Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty Katowice i okolice

Jest to część 1 dyskusji Spoty Katowice i okolice.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam

:hi:

  • Odpowiedzi 154,3 tys.
  • Wyświetleń 4,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

A ja dziś z rana kupiłem fajny stojak na koła w Lidlu polecam jak ktoś ma całe koła to ekstra sprawa i nie droga :>

Opublikowano

Yoł

Jak pięknie się jest ubudzić rano bez kaca :>

Miszka niech lepiej nie przyjezdza na spoty bo mu powiemy całą prawde o tym twojim heblu :gwizdanie:

Za ile ten stojak Adam ?

Opublikowano

A ja dziś z rana kupiłem fajny stojak na koła w Lidlu polecam jak ktoś ma całe koła to ekstra sprawa i nie droga :>

jaki koszt ? masz jakieś foto ?

moze jakies podobne na allegro są, żebym mniej więcej widział :wink4:[br]Dopisany: 21 Marzec 2011, 11:15_________________________________________________już widzę :)

Opublikowano

Do tego jest jeszcze pokrowiec do przykrycia kół mirnik głębokości bieżnika i ciśnieniomierz

Opublikowano

nieźle to wygląda :naughty:

Opublikowano

Jak by ktoś chciał a jeszcze będą to mogę kupić :>

Opublikowano

Jak by ktoś chciał a jeszcze będą to mogę kupić :>

podjedę sobie dzisiaj z ciekawości :naughty:

Opublikowano

:polew: :polew:

dostałem smsa od nowego właściciela mojego ADR...cytuję:"Hejka mam jeszcze takie pytanie czy mam zdjęty ogranicznik prędkości ? czy przy 220 odcina zaplon ? pytam gdybym się kiedyś zdecydował na chiptuning.pozdro"

:mysli: mam go już uświadomić, że po pierwsze to auto nie pójdzie już nigdy w życiu 220 (kiedyś szło w sobotę go jeszcze przetestowałem ale dobił do 180 i ze wzgledu na pogodę i warunki nie próbowałem dalej :decayed: no i z tym chiptuningiem :mysli::decayed::polew:

powiedz ze za 2tys mu sczipujemy auto i dostanie certyfikat :decayed:
Opublikowano

:polew: :polew:

dostałem smsa od nowego właściciela mojego ADR...cytuję:"Hejka mam jeszcze takie pytanie czy mam zdjęty ogranicznik prędkości ? czy przy 220 odcina zaplon ? pytam gdybym się kiedyś zdecydował na chiptuning.pozdro"

:mysli: mam go już uświadomić, że po pierwsze to auto nie pójdzie już nigdy w życiu 220 (kiedyś szło w sobotę go jeszcze przetestowałem ale dobił do 180 i ze wzgledu na pogodę i warunki nie próbowałem dalej :decayed: no i z tym chiptuningiem :mysli::decayed::polew:

powiedz ze za 2tys mu sczipujemy auto i dostanie certyfikat :decayed:

Kędzior! Mało cenisz taki certyfikat... :thumbdown:

:decayed:

Opublikowano

:polew: :polew:

dostałem smsa od nowego właściciela mojego ADR...cytuję:"Hejka mam jeszcze takie pytanie czy mam zdjęty ogranicznik prędkości ? czy przy 220 odcina zaplon ? pytam gdybym się kiedyś zdecydował na chiptuning.pozdro"

:mysli: mam go już uświadomić, że po pierwsze to auto nie pójdzie już nigdy w życiu 220 (kiedyś szło w sobotę go jeszcze przetestowałem ale dobił do 180 i ze wzgledu na pogodę i warunki nie próbowałem dalej :decayed: no i z tym chiptuningiem :mysli::decayed::polew:

powiedz ze za 2tys mu sczipujemy auto i dostanie certyfikat :decayed:

Kędzior! Mało cenisz taki certyfikat... :thumbdown:

:decayed:

z 1.8 ciezko wyciagnac ponad 50+ Ps wiec dlatego taka niska cena :wink4:

:polew: :polew: :polew:

Opublikowano

:polew: :polew:

dostałem smsa od nowego właściciela mojego ADR...cytuję:"Hejka mam jeszcze takie pytanie czy mam zdjęty ogranicznik prędkości ? czy przy 220 odcina zaplon ? pytam gdybym się kiedyś zdecydował na chiptuning.pozdro"

:mysli: mam go już uświadomić, że po pierwsze to auto nie pójdzie już nigdy w życiu 220 (kiedyś szło w sobotę go jeszcze przetestowałem ale dobił do 180 i ze wzgledu na pogodę i warunki nie próbowałem dalej :decayed: no i z tym chiptuningiem :mysli::decayed::polew:

powiedz ze za 2tys mu sczipujemy auto i dostanie certyfikat :decayed:

Kedzior, nic tylko otworzyć ten biznes nam zostało.

Może jeszcze jakąś dotację z Unii dostaniemy to jeszcze będzie za co pić :decayed:

Opublikowano

:polew: :polew:

dostałem smsa od nowego właściciela mojego ADR...cytuję:"Hejka mam jeszcze takie pytanie czy mam zdjęty ogranicznik prędkości ? czy przy 220 odcina zaplon ? pytam gdybym się kiedyś zdecydował na chiptuning.pozdro"

:mysli: mam go już uświadomić, że po pierwsze to auto nie pójdzie już nigdy w życiu 220 (kiedyś szło w sobotę go jeszcze przetestowałem ale dobił do 180 i ze wzgledu na pogodę i warunki nie próbowałem dalej :decayed: no i z tym chiptuningiem :mysli::decayed::polew:

powiedz ze za 2tys mu sczipujemy auto i dostanie certyfikat :decayed:

Kedzior, nic tylko otworzyć ten biznes nam zostało.

Może jeszcze jakąś dotację z Unii dostaniemy to jeszcze będzie za co pić :decayed:

:good: jestem za :decayed: firma kogucik... :polew:
Opublikowano

:polew: :polew:

dostałem smsa od nowego właściciela mojego ADR...cytuję:"Hejka mam jeszcze takie pytanie czy mam zdjęty ogranicznik prędkości ? czy przy 220 odcina zaplon ? pytam gdybym się kiedyś zdecydował na chiptuning.pozdro"

:mysli: mam go już uświadomić, że po pierwsze to auto nie pójdzie już nigdy w życiu 220 (kiedyś szło w sobotę go jeszcze przetestowałem ale dobił do 180 i ze wzgledu na pogodę i warunki nie próbowałem dalej :decayed: no i z tym chiptuningiem :mysli::decayed::polew:

powiedz ze za 2tys mu sczipujemy auto i dostanie certyfikat :decayed:

Kędzior! Mało cenisz taki certyfikat... :thumbdown:

:decayed:

z 1.8 ciezko wyciagnac ponad 50+ Ps wiec dlatego taka niska cena :wink4:

:polew: :polew: :polew:

A no tak! :wallbash: :wallbash: :decayed: :decayed:

:polew: :polew:

dostałem smsa od nowego właściciela mojego ADR...cytuję:"Hejka mam jeszcze takie pytanie czy mam zdjęty ogranicznik prędkości ? czy przy 220 odcina zaplon ? pytam gdybym się kiedyś zdecydował na chiptuning.pozdro"

:mysli: mam go już uświadomić, że po pierwsze to auto nie pójdzie już nigdy w życiu 220 (kiedyś szło w sobotę go jeszcze przetestowałem ale dobił do 180 i ze wzgledu na pogodę i warunki nie próbowałem dalej :decayed: no i z tym chiptuningiem :mysli::decayed::polew:

powiedz ze za 2tys mu sczipujemy auto i dostanie certyfikat :decayed:

Kedzior, nic tylko otworzyć ten biznes nam zostało.

Może jeszcze jakąś dotację z Unii dostaniemy to jeszcze będzie za co pić :decayed:

:naughty: :naughty:
Opublikowano

Ależ piekna pogoda :rolleyes:

Opublikowano

Ależ piekna pogoda :rolleyes:

ok przekonales mnie:P
Opublikowano

Ależ piekna pogoda :rolleyes:

Stan - Pogodynka albo Pogodynek. :naughty:
Opublikowano

Ależ piekna pogoda :rolleyes:

Stan - Pogodynka albo Pogodynek. :naughty:

Dorotka :naughty:

:sex:

Opublikowano

Ależ piekna pogoda :rolleyes:

Stan - Pogodynka albo Pogodynek. :naughty:

Dorotka :naughty:

:sex:

Jak wolisz! :polew: :polew: :polew:
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.