... Keżor powiesz mi to w oczy o tym jp? chetnie podyskutuje na ten temat

Średni temat do dyskusji to może odpuść. :decayed: P.S. Nie zapomnij zabrać bronxów. :gwizdanie:

Wymieniłem dziś w końcu rozrząd. I jak zobaczyłem stary pasek i rolki to aż byłem pełen podziwu że nie pękł. :kwasny: Nigdy więcej :thumbdown:

Nigdy więcej co?

Zapomniałem o browarkach właśnie :decayed:

Co do nigdy więcej nie czekać tak z wymianą rozrządu choć zostało jescze 300km do licznikowego 60 tys. km :gwizdanie:

wymienia się co 90kkm :cool1:

Pierwsza wymiana jest po 90 a potem powinno się co 60 zmieniać takie mam info :gwizdanie:

no to raczej błędne :wink4:

Opublikowano

Krolu z ChoRzowa? heh swój chop

Opublikowano
  • Autor

tak czy tak jutro wpadne na spota... Keżor powiesz mi to w oczy o tym jp? chetnie podyskutuje na ten temat

czy Ty już mnie straszysz ? co? chcesz mi najebać ? gratuluje... poprostu nie mam szacunku do ludzi co nie szanują policji i tyle w temacie i moge Ci to powiedzieć prosto w oczy . pobijesz mnie za to ? czy postraszysz kolegami ?

synek wyluzuj....

Niech rozstrzygną to na asfalcie :naughty:

:polew:
Opublikowano

tak czy tak jutro wpadne na spota... Keżor powiesz mi to w oczy o tym jp? chetnie podyskutuje na ten temat

czy Ty już mnie straszysz ? co? chcesz mi najebać ? gratuluje... poprostu nie mam szacunku do ludzi co nie szanują policji i tyle w temacie i moge Ci to powiedzieć prosto w oczy . pobijesz mnie za to ? czy postraszysz kolegami ?

synek wyluzuj....

Niech rozstrzygną to na asfalcie :naughty:

:polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: z tym 2.0 to ja mogę nawet stanąć :kox: :kox: :kox: :kox: :kox: :kox:
Opublikowano

kolego stanley co to za akcja serwisowa?? z cewakmi??pisałes na priv'a do mnie

najlepiej podjedź do ASO i niech serwis Ci to sprawdzi

Widziałem, że twoje auto jest objętę tą akcją serwisową i nie była wykonana :naughty:

masz może GG bym zadał kilka pytań nie koniecznei na forum co?

jeżeli chodzi Ci o szczegóły to ich nie znam, bo ja nie pracuje na serwisie ;)

oki ale jak coś sprawdzałeś to co tam widziałeś czego to dotyczyło??

Opublikowano

pajda złożyłeś/przymierzyłeś sprężyny?

jutro jestem umowiony u goscia ze ma mi to przezucić, ale powiedział ze moze to nie podejc z tymi amorami co mam

Sprawdzisz i zobaczysz. :good:

tak czy tak jutro wpadne na spota... Keżor powiesz mi to w oczy o tym jp? chetnie podyskutuje na ten temat

czy Ty już mnie straszysz ? co? chcesz mi najebać ? gratuluje... poprostu nie mam szacunku do ludzi co nie szanują policji i tyle w temacie i moge Ci to powiedzieć prosto w oczy . pobijesz mnie za to ? czy postraszysz kolegami ?

synek wyluzuj....

Niech rozstrzygną to na asfalcie :naughty:

:polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: z tym 2.0 to ja mogę nawet stanąć :kox: :kox: :kox: :kox: :kox: :kox:

:polew: :polew: :polew:
Opublikowano

Krolu z ChoRzowa? heh swój chop

:good: :good: :good:
Opublikowano

napinacze :decayed:[br]Dopisany: 21 Luty 2011, 21:37_________________________________________________

kolego stanley co to za akcja serwisowa?? z cewakmi??pisałes na priv'a do mnie

najlepiej podjedź do ASO i niech serwis Ci to sprawdzi

Widziałem, że twoje auto jest objętę tą akcją serwisową i nie była wykonana :naughty:

masz może GG bym zadał kilka pytań nie koniecznei na forum co?

jeżeli chodzi Ci o szczegóły to ich nie znam, bo ja nie pracuje na serwisie ;)

oki ale jak coś sprawdzałeś to co tam widziałeś czego to dotyczyło??

nie wchodziłem w szczegóły,

pisało wymiana cewki zapłonowej

Opublikowano

kolego stanley co to za akcja serwisowa?? z cewakmi??pisałes na priv'a do mnie

Jak na PW to pisz do niego na PW. :cool1:

tak czy tak jutro wpadne na spota... Keżor powiesz mi to w oczy o tym jp? chetnie podyskutuje na ten temat

Średni temat do dyskusji to może odpuść. :decayed: P.S. Nie zapomnij zabrać bronxów. :gwizdanie:

Wymieniłem dziś w końcu rozrząd. I jak zobaczyłem stary pasek i rolki to aż byłem pełen podziwu że nie pękł. :kwasny: Nigdy więcej :thumbdown:

Nigdy więcej co?

Zapomniałem o browarkach właśnie :decayed:

Co do nigdy więcej nie czekać tak z wymianą rozrządu choć zostało jescze 300km do licznikowego 60 tys. km :gwizdanie:

wymienia się co 90kkm :cool1:

Pierwsza wymiana jest po 90 a potem powinno się co 60 zmieniać takie mam info :gwizdanie:

no to raczej błędne :wink4:

To boje się pomyśleć jakby ten mój rozrząd wyglądał po jeszcze 30 tys km :mysli:
Opublikowano

Krolu z ChoRzowa? heh swój chop

:good: :good: :good:

:mysli: Coś mi tu śmierdzi...
Opublikowano

kolego stanley co to za akcja serwisowa?? z cewakmi??pisałes na priv'a do mnie

Jak na PW to pisz do niego na PW. :cool1:

tak czy tak jutro wpadne na spota... Keżor powiesz mi to w oczy o tym jp? chetnie podyskutuje na ten temat

Średni temat do dyskusji to może odpuść. :decayed: P.S. Nie zapomnij zabrać bronxów. :gwizdanie:

Wymieniłem dziś w końcu rozrząd. I jak zobaczyłem stary pasek i rolki to aż byłem pełen podziwu że nie pękł. :kwasny: Nigdy więcej :thumbdown:

Nigdy więcej co?

Zapomniałem o browarkach właśnie :decayed:

Co do nigdy więcej nie czekać tak z wymianą rozrządu choć zostało jescze 300km do licznikowego 60 tys. km :gwizdanie:

wymienia się co 90kkm :cool1:

Pierwsza wymiana jest po 90 a potem powinno się co 60 zmieniać takie mam info :gwizdanie:

no to raczej błędne :wink4:

To boje się pomyśleć jakby ten mój rozrząd wyglądał po jeszcze 30 tys km :mysli:

zależy czy zawsze był kpl rozrząd robiony czy nie :)

Opublikowano

napinacze :decayed:

dsc8802g.jpg

:kox: :kox: :kox: :kox:

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.