Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty Katowice i okolice

Jest to część 1 dyskusji Spoty Katowice i okolice.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

co by tu dzis robic :mysli:[br]Dopisany: 22 Marzec 2011, 10:52_________________________________________________Miszka znowu znalazlem twoja fotke

17.gif

:polew: :polew: :polew:

  • Odpowiedzi 154,3 tys.
  • Wyświetleń 4,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

co by tu dzis robic :mysli:[br]Dopisany: 22 Marzec 2011, 10:52_________________________________________________Miszka znowu znalazlem twoja fotke

17.gif

:polew: :polew: :polew:

nawet podobny i widać zachwyt na jego twarzy :polew:

Opublikowano
:bry:
Opublikowano

:bry:

:hi:

Opublikowano
:hi:
Opublikowano

:hi:

robisz coś ?

Opublikowano

cały czas :wink4:

Opublikowano

cały czas :wink4:

jaaaasne, pewnie same inteligentne gadki o d*pach :gwizdanie:

Opublikowano

cały czas :wink4:

jaaaasne, pewnie same inteligentne gadki o d*pach :gwizdanie:

nie, szukam wozu dla żony :)

opon nie widać :mysli:, a i przyszły mi żaróweczki postojówki ale symetryczne a miały być asymetryczne :confused4:

Opublikowano

cały czas :wink4:

jaaaasne, pewnie same inteligentne gadki o d*pach :gwizdanie:

nie, szukam wozu dla żony :)

opon nie widać :mysli:, a i przyszły mi żaróweczki postojówki ale symetryczne a miały być asymetryczne :confused4:

to pisz do Bediego, napisz mu tak jak ja: że kierowca nadaję się do zwolnienia :gwizdanie:

Albo nie potrafi tam do was na ten koniec świata dojechać

Opublikowano

poczekam jeszcze, jak nie to mu wieczorem na pw wysle zapytanie czy je bieznikuja ze to tak dlugo trwa bo wiosna idzie i 18 trzeba zakładać :>

Opublikowano

grillujemy dzis? :naughty:

Opublikowano

grillujemy dzis? :naughty:

można to przemyśleć :gwizdanie:

Opublikowano

grillujemy dzis? :naughty:

można to przemyśleć :gwizdanie:

JA po ostatnim grillu do teraz mam spalone podniebienie..... jak mam coś zjeść to koszmar :wallbash:
Opublikowano

grillujemy dzis? :naughty:

można to przemyśleć :gwizdanie:

JA po ostatnim grillu do teraz mam spalone podniebienie..... jak mam coś zjeść to koszmar :wallbash:

to nie od gorącej kiełbasy, ale od tej rozpałki dostałeś jakiegoś uczulenia, śmierdziało paliwem już przy Realu :gwizdanie:

Opublikowano

szybka drzemka zaliczona :decayed:

Opublikowano
:hi: Ale doebaem wczoraj! :sick3: A tu widzę bez opierdalania i prawie 20 stron od wczoraj!
Opublikowano

szybka drzemka zaliczona :decayed:

jesteś bardzo dzielny :gwizdanie:[br]Dopisany: 22 Marzec 2011, 13:53_________________________________________________

:hi: Ale doebaem wczoraj! :sick3: A tu widzę bez opierdalania i prawie 20 stron od wczoraj!

chlorze, zderzak zamontowałeś ?

Opublikowano

grillujemy dzis? :naughty:

można to przemyśleć :gwizdanie:

:good:

szybka drzemka zaliczona :decayed:

jesteś bardzo dzielny :gwizdanie:[br]Dopisany: 22 Marzec 2011, 13:53_________________________________________________

:hi: Ale doebaem wczoraj! :sick3: A tu widzę bez opierdalania i prawie 20 stron od wczoraj!

chlorze, zderzak zamontowałeś ?

:naughty: Tak!!! :notworthy:
Opublikowano

szybka drzemka zaliczona :decayed:

jesteś bardzo dzielny :gwizdanie:

czy ty aby sie ze mnie nie napierdalasz? :decayed::polew:

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.