Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty Katowice i okolice

Jest to część 1 dyskusji Spoty Katowice i okolice.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

ale zem teraz sobie mysle glupot na opowiadal tera troche zaluje ale slowa cza dotrzymac nie imprezuje juz ;( ;( ;( :gwizdanie:

  • Odpowiedzi 154,3 tys.
  • Wyświetleń 4,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

no widzisz Diman, mówiłem :decayed:

Opublikowano

no widzisz Diman, mówiłem :decayed:

nawet mi nie mow k**wa ale mnie ciagnie :wallbash: :wallbash: :confused4:

Opublikowano

ale zem teraz sobie mysle glupot na opowiadal tera troche zaluje ale slowa cza dotrzymac nie imprezuje juz ;( ;( ;( :gwizdanie:

ty pipo... :gwizdanie: jechać na knurów? [br]Dopisany: 02 Marzec 2011, 19:47_________________________________________________

no widzisz Diman, mówiłem :decayed:

nawet mi nie mow ku***a ale mnie ciagnie :wallbash: :wallbash: :confused4:

wpadaj ja idę na 21:30 :cool1:
Opublikowano

ale zem teraz sobie mysle glupot na opowiadal tera troche zaluje ale slowa cza dotrzymac nie imprezuje juz ;( ;( ;( :gwizdanie:

imprezować nie musisz możesz przyjść postać... :decayed:

Opublikowano

OKO też nie jedzie raczej tak mówił coś wczoraj :gwizdanie:

Opublikowano

ale zem teraz sobie mysle glupot na opowiadal tera troche zaluje ale slowa cza dotrzymac nie imprezuje juz ;( ;( ;( :gwizdanie:

ty pipo... :gwizdanie: jechać na knurów? [br]Dopisany: 02 Marzec 2011, 19:47_________________________________________________

no widzisz Diman, mówiłem :decayed:

nawet mi nie mow ku***a ale mnie ciagnie :wallbash: :wallbash: :confused4:

wpadaj ja idę na 21:30 :cool1:

nie no nie bede robil wiochy odpuszczam :evil:

Opublikowano

OKO też nie jedzie raczej tak mówił coś wczoraj :gwizdanie:

spytać nie zaszkodzi... :cool1:

Opublikowano

ale zem teraz sobie mysle glupot na opowiadal tera troche zaluje ale slowa cza dotrzymac nie imprezuje juz ;( ;( ;( :gwizdanie:

ty pipo... :gwizdanie: jechać na knurów? [br]Dopisany: 02 Marzec 2011, 19:47_________________________________________________

no widzisz Diman, mówiłem :decayed:

nawet mi nie mow ku***a ale mnie ciagnie :wallbash: :wallbash: :confused4:

wpadaj ja idę na 21:30 :cool1:

nie no nie bede robil wiochy odpuszczam :evil:

opuść twoja wiochę (knurków) i wpadaj na Chorzów :naughty: :naughty: :naughty:
Opublikowano

hehehhe Diman, pojedziesz :decayed:

najwyżej się nie przyznawaj że byłeś :naughty:

Opublikowano

ale zem teraz sobie mysle glupot na opowiadal tera troche zaluje ale slowa cza dotrzymac nie imprezuje juz ;( ;( ;( :gwizdanie:

ty pipo... :gwizdanie: jechać na knurów? [br]Dopisany: 02 Marzec 2011, 19:47_________________________________________________

no widzisz Diman, mówiłem :decayed:

nawet mi nie mow ku***a ale mnie ciagnie :wallbash: :wallbash: :confused4:

wpadaj ja idę na 21:30 :cool1:

nie no nie bede robil wiochy odpuszczam :evil:

opuść twoja wiochę (knurków) i wpadaj na Chorzów :naughty: :naughty: :naughty:

nie da rady kasia sie zle czuje i jej nie opuszczam dzisiaj :wink4:[br]Dopisany: 02 Marzec 2011, 19:51_________________________________________________

hehehhe Diman, pojedziesz :decayed:

najwyżej się nie przyznawaj że byłeś :naughty:

pucek ide z toba na szychta bo mnie znowu krolu namowi :evil:

Opublikowano

ale zem teraz sobie mysle glupot na opowiadal tera troche zaluje ale slowa cza dotrzymac nie imprezuje juz ;( ;( ;( :gwizdanie:

ty pipo... :gwizdanie: jechać na knurów? [br]Dopisany: 02 Marzec 2011, 19:47_________________________________________________

no widzisz Diman, mówiłem :decayed:

nawet mi nie mow ku***a ale mnie ciagnie :wallbash: :wallbash: :confused4:

wpadaj ja idę na 21:30 :cool1:

nie no nie bede robil wiochy odpuszczam :evil:

opuść twoja wiochę (knurków) i wpadaj na Chorzów :naughty: :naughty: :naughty:

nie da rady kasia sie zle czuje i jej nie opuszczam dzisiaj :wink4:

a to w takim razie nie namawiam... sam się będę dziś bawił... :wink4: :wink4:
Opublikowano

hehhe Diman, chyba masz silną wolę :gwizdanie:

Opublikowano

ale zem teraz sobie mysle glupot na opowiadal tera troche zaluje ale slowa cza dotrzymac nie imprezuje juz ;( ;( ;( :gwizdanie:

ty pipo... :gwizdanie: jechać na knurów? [br]Dopisany: 02 Marzec 2011, 19:47_________________________________________________

no widzisz Diman, mówiłem :decayed:

nawet mi nie mow ku***a ale mnie ciagnie :wallbash: :wallbash: :confused4:

wpadaj ja idę na 21:30 :cool1:

nie no nie bede robil wiochy odpuszczam :evil:

opuść twoja wiochę (knurków) i wpadaj na Chorzów :naughty: :naughty: :naughty:

nie da rady kasia sie zle czuje i jej nie opuszczam dzisiaj :wink4:

a to w takim razie nie namawiam... sam się będę dziś bawił... :wink4: :wink4:

spoko bezemnie bedziesz przynajmniej laski rwal :kox: :kox:

Opublikowano

Panowie jest okazja....

Za tydzień koniec karnawału :naughty: :naughty: :naughty:

Opublikowano

ale zem teraz sobie mysle glupot na opowiadal tera troche zaluje ale slowa cza dotrzymac nie imprezuje juz ;( ;( ;( :gwizdanie:

ty pipo... :gwizdanie: jechać na knurów? [br]Dopisany: 02 Marzec 2011, 19:47_________________________________________________

no widzisz Diman, mówiłem :decayed:

nawet mi nie mow ku***a ale mnie ciagnie :wallbash: :wallbash: :confused4:

wpadaj ja idę na 21:30 :cool1:

nie no nie bede robil wiochy odpuszczam :evil:

opuść twoja wiochę (knurków) i wpadaj na Chorzów :naughty: :naughty: :naughty:

nie da rady kasia sie zle czuje i jej nie opuszczam dzisiaj :wink4:

a to w takim razie nie namawiam... sam się będę dziś bawił... :wink4: :wink4:

spoko bezemnie bedziesz przynajmniej laski rwal :kox: :kox:

mówisz że nie będziesz mu odstraszał czy zabierał...? :polew:

Opublikowano

ale zem teraz sobie mysle glupot na opowiadal tera troche zaluje ale slowa cza dotrzymac nie imprezuje juz ;( ;( ;( :gwizdanie:

ty pipo... :gwizdanie: jechać na knurów? [br]Dopisany: 02 Marzec 2011, 19:47_________________________________________________

no widzisz Diman, mówiłem :decayed:

nawet mi nie mow ku***a ale mnie ciagnie :wallbash: :wallbash: :confused4:

wpadaj ja idę na 21:30 :cool1:

nie no nie bede robil wiochy odpuszczam :evil:

opuść twoja wiochę (knurków) i wpadaj na Chorzów :naughty: :naughty: :naughty:

nie da rady kasia sie zle czuje i jej nie opuszczam dzisiaj :wink4:

a to w takim razie nie namawiam... sam się będę dziś bawił... :wink4: :wink4:

spoko bezemnie bedziesz przynajmniej laski rwal :kox: :kox:

z tobą to luz z puckiem nie idzie nic wyrwać :decayed: :decayed: :decayed: :decayed:
Opublikowano

hehhe Diman, chyba masz silną wolę :gwizdanie:

jak byliśmy z Dimanem w Waszym wieku, to co chwilę imprezowalismy, a teraz.... rodzina jest najważniejsza :gwizdanie:

Opublikowano

hehhe Diman, chyba masz silną wolę :gwizdanie:

i to jaka juz mnie w żołądku kreci :tongue4:

Opublikowano

dzięki :decayed:

spadam :hi:

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.