Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty Katowice i okolice

Jest to część 1 dyskusji Spoty Katowice i okolice.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Stasiu pochytasz mi oring do tej śrubki z tego tematu bo chyba mi cieknie z tamtad :gwizdanie: http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?topic=193840.0

jakiś nr uszczelki ?

na bank tego u nas nie ma na miejscu, nie wiem czy nie lepiej Ci będzie do Magro w Sosnowcu podjechac

  • Odpowiedzi 154,3 tys.
  • Wyświetleń 4,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Stasiu a ja potrzebuje jakieś śruby do górnych wahaczy :rolleyes: :rolleyes: 12.1 kędzior i pucek to brali i ja tez chce... :naughty:

Opublikowano

Stasiu a ja potrzebuje jakieś śruby do górnych wahaczy :rolleyes: :rolleyes: 12.1 kędzior i pucek to brali i ja tez chce... :naughty:

ja jeszcze nie bralem :naughty:
Opublikowano

Stasiu a ja potrzebuje jakieś śruby do górnych wahaczy :rolleyes: :rolleyes: 12.1 kędzior i pucek to brali i ja tez chce... :naughty:

a górnych wahaczy nie chcesz...? :P

Opublikowano

Stasiu a ja potrzebuje jakieś śruby do górnych wahaczy :rolleyes: :rolleyes: 12.1 kędzior i pucek to brali i ja tez chce... :naughty:

Pucek ich u mnie nie brał, Kędziorowi zamówiłem dzisiaj, może Ci Kedzior sprzedać za 300zł kpl razem z nakrętkami + certyfikat z hartowania od nas dostaniesz :polew:

Opublikowano

Stasiu a ja potrzebuje jakieś śruby do górnych wahaczy :rolleyes: :rolleyes: 12.1 kędzior i pucek to brali i ja tez chce... :naughty:

a górnych wahaczy nie chcesz...? :P

handlarz [br]Dopisany: 21 Marzec 2011, 18:21_________________________________________________

Stasiu a ja potrzebuje jakieś śruby do górnych wahaczy :rolleyes: :rolleyes: 12.1 kędzior i pucek to brali i ja tez chce... :naughty:

Pucek ich u mnie nie brał, Kędziorowi zamówiłem dzisiaj, może Ci Kedzior sprzedać za 300zł kpl razem z nakrętkami + certyfikat z hartowania od nas dostaniesz :polew:

i nawet pozyczym ci pyrola :decayed:
Opublikowano

Stasiu a ja potrzebuje jakieś śruby do górnych wahaczy :rolleyes: :rolleyes: 12.1 kędzior i pucek to brali i ja tez chce... :naughty:

kpl gdzieś kosztuje ok 20zł ( 2x śruba+ 2x nakrętka) :)

Opublikowano

Stasiu a ja potrzebuje jakieś śruby do górnych wahaczy :rolleyes: :rolleyes: 12.1 kędzior i pucek to brali i ja tez chce... :naughty:

a górnych wahaczy nie chcesz...? :P

nie mam nowe ori po tym jak 2 latat temu urwało mi się koło :kox: :kox:[br]Dopisany: 21 Marzec 2011, 18:22_________________________________________________

Stasiu a ja potrzebuje jakieś śruby do górnych wahaczy :rolleyes: :rolleyes: 12.1 kędzior i pucek to brali i ja tez chce... :naughty:

kpl gdzieś kosztuje ok 20zł ( 2x śruba+ 2x nakrętka) :)

ok biorę, dam kasę jutro na spocie :kox: tylko ja poproszę te wzmacniane do eSy :kox: :kox:
Opublikowano

Kędzior jeszcze nie brał :decayed:

Stasiu, te które u Ciebie wybijaliśmy impulsatorem :kox:

Opublikowano

za hurtowy, klubowy zakup, macie u mnie rabat +20% :decayed:[br]Dopisany: 21 Marzec 2011, 18:24_________________________________________________

Kędzior jeszcze nie brał :decayed:

Stasiu, te które u Ciebie wybijaliśmy impulsatorem :kox:

wiem, wiem :naughty:

Opublikowano

i nawet pozyczym ci pyrola :decayed:

pyrola ma pucek zorganizować :gwizdanie:[br]Dopisany: 21 Marzec 2011, 18:24_________________________________________________

za hurtowy, klubowy zakup, macie u mnie rabat +20% :decayed:

okazja :blink: :blink: :blink:
Opublikowano

Stasiu a ja potrzebuje jakieś śruby do górnych wahaczy :rolleyes: :rolleyes: 12.1 kędzior i pucek to brali i ja tez chce... :naughty:

a górnych wahaczy nie chcesz...? :P

nie mam nowe ori po tym jak 2 latat temu urwało mi się koło :kox: :kox:[br]Dopisany: 21 Marzec 2011, 18:22_________________________________________________

Stasiu a ja potrzebuje jakieś śruby do górnych wahaczy :rolleyes: :rolleyes: 12.1 kędzior i pucek to brali i ja tez chce... :naughty:

kpl gdzieś kosztuje ok 20zł ( 2x śruba+ 2x nakrętka) :)

ok biorę, dam kasę jutro na spocie :kox: tylko ja poproszę te wzmacniane do eSy :kox: :kox:

z lewym gwintem :polew:
Opublikowano

Stasiu a ja potrzebuje jakieś śruby do górnych wahaczy :rolleyes: :rolleyes: 12.1 kędzior i pucek to brali i ja tez chce... :naughty:

a górnych wahaczy nie chcesz...? :P

handlarz [br]Dopisany: 21 Marzec 2011, 18:21_________________________________________________

Stasiu a ja potrzebuje jakieś śruby do górnych wahaczy :rolleyes: :rolleyes: 12.1 kędzior i pucek to brali i ja tez chce... :naughty:

Pucek ich u mnie nie brał, Kędziorowi zamówiłem dzisiaj, może Ci Kedzior sprzedać za 300zł kpl razem z nakrętkami + certyfikat z hartowania od nas dostaniesz :polew:

i nawet pozyczym ci pyrola :decayed:

nie handlarz tylko akurat mam na zbyciu.. :P

Opublikowano

nie wiem co jest gorsze:

Czy wybijać te zapieczone śruby, czy wymieniać sprężyny :polew:[br]Dopisany: 21 Marzec 2011, 18:25_________________________________________________

Stasiu a ja potrzebuje jakieś śruby do górnych wahaczy :rolleyes: :rolleyes: 12.1 kędzior i pucek to brali i ja tez chce... :naughty:

a górnych wahaczy nie chcesz...? :P

nie mam nowe ori po tym jak 2 latat temu urwało mi się koło :kox: :kox:[br]Dopisany: 21 Marzec 2011, 18:22_________________________________________________

Stasiu a ja potrzebuje jakieś śruby do górnych wahaczy :rolleyes: :rolleyes: 12.1 kędzior i pucek to brali i ja tez chce... :naughty:

kpl gdzieś kosztuje ok 20zł ( 2x śruba+ 2x nakrętka) :)

ok biorę, dam kasę jutro na spocie :kox: tylko ja poproszę te wzmacniane do eSy :kox: :kox:

z lewym gwintem :polew:

z lewym gwintem trapezowym

Opublikowano

nie wiem co jest gorsze:

Czy wybijać te zapieczone śruby, czy wymieniać sprężyny :polew:

duzo gorsze jest obudzic sie po 2 dniach picia bez zimnego piwa pod reka... to jest dopiero tragedia :confused4:

:polew: :polew: :polew:

Opublikowano

nie wiem co jest gorsze:

Czy wybijać te zapieczone śruby, czy wymieniać sprężyny :polew:

duzo gorsze jest obudzic sie po 2 dniach picia bez zimnego piwa pod reka... to jest dopiero tragedia :confused4:

:polew: :polew: :polew:

no tak każdy ma swoje problemy... :tongue4:

Opublikowano

Stasiu, u Ciebie cała wymiana była masakrą :polew: :polew: :polew:[br]Dopisany: 21 Marzec 2011, 18:30_________________________________________________a pyrol to inaczej impulsator, zawsze go trzymam w garażu :kox:

Opublikowano

Stasiu, u Ciebie cała wymiana była masakrą :polew: :polew: :polew:[br]Dopisany: 21 Marzec 2011, 18:30_________________________________________________a pyrol to inaczej impulsator, zawsze go trzymam w garażu :kox:

a ja myslalem ze pod lozkiem :tongue4:

:polew: :polew: :polew:

nie wiem co jest gorsze:

Czy wybijać te zapieczone śruby, czy wymieniać sprężyny :polew:

duzo gorsze jest obudzic sie po 2 dniach picia bez zimnego piwa pod reka... to jest dopiero tragedia :confused4:

:polew: :polew: :polew:

no tak każdy ma swoje problemy... :tongue4:

no nie mow ze takie cos cie nie przeraza :decayed:
Opublikowano

Stasiu, u Ciebie cała wymiana była masakrą :polew: :polew: :polew:[br]Dopisany: 21 Marzec 2011, 18:30_________________________________________________a pyrol to inaczej impulsator, zawsze go trzymam w garażu :kox:

a ja myslalem ze pod lozkiem :tongue4:

:polew: :polew: :polew:

nie wiem co jest gorsze:

Czy wybijać te zapieczone śruby, czy wymieniać sprężyny :polew:

duzo gorsze jest obudzic sie po 2 dniach picia bez zimnego piwa pod reka... to jest dopiero tragedia :confused4:

:polew: :polew: :polew:

no tak każdy ma swoje problemy... :tongue4:

no nie mow ze takie cos cie nie przeraza :decayed:

już nie... mam zapas... :kox:[br]Dopisany: 21 Marzec 2011, 18:34_________________________________________________ :mysli: pozatym to chyba nie pamiętam już kiedy 2 dni z rzędu piłem... :confused4:

Opublikowano

Seski, ciulu, dlaczego nie jedziesz do BT?

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.