Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty Katowice i okolice

Jest to część 1 dyskusji Spoty Katowice i okolice.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

długo stoicie na parkingu? :mysli: bo się zastanawiam czy się dzisiaj nie wybrać :kox:

na parkingu malo bo zimno i dawaj dzisiaj to kasia nie bedzie sie nudzic bo tez chce jechac :kox:

oki, to się dzisiaj zabiorę ze Stanisławem :decayed:[br]Dopisany: 22 Luty 2011, 15:10_________________________________________________

jak będzie -10 to do 2 h może wytrzymamy :gwizdanie:

ja tyle nie dam rady :shocked:

  • Odpowiedzi 154,3 tys.
  • Wyświetleń 4,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

długo stoicie na parkingu? :mysli: bo się zastanawiam czy się dzisiaj nie wybrać :kox:

na parkingu malo bo zimno i dawaj dzisiaj to kasia nie bedzie sie nudzic bo tez chce jechac :kox:

oki, to się dzisiaj zabiorę ze Stanisławem :decayed:

super :kox: :kox: :good:

Opublikowano

jak będzie -10 to do 2 h może wytrzymamy :gwizdanie:

ja tyle nie dam rady :shocked:

Ja też nie bo przecież qr** zimno w ciul! :naughty:
Opublikowano

długo stoicie na parkingu? :mysli: bo się zastanawiam czy się dzisiaj nie wybrać :kox:

no jasne że zapraszamy... :naughty:

czy długo to zależy od punktu patrzenia :cool1:

jak będzie -10 to do 2 h może wytrzymamy :gwizdanie:

długo stoicie na parkingu? :mysli: bo się zastanawiam czy się dzisiaj nie wybrać :kox:

na parkingu malo bo zimno i dawaj dzisiaj to kasia nie bedzie sie nudzic bo tez chce jechac :kox:

a kasia jest skarbnicą wiedzy ciążowej ... :decayed:

:gwizdanie: :>

Opublikowano

długo stoicie na parkingu? :mysli: bo się zastanawiam czy się dzisiaj nie wybrać :kox:

no jasne że zapraszamy... :naughty:

czy długo to zależy od punktu patrzenia :cool1:

jak będzie -10 to do 2 h może wytrzymamy :gwizdanie:

długo stoicie na parkingu? :mysli: bo się zastanawiam czy się dzisiaj nie wybrać :kox:

na parkingu malo bo zimno i dawaj dzisiaj to kasia nie bedzie sie nudzic bo tez chce jechac :kox:

a kasia jest skarbnicą wiedzy ciążowej ... :decayed:

:gwizdanie: :>

I diman też! :naughty:
Opublikowano

jak będzie -10 to do 2 h może wytrzymamy :gwizdanie:

ja tyle nie dam rady :shocked:

Ja też nie bo przecież q***wa zimno w ciul! :naughty:

pójdzie się na szoping :kox:

Opublikowano

Trunk monkey :polew: :polew:

Opublikowano

jak będzie -10 to do 2 h może wytrzymamy :gwizdanie:

ja tyle nie dam rady :shocked:

Ja też nie bo przecież q***wa zimno w ciul! :naughty:

pójdzie się na szoping :kox:

Pożycz stówę albo z pięć :wink4:

Trunk monkey :polew: :polew:

:polew: :polew:
Opublikowano

noo to dość spora ekipa dzisiaj wpada :gwizdanie:

Opublikowano

długo stoicie na parkingu? :mysli: bo się zastanawiam czy się dzisiaj nie wybrać :kox:

no jasne że zapraszamy... :naughty:

czy długo to zależy od punktu patrzenia :cool1:

jak będzie -10 to do 2 h może wytrzymamy :gwizdanie:

długo stoicie na parkingu? :mysli: bo się zastanawiam czy się dzisiaj nie wybrać :kox:

na parkingu malo bo zimno i dawaj dzisiaj to kasia nie bedzie sie nudzic bo tez chce jechac :kox:

a kasia jest skarbnicą wiedzy ciążowej ... :decayed:

:gwizdanie: :>

I diman też! :naughty:

:jaaaaa:[br]Dopisany: 22 Luty 2011, 15:27_________________________________________________

noo to dość spora ekipa dzisiaj wpada :gwizdanie:

jak to juz bywa w kato :gwizdanie:

Opublikowano

jak będzie -10 to do 2 h może wytrzymamy :gwizdanie:

ja tyle nie dam rady :shocked:

Ja też nie bo przecież q***wa zimno w ciul! :naughty:

pójdzie się na szoping :kox:

Pożycz stówę albo z pięć :wink4:

a co ja Cię mam w dowodzie czy jak ? :gwizdanie:

Opublikowano

Diman, Ty im tak nie słodź :gwizdanie:

Opublikowano

noo to dość spora ekipa dzisiaj wpada :gwizdanie:

to że mi brzuchol rośnie to wcale nie znaczy że 'spora' :chytry:

:polew: :polew:

Opublikowano

:polew: :polew: :polew:

noo w sumie Twojego basiora nie widziałem :decayed:

Kaśkę oglądam ostatnio zbyt często :gwizdanie:

Opublikowano

:polew: :polew: :polew:

noo w sumie Twojego basiora nie widziałem :decayed:

Kaśkę oglądam ostatnio zbyt często :gwizdanie:

:decayed:

u mnie nie ma na razie czego oglądać... jakoś wolno to idzie :tongue4:

Opublikowano

jak będzie -10 to do 2 h może wytrzymamy :gwizdanie:

ja tyle nie dam rady :shocked:

Ja też nie bo przecież q***wa zimno w ciul! :naughty:

pójdzie się na szoping :kox:

Pożycz stówę albo z pięć :wink4:

a co ja Cię mam w dowodzie czy jak ? :gwizdanie:

Nie dać tylko pożyczyć. :naughty:

noo to dość spora ekipa dzisiaj wpada :gwizdanie:

to że mi brzuchol rośnie to wcale nie znaczy że 'spora' :chytry:

:polew: :polew:

:decayed:
Opublikowano

Diman, Ty im tak nie słodź :gwizdanie:

ja sie bede musial do nich przeniesc bo w gliwicach oprocz was juz nikogo nie ma :gwizdanie:

Opublikowano

Diman, Ty im tak nie słodź :gwizdanie:

ja sie bede musial do nich przeniesc bo w gliwicach oprocz was juz nikogo nie ma :gwizdanie:

:evil:
Opublikowano

Diman, Ty im tak nie słodź :gwizdanie:

ja sie bede musial do nich przeniesc bo w gliwicach oprocz was juz nikogo nie ma :gwizdanie:

boją się zimy... na wiosnę powyłażą z ukrycia :tongue4:

Opublikowano

Diman, Ty im tak nie słodź :gwizdanie:

ja sie bede musial do nich przeniesc bo w gliwicach oprocz was juz nikogo nie ma :gwizdanie:

boją się zimy... na wiosnę powyłażą z ukrycia :tongue4:

Sen zimowy... :naughty:
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.