Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty Katowice i okolice

Jest to część 1 dyskusji Spoty Katowice i okolice.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Ale jestem rezacz :kox: rozklejanie lampy valeo 15 min :naughty:

Zdj%C4%99cie030.jpg

  • Odpowiedzi 154,3 tys.
  • Wyświetleń 4,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Ale jestem rezacz :kox: rozklejanie lampy valeo 15 min :naughty:

Zdj%C4%99cie030.jpg

W piekarniku rozklejałeś ? :kox:

Opublikowano

Ale jestem rezacz :kox: rozklejanie lampy valeo 15 min :naughty:

Zdj%C4%99cie030.jpg

W piekarniku rozklejałeś ? :kox:

Nie opalarka :good:
Opublikowano

Ale jestem rezacz :kox: rozklejanie lampy valeo 15 min :naughty:

Zdj%C4%99cie030.jpg

W piekarniku rozklejałeś ? :kox:

Nie opalarka :good:

No to nieźle sobie poradziłeś, a co będziesz z nimi robić? Uszczelniać silikonem bo parują czy jakieś mody? :>

Opublikowano

ja się zbieram Panowie, idę spać :sex:

:decayed:

Opublikowano

Ale jestem rezacz :kox: rozklejanie lampy valeo 15 min :naughty:

Zdj%C4%99cie030.jpg

W piekarniku rozklejałeś ? :kox:

Nie opalarka :good:

No to nieźle sobie poradziłeś, a co będziesz z nimi robić? Uszczelniać silikonem bo parują czy jakieś mody? :>

Oczywiście że mody :kox:[br]Dopisany: 02 Marzec 2011, 22:34_________________________________________________

ja się zbieram Panowie, idę spać :sex:

:decayed:

:hi::tongue4:
Opublikowano

:rolleyes: rezacze

[br]Dopisany: 02 Marzec 2011, 22:48_________________________________________________

Ale czekalada nie ma nic wspólnego z nokautem :thumbdown::decayed:

Ja nie wiem czy nie ma! Jak przypomnę sobie tą/tego babochłopa co "tańczył" to się zastanawiam... :polew: :polew: :polew: :polew:

Dobra była, Yeah-bbbbana :polew::decayed:

heheh :blink:

Crazy Old Woman (Raver)

Opublikowano

:rolleyes: rezacze

[br]Dopisany: 02 Marzec 2011, 22:48_________________________________________________

Ale czekalada nie ma nic wspólnego z nokautem :thumbdown::decayed:

Ja nie wiem czy nie ma! Jak przypomnę sobie tą/tego babochłopa co "tańczył" to się zastanawiam... :polew: :polew: :polew: :polew:

Dobra była, Yeah-bbbbana :polew::decayed:

heheh :blink:

Crazy Old Woman (Raver)

babcia za***ista chcialbym na starosc tak zamiatac :decayed: :gwizdanie:

Opublikowano

Ale jestem rezacz :kox: rozklejanie lampy valeo 15 min :naughty:

Zdj%C4%99cie030.jpg

Psuja.... :tongue4:

Dobranoc Panowie... Rano pobudka o 4:00, także wypadałoby iść spać.

Opublikowano

no ja skończyłem robotę definitywnie na dziś :decayed: jutro od rana standardowo sieka

ps

za dużo tego spamu :thumbdown:

Opublikowano

no ja skończyłem robotę definitywnie na dziś :decayed: jutro od rana standardowo sieka

ps

za dużo tego spamu :thumbdown:

Ładnie jedziesz po bandzie :tongue4:
Opublikowano

no ja skończyłem robotę definitywnie na dziś :decayed: jutro od rana standardowo sieka

ps

za dużo tego spamu :thumbdown:

Ładnie jedziesz po bandzie :tongue4:

prawie o 17 miałem fajrant ale jeszcze musiałem jeszcze porobić i w sumie teraz skończyłem :sick3:[br]Dopisany: 02 Marzec 2011, 23:35_________________________________________________idę w kimono bo padam na pysk

Opublikowano

No trzym się :hi:

Opublikowano

Ja właśnie wróciłem z gierki i padam na ryj! :naughty: Ale pograło się za***iście! :good::kox:

Opublikowano

Witka Kato :hi: :hi:

Opublikowano

Witka Kato :hi: :hi:

:hi: kupiłeś żarówki :gwizdanie:
Opublikowano

Witka Kato :hi: :hi:

:siema:
Opublikowano

Witka Kato :hi: :hi:

:hi: kupiłeś żarówki :gwizdanie:

no kupiłem C5W :D

ale sie okazało że ta cała oprawka już ześniedziała.. musze całą lampke kupić...

ale miałbym dzisiaj dzwona nie ze swojej winy.. skręcam pod blok w lewo.. a tu koles mnie podwojną ciągłą wyprzedza... ale poszedł chodnikiem... :polew: :polew:

Opublikowano

Witka Kato :hi: :hi:

:hi: kupiłeś żarówki :gwizdanie:

no kupiłem C5W :D

ale sie okazało że ta cała oprawka już ześniedziała.. musze całą lampke kupić...

ale miałbym dzisiaj dzwona nie ze swojej winy.. skręcam pod blok w lewo.. a tu koles mnie podwojną ciągłą wyprzedza... ale poszedł chodnikiem... :polew: :polew:

Jeżdżą jak debile! :disgust:
Opublikowano

Witka Kato :hi: :hi:

:hi: kupiłeś żarówki :gwizdanie:

no kupiłem C5W :D

ale sie okazało że ta cała oprawka już ześniedziała.. musze całą lampke kupić...

ale miałbym dzisiaj dzwona nie ze swojej winy.. skręcam pod blok w lewo.. a tu koles mnie podwojną ciągłą wyprzedza... ale poszedł chodnikiem... :polew: :polew:

Jeżdżą jak debile! :disgust:

a myślałem, że B6 kupie :polew: :polew:

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.