Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty Katowice i okolice

Jest to część 1 dyskusji Spoty Katowice i okolice.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

ja sie zbieram bajo

Trzym się! Jutro na spota dotrzesz? :mysli:
  • Odpowiedzi 154,3 tys.
  • Wyświetleń 4,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

napinacze :decayed:[br]Dopisany: 21 Luty 2011, 21:37_________________________________________________

kolego stanley co to za akcja serwisowa?? z cewakmi??pisałes na priv'a do mnie

najlepiej podjedź do ASO i niech serwis Ci to sprawdzi

Widziałem, że twoje auto jest objętę tą akcją serwisową i nie była wykonana :naughty:

masz może GG bym zadał kilka pytań nie koniecznei na forum co?

jeżeli chodzi Ci o szczegóły to ich nie znam, bo ja nie pracuje na serwisie ;)

oki ale jak coś sprawdzałeś to co tam widziałeś czego to dotyczyło??

nie wchodziłem w szczegóły,

pisało wymiana cewki zapłonowej

ale to powiedzcie mi teraz ... jak wymieniłem cewki dopiero co to jak będzie ta akcja to wymienią mi je na ori z ASO?? jejku jakoś nie nadążam... i czemu mi nei przysłali info jak juz w NOMA2 kupowałem części to jakby to była akcja serwisowa to bym dostał info do skrzynki do chaty??

bo NOMA jest c**jowa :decayed:

podjedź sobie jeszcze raz do serwisu i popytaj, zawsze możesz zażądać zwrotu dwoich starych części :wink4:

wcześniej ich za***ie!!!!!!!!!!!!! że nie wysłali mi info o akcji (jeśli miała miejsce 0d 09/01/2010 do teraz) wydu...piłem 450zł za BERU i świece extra 110zł

Nie wysyłają info o tym, że jest akcja. Jak robisz przeglądy w serwisie albo jakieś wymiany, etc. to jesteś szczęściarzem bo wtedy coś Ci powiedzą. :good:

:good:

a jeżeli kupowałeś tylko części, to akcji fabrycznych wtedy nie sprawdzają, bo nie mają obowiązku

Jedynie jak przyjeżdzasz na serwis :wink4:

No dokłdnie. Ja tak właśnie miałem. :cool1:

fajna pupa z twarzy

9dbce5a85b.jpeg

:decayed:

nie wkręcacie mnie aby...?? :naughty: bo jak to cewki na akcji serwisowej mogą być?? że niby za cewki akcja odpowiada?? :wallbash::mysli:

elvis! No proszę Cię! Kilka razy trzeba Ci szystko powtarzać!? :angry:

no bo wiecie czasami lubicie se jaja robić... :evil:

Opublikowano
:szukaj: Nie w poważnych sprawach! :decayed::kox:
Opublikowano

GRISZA, będziesz jutro?

Mam być punktualnie ? :embarrassed:

Opublikowano

:szukaj: Nie w poważnych sprawach! :decayed::kox:

oka spoka

Opublikowano

ja sie zbieram bajo

Trzym się! Jutro na spota dotrzesz? :mysli:

Pewnie nie :decayed:
Opublikowano

ale spam :wallbash: :wallbash: :wallbash:

Opublikowano

ale spam :wallbash: :wallbash: :wallbash:

:tongue4: trzeba siedzieć na forum a nie pracować
Opublikowano

ale spam :wallbash: :wallbash: :wallbash:

:tongue4: trzeba siedzieć na forum a nie pracować

albo konia bić w kiblu :decayed:

Opublikowano

ale spam :wallbash: :wallbash: :wallbash:

:tongue4: trzeba siedzieć na forum a nie pracować

albo konia bić w kiblu :decayed:

:polew: :polew:[br]Dopisany: 21 Luty 2011, 22:15_________________________________________________Dajcie swoim lubom taki prezent na pewno każda się ucieszy :naughty:

ПОЗДРАВЛЯЮ, ДОРОГАЯ!

Opublikowano

ale spam :wallbash: :wallbash: :wallbash:

:tongue4: trzeba siedzieć na forum a nie pracować

albo konia bić w kiblu :decayed:

:polew: :polew: :polew:
Opublikowano

ale spam :wallbash: :wallbash: :wallbash:

:tongue4: trzeba siedzieć na forum a nie pracować

albo konia bić w kiblu :decayed:

:cool1::no:
Opublikowano

ale spam :wallbash: :wallbash: :wallbash:

:tongue4: trzeba siedzieć na forum a nie pracować

albo konia bić w kiblu :decayed:

:cool1::no:

:gwizdanie:

:polew: :polew: :polew:

Opublikowano

ale spam :wallbash: :wallbash: :wallbash:

:tongue4: trzeba siedzieć na forum a nie pracować

albo konia bić w kiblu :decayed:

:cool1::no:

:rolleyes:

Opublikowano

ale spam :wallbash: :wallbash: :wallbash:

:tongue4: trzeba siedzieć na forum a nie pracować

albo konia bić w kiblu :decayed:

:cool1::no:

:rolleyes:

Yebany! :naughty: :naughty:
Opublikowano

ale spam :wallbash: :wallbash: :wallbash:

:tongue4: trzeba siedzieć na forum a nie pracować

albo konia bić w kiblu :decayed:

:polew: :polew:[br]Dopisany: 21 Luty 2011, 22:15_________________________________________________Dajcie swoim lubom taki prezent na pewno każda się ucieszy :naughty:

ПОЗДРАВЛЯЮ, ДОРОГАЯ!

mam nadzieję, że nie zrobił tego w swoim aucie :polew:[br]Dopisany: 21 Luty 2011, 22:24_________________________________________________

ale spam :wallbash: :wallbash: :wallbash:

:tongue4: trzeba siedzieć na forum a nie pracować

albo konia bić w kiblu :decayed:

:cool1::no:

:rolleyes:

Yebany! :naughty: :naughty:

jak to mówi Miszka:

"życie..."

:polew: :polew:

Opublikowano

ale spam :wallbash: :wallbash: :wallbash:

:tongue4: trzeba siedzieć na forum a nie pracować

albo konia bić w kiblu :decayed:

:polew: :polew:[br]Dopisany: 21 Luty 2011, 22:15_________________________________________________Dajcie swoim lubom taki prezent na pewno każda się ucieszy :naughty:

ПОЗДРАВЛЯЮ, ДОРОГАЯ!

mam nadzieję, że nie zrobił tego w swoim aucie :polew:

:evil:
Opublikowano
:evil::slina:
Opublikowano
1298224884_by_taluk_500.jpg
Opublikowano

ale spam :wallbash: :wallbash: :wallbash:

:tongue4: trzeba siedzieć na forum a nie pracować

albo konia bić w kiblu :decayed:

:polew: :polew:[br]Dopisany: 21 Luty 2011, 22:15_________________________________________________Dajcie swoim lubom taki prezent na pewno każda się ucieszy :naughty:

ПОЗДРАВЛЯЮ, ДОРОГАЯ!

mam nadzieję, że nie zrobił tego w swoim aucie :polew:[br]Dopisany: 21 Luty 2011, 22:24_________________________________________________

ale spam :wallbash: :wallbash: :wallbash:

:tongue4: trzeba siedzieć na forum a nie pracować

albo konia bić w kiblu :decayed:

:cool1::no:

:rolleyes:

Yebany! :naughty: :naughty:

jak to mówi Miszka:

"życie..."

:polew: :polew:

"....jest trudne"

no a mnie jutro na spocie na 75% nie będzie ale będę wiedział jutro[br]Dopisany: 21 Luty 2011, 22:44_________________________________________________Małgosia wraca do domu i znów dostała jedynkę, ojciec się wkurwił i mówi do Małgosi: od tej pory za każdą jedynkę robisz mi loda....i tak Małgosia kilkakrotnie przyniosła do domu jedynkę, aż pewnego razu stary wyciąga h*ja...Małgosia już ma się zabierać za gałę ale widzi c**j cały w gównie....na co stary: a coś ty myslała, że Jasiu same piątki przynosi :decayed:

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.