Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty Katowice i okolice

Jest to część 1 dyskusji Spoty Katowice i okolice.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Panowie jest okazja....

Za tydzień koniec karnawału :naughty: :naughty: :naughty:

a gdzie okazja?

imprezy i tak są zawsze... :decayed:

nie tylko w karnawale ;)

  • Odpowiedzi 154,3 tys.
  • Wyświetleń 4,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

hehhe Diman, chyba masz silną wolę :gwizdanie:

jak byliśmy z Dimanem w Waszym wieku, to co chwilę imprezowalismy, a teraz.... rodzina jest najważniejsza :gwizdanie:

:notworthy: :notworthy: tu stasiu skwitowales to doslownie :kox: :kox: :kox: :kox: :evil:

Opublikowano

hehhe Diman, chyba masz silną wolę :gwizdanie:

jak byliśmy z Dimanem w Waszym wieku, to co chwilę imprezowalismy, a teraz.... rodzina jest najważniejsza :gwizdanie:

dobrze godo polać mu... :kox:[br]Dopisany: 02 Marzec 2011, 19:56_________________________________________________oko też nie jedzie... :(

Opublikowano

ale zem teraz sobie mysle glupot na opowiadal tera troche zaluje ale slowa cza dotrzymac nie imprezuje juz ;( ;( ;( :gwizdanie:

ty pipo... :gwizdanie: jechać na knurów? [br]Dopisany: 02 Marzec 2011, 19:47_________________________________________________

no widzisz Diman, mówiłem :decayed:

nawet mi nie mow ku***a ale mnie ciagnie :wallbash: :wallbash: :confused4:

wpadaj ja idę na 21:30 :cool1:

nie no nie bede robil wiochy odpuszczam :evil:

opuść twoja wiochę (knurków) i wpadaj na Chorzów :naughty: :naughty: :naughty:

nie da rady kasia sie zle czuje i jej nie opuszczam dzisiaj :wink4:

a to w takim razie nie namawiam... sam się będę dziś bawił... :wink4: :wink4:

spoko bezemnie bedziesz przynajmniej laski rwal :kox: :kox:

z tobą to luz z puckiem nie idzie nic wyrwać :decayed: :decayed: :decayed: :decayed:

pucek jest jak zajaczek jak znami jedzie to nic nie idzie wyrwac :tongue4::polew: :polew:

Opublikowano

hehhe Diman, chyba masz silną wolę :gwizdanie:

jak byliśmy z Dimanem w Waszym wieku, to co chwilę imprezowalismy, a teraz.... rodzina jest najważniejsza :gwizdanie:

:good: gut

Opublikowano

i se po pracy jestem

no życie...

skad ja to znam :confused4:

Panowie jest okazja....

Za tydzień koniec karnawału :naughty: :naughty: :naughty:

ta chyba u ciebie koniec karnawalu :polew:
Opublikowano

i se po pracy jestem

no życie...

skad ja to znam :confused4:

Panowie jest okazja....

Za tydzień koniec karnawału :naughty: :naughty: :naughty:

ta chyba u ciebie koniec karnawalu :polew:

:polew:

Opublikowano

Karnawał jest zawsze :kox:

Opublikowano

i se po pracy jestem

no życie...

skad ja to znam :confused4:

Panowie jest okazja....

Za tydzień koniec karnawału :naughty: :naughty: :naughty:

ta chyba u ciebie koniec karnawalu :polew:

u ciebie jest juz post od kilku miesięcy :gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie:
Opublikowano

Panowie jest okazja....

Za tydzień koniec karnawału :naughty: :naughty: :naughty:

No i co, że koniec? :decayed: Imprezy jak były to i będą! :wink4:

hehhe Diman, chyba masz silną wolę :gwizdanie:

jak byliśmy z Dimanem w Waszym wieku, to co chwilę imprezowalismy, a teraz.... rodzina jest najważniejsza :gwizdanie:

Dobrze mówisz Stan! To dewiza życiowa dobrych męzów, tatusiów... :good:

A tymczasem Wkłada dresik i spadam na piłkę! Trochę piździ ale coż! Cza się poruszać! :kox:

Opublikowano

Panowie jest okazja....

Za tydzień koniec karnawału :naughty: :naughty: :naughty:

No i co, że koniec? :decayed: Imprezy jak były to i będą! :wink4:

hehhe Diman, chyba masz silną wolę :gwizdanie:

jak byliśmy z Dimanem w Waszym wieku, to co chwilę imprezowalismy, a teraz.... rodzina jest najważniejsza :gwizdanie:

Dobrze mówisz Stan! To dewiza życiowa dobrych męzów, tatusiów... :good:

A tymczasem Wkłada dresik i spadam na piłkę! Trochę piździ ale coż! Cza się poruszać! :kox:

Akjam, gdzie to gracie ?

Opublikowano

Panowie jest okazja....

Za tydzień koniec karnawału :naughty: :naughty: :naughty:

No i co, że koniec? :decayed: Imprezy jak były to i będą! :wink4:

hehhe Diman, chyba masz silną wolę :gwizdanie:

jak byliśmy z Dimanem w Waszym wieku, to co chwilę imprezowalismy, a teraz.... rodzina jest najważniejsza :gwizdanie:

Dobrze mówisz Stan! To dewiza życiowa dobrych męzów, tatusiów... :good:

A tymczasem Wkłada dresik i spadam na piłkę! Trochę piździ ale coż! Cza się poruszać! :kox:

Akjam, gdzie to gracie ?

Na Orliku u mnie na wsi. :cool1: Wpadaj! Zrobimy później browara! :cool1:
Opublikowano

Panowie jest okazja....

Za tydzień koniec karnawału :naughty: :naughty: :naughty:

No i co, że koniec? :decayed: Imprezy jak były to i będą! :wink4:

hehhe Diman, chyba masz silną wolę :gwizdanie:

jak byliśmy z Dimanem w Waszym wieku, to co chwilę imprezowalismy, a teraz.... rodzina jest najważniejsza :gwizdanie:

Dobrze mówisz Stan! To dewiza życiowa dobrych męzów, tatusiów... :good:

A tymczasem Wkłada dresik i spadam na piłkę! Trochę piździ ale coż! Cza się poruszać! :kox:

Akjam, gdzie to gracie ?

Na Orliku u mnie na wsi. :cool1: Wpadaj! Zrobimy później browara! :cool1:

szkoda, że tak daleko, jak zrobi sięciepło, na pewno wpadnę :wink4:

Opublikowano

Panowie jest okazja....

Za tydzień koniec karnawału :naughty: :naughty: :naughty:

No i co, że koniec? :decayed: Imprezy jak były to i będą! :wink4:

hehhe Diman, chyba masz silną wolę :gwizdanie:

jak byliśmy z Dimanem w Waszym wieku, to co chwilę imprezowalismy, a teraz.... rodzina jest najważniejsza :gwizdanie:

Dobrze mówisz Stan! To dewiza życiowa dobrych męzów, tatusiów... :good:

A tymczasem Wkłada dresik i spadam na piłkę! Trochę piździ ale coż! Cza się poruszać! :kox:

Akjam, gdzie to gracie ?

Na Orliku u mnie na wsi. :cool1: Wpadaj! Zrobimy później browara! :cool1:

szkoda, że tak daleko, jak zrobi sięciepło, na pewno wpadnę :wink4:

Luzik! Zarezerwuję na jakiś termin na dwie godzinki i zagramy! :good: Z klubu kilku się znajdzie i ode mnie się dokoptuje ludzi i pogramy! :evil:
Opublikowano

Panowie, jest jakiś chętny na moje letnie opony:

Bridgestone Potenza RE050 Run Flat 225/50 R17, na dwóch szt bieżnika 2-3mm, na pozostałych dwóch 4mm ?

Proszę o ewentualne propozycje cenowe :wink4:

Bo jak nie to puszczam je na forum

Opublikowano

Akjam ja też chętnie zagram :good:

Opublikowano

Akjam ja też chętnie zagram :good:

:good:

Tymczasem bo o 21ej zaczynamy! :evil::kox: Si ja!

Opublikowano

u ciebie jest juz post od kilku miesięcy :gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie:

taka karma :wallbash:
Opublikowano

Nie połam nóg :decayed:

Opublikowano

:hi: Katowice

Ale czekalada nie ma nic wspólnego z nokautem :thumbdown::decayed:

Ja nie wiem czy nie ma! Jak przypomnę sobie tą/tego babochłopa co "tańczył" to się zastanawiam... :polew: :polew: :polew: :polew:

Dobra była, Yeah-bbbbana :polew::decayed:

Panowie, jest jakiś chętny na moje letnie opony:

Bridgestone Potenza RE050 Run Flat 225/50 R17, na dwóch szt bieżnika 2-3mm, na pozostałych dwóch 4mm ?

Proszę o ewentualne propozycje cenowe :wink4:

Bo jak nie to puszczam je na forum

Ja myślę, że Poźkowi możesz je opchnąć za parę grosików na przepalenie, jak będzie furę rozgrzewał :decayed:

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.