Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty Katowice i okolice

Jest to część 1 dyskusji Spoty Katowice i okolice.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

i tak pewnie będzie

na dodatek, wszystkie trzy z którymi kręci kopną mu w dupsko :decayed:

  • Odpowiedzi 154,3 tys.
  • Wyświetleń 4,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

i tak pewnie będzie

na dodatek, wszystkie trzy z którymi kręci kopną mu w dupsko :decayed:

trzy ? :shocked:
Opublikowano

no podobno trzy :gwizdanie:

Opublikowano

ten krolu to lowelas jasny gwint :gwizdanie:

Opublikowano

i tak pewnie będzie

na dodatek, wszystkie trzy z którymi kręci kopną mu w dupsko :decayed:

trzy ? :shocked:

plotki :cool1:
Opublikowano

ten krolu to lowelas jasny gwint :gwizdanie:

prędzej bym to nazwał "napinacz"

Opublikowano

nareszcie w domu :gwizdanie:

Opublikowano

ten krolu to lowelas jasny gwint :gwizdanie:

prędzej bym to nazwał "napinacz"

wypraszam sobie...
Opublikowano

ten krolu to lowelas jasny gwint :gwizdanie:

prędzej bym to nazwał "napinacz"

czuje tu głos zazdrośnika :gwizdanie: [br]Dopisany: 23 Luty 2011, 19:22_________________________________________________

nareszcie w domu :gwizdanie:

prasuj koszule i smigamy do czeko :kox: :kox:

Opublikowano

zazdrośnika :polew:

choćbym miał czego zazdrościć :rolleyes:

Opublikowano

tak w ogóle to czemu mu zajebisci kolesie ze spotów gliwickich nabijamy tutaj posty.... :gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie:

Opublikowano

zazdrośnika :polew:

choćbym miał czego zazdrościć :rolleyes:

jasne ze masz :naughty:

Opublikowano

tak w ogóle to czemu mu zajebisci kolesie ze spotów gliwickich nabijamy tutaj posty.... :gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie:

widzieliście kiedyś kogoś z SK na spotcie w GL ? :gwizdanie:
Opublikowano

tak w ogóle to czemu mu zajebisci kolesie ze spotów gliwickich nabijamy tutaj posty.... :gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie:

bo jestesmy tutaj a co :gwizdanie:

Opublikowano

zazdrośnika :polew:

choćbym miał czego zazdrościć :rolleyes:

jasne ze masz :naughty:

może zobaczysz dziś kasie, ole i marzenę to przemyślisz to :gwizdanie: :gwizdanie:
Opublikowano

tak w ogóle to czemu mu zajebisci kolesie ze spotów gliwickich nabijamy tutaj posty.... :gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie:

widzieliście kiedyś kogoś z SK na spotcie w GL ? :gwizdanie:

no ja dwa lata temu :decayed:[br]Dopisany: 23 Luty 2011, 19:24_________________________________________________

zazdrośnika :polew:

choćbym miał czego zazdrościć :rolleyes:

jasne ze masz :naughty:

może zobaczysz dziś kasie, ole i marzenę to przemyślisz to :gwizdanie: :gwizdanie:

ja je juz widzialem sa koksiarsikie :kox: :kox: :kox::slina:

Opublikowano

nabijacie im posty a oni się napinają :decayed:

to się musi zmienić :gwizdanie:

Opublikowano

tak w ogóle to czemu mu zajebisci kolesie ze spotów gliwickich nabijamy tutaj posty.... :gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie:

widzieliście kiedyś kogoś z SK na spotcie w GL ? :gwizdanie:

no ja dwa lata temu :decayed:[br]Dopisany: 23 Luty 2011, 19:24_________________________________________________

zazdrośnika :polew:

choćbym miał czego zazdrościć :rolleyes:

jasne ze masz :naughty:

może zobaczysz dziś kasie, ole i marzenę to przemyślisz to :gwizdanie: :gwizdanie:

ja je juz widzialem sa koksiarsikie :kox: :kox: :kox::slina:

fajne są :cool1: i wolne :kox: :kox: :kox: [br]Dopisany: 23 Luty 2011, 19:27_________________________________________________

nabijacie im posty a oni się napinają :decayed:

to się musi zmienić :gwizdanie:

od dziś każdy post od ludzi z sg będę przenosić do naszego wątku :polew: :polew: :polew:
Opublikowano

nareszcie w domu :gwizdanie:

prasuj koszule i smigamy do czeko :kox: :kox:

zjem kolacje, wskocze w koszulę, garniak, buty ze skóry aligatora i jestem gotowy :decayed:

Opublikowano

tak w ogóle to czemu mu zajebisci kolesie ze spotów gliwickich nabijamy tutaj posty.... :gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie:

widzieliście kiedyś kogoś z SK na spotcie w GL ? :gwizdanie:

no ja dwa lata temu :decayed:[br]Dopisany: 23 Luty 2011, 19:24_________________________________________________

zazdrośnika :polew:

choćbym miał czego zazdrościć :rolleyes:

jasne ze masz :naughty:

może zobaczysz dziś kasie, ole i marzenę to przemyślisz to :gwizdanie: :gwizdanie:

ja je juz widzialem sa koksiarsikie :kox: :kox: :kox::slina:

fajne są :cool1: i wolne :kox: :kox: :kox: [br]Dopisany: 23 Luty 2011, 19:27_________________________________________________

nabijacie im posty a oni się napinają :decayed:

to się musi zmienić :gwizdanie:

od dziś każdy post od ludzi z sg będę przenosić do naszego wątku :polew: :polew: :polew:

ja jestem zajety wiec nic z tego a co do drugij czesci to krolu bedziesz mial troche roboty z tym przenoszeniem :gwizdanie:

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.