Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty Katowice i okolice

Jest to część 1 dyskusji Spoty Katowice i okolice.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

"roboty" :decayed:

i jakie 2h snu skoro o 0:30 już któryś się logował na forum :gwizdanie:

ja byłem w domu o 2...[br]Dopisany: 24 Luty 2011, 17:03_________________________________________________

"roboty" :decayed:

noszenie teczki kierownikowi to też praca :polew::tongue4:

niestety nie mam nikogo kto mi nosi teczkę :gwizdanie:
  • Odpowiedzi 154,3 tys.
  • Wyświetleń 4,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

"roboty" :decayed:

i jakie 2h snu skoro o 0:30 już któryś się logował na forum :gwizdanie:

ja byłem w domu o 2...[br]Dopisany: 24 Luty 2011, 17:03_________________________________________________

"roboty" :decayed:

noszenie teczki kierownikowi to też praca :polew::tongue4:

niestety nie mam nikogo kto mi nosi teczkę :gwizdanie:

ciekawe jak ja bylem 2.05 a nie pamiętam żebym tak za***rdalał :decayed:

Opublikowano

"roboty" :decayed:

i jakie 2h snu skoro o 0:30 już któryś się logował na forum :gwizdanie:

ja byłem w domu o 2...[br]Dopisany: 24 Luty 2011, 17:03_________________________________________________

"roboty" :decayed:

noszenie teczki kierownikowi to też praca :polew::tongue4:

niestety nie mam nikogo kto mi nosi teczkę :gwizdanie:

ciekawe jak ja bylem 2.05 a nie pamiętam żebym tak zasuwał :decayed:

ale ty jechałeś autem a ja szedłem z buta :gwizdanie: :naughty:, jeszcze przed wejściem do domu dzwoniłem gdzieś :wink4:
Opublikowano

"roboty" :decayed:

i jakie 2h snu skoro o 0:30 już któryś się logował na forum :gwizdanie:

ja byłem w domu o 2...[br]Dopisany: 24 Luty 2011, 17:03_________________________________________________

"roboty" :decayed:

noszenie teczki kierownikowi to też praca :polew::tongue4:

niestety nie mam nikogo kto mi nosi teczkę :gwizdanie:

ciekawe jak ja bylem 2.05 a nie pamiętam żebym tak zasuwał :decayed:

ale ty jechałeś autem a ja szedłem z buta :gwizdanie: :naughty:, jeszcze przed wejściem do domu dzwoniłem gdzieś :wink4:

ja ci dam z buta- butem to raczej moje wnetrze zabrudziles a konkretnie to kebabem :wallbash: :ranting1:

Opublikowano

"roboty" :decayed:

i jakie 2h snu skoro o 0:30 już któryś się logował na forum :gwizdanie:

ja byłem w domu o 2...[br]Dopisany: 24 Luty 2011, 17:03_________________________________________________

"roboty" :decayed:

noszenie teczki kierownikowi to też praca :polew::tongue4:

niestety nie mam nikogo kto mi nosi teczkę :gwizdanie:

ciekawe jak ja bylem 2.05 a nie pamiętam żebym tak zasuwał :decayed:

ale ty jechałeś autem a ja szedłem z buta :gwizdanie: :naughty:, jeszcze przed wejściem do domu dzwoniłem gdzieś :wink4:

ja ci dam z buta- butem to raczej moje wnetrze zabrudziles a konkretnie to kebabem :wallbash: :ranting1:

:confused4: to mnie więcej nie bierz..

p.s. to nie kebab tylko cola

Opublikowano

"roboty" :decayed:

i jakie 2h snu skoro o 0:30 już któryś się logował na forum :gwizdanie:

ja byłem w domu o 2...[br]Dopisany: 24 Luty 2011, 17:03_________________________________________________

"roboty" :decayed:

noszenie teczki kierownikowi to też praca :polew::tongue4:

niestety nie mam nikogo kto mi nosi teczkę :gwizdanie:

ciekawe jak ja bylem 2.05 a nie pamiętam żebym tak zasuwał :decayed:

ale ty jechałeś autem a ja szedłem z buta :gwizdanie: :naughty:, jeszcze przed wejściem do domu dzwoniłem gdzieś :wink4:

ja ci dam z buta- butem to raczej moje wnetrze zabrudziles a konkretnie to kebabem :wallbash: :ranting1:

:confused4: to mnie więcej nie bierz..

p.s. to nie kebab tylko cola

:gwizdanie: jak zwał tak zwał :decayed:

Opublikowano
:hi: po pracy :decayed:
Opublikowano

:hi: po pracy :decayed:

dobry wieczór koleszko :hi:

Opublikowano

:hi: po pracy :decayed:

co tam Miszak slychac?[br]Dopisany: 24 Luty 2011, 17:42_________________________________________________

:polew: :polew: :polew:

Opublikowano

:hi: po pracy :decayed:

co tam Miszak slychac?[br]Dopisany: 24 Luty 2011, 17:42_________________________________________________

:polew: :polew: :polew:

chyba dzisiaj opowiem Basi kawał :polew:

Opublikowano

no zapierdol w robocie standardowo, ale dobry dzień dziś był a jutro jeszcze lepszy się zapowiada

idę coś zjeść

Opublikowano

"miód i spierxxxxj" :polew: :polew: :polew: :polew:

Opublikowano

kawał dojechany :polew: :polew: :polew:

Opublikowano

a tu mam cos dla Oka :wink4:

Bakłabych

Opublikowano

też to chciałem wrzucić :polew:

Opublikowano

ale spamu :gwizdanie:

Opublikowano

"roboty" :decayed:

i jakie 2h snu skoro o 0:30 już któryś się logował na forum :gwizdanie:

któryś - Bulczas. :cool1: Ja też byłem około 2ej w domu. :gwizdanie:

Co tam wogóle? :naughty:

Opublikowano

"roboty" :decayed:

i jakie 2h snu skoro o 0:30 już któryś się logował na forum :gwizdanie:

któryś - Bulczas. :cool1: Ja też byłem około 2ej w domu. :gwizdanie:

Co tam wogóle? :naughty:

Monika szła na rano do roboty i musieliśmy się zmyć :gwizdanie:
Opublikowano

"roboty" :decayed:

i jakie 2h snu skoro o 0:30 już któryś się logował na forum :gwizdanie:

któryś - Bulczas. :cool1: Ja też byłem około 2ej w domu. :gwizdanie:

Co tam wogóle? :naughty:

Monika szła na rano do roboty i musieliśmy się zmyć :gwizdanie:

Luzik Bulczas. :good: Przecież Puckowi tylko tłumacze. :wink4: Wiadomo, że jak są obowiązki to trzeba się ogarnąć. :good:
Opublikowano

"roboty" :decayed:

i jakie 2h snu skoro o 0:30 już któryś się logował na forum :gwizdanie:

któryś - Bulczas. :cool1: Ja też byłem około 2ej w domu. :gwizdanie:

Co tam wogóle? :naughty:

Monika szła na rano do roboty i musieliśmy się zmyć :gwizdanie:

Luzik Bulczas. :good: Przecież Puckowi tylko tłumacze. :wink4: Wiadomo, że jak są obowiązki to trzeba się ogarnąć. :good:

Za tydzień ma na popołudniu to można by dłużej balować :naughty:
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.