Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty Katowice i okolice

Jest to część 1 dyskusji Spoty Katowice i okolice.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

:polew: :polew: :polew:

  • Odpowiedzi 154,3 tys.
  • Wyświetleń 4,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

:polew: :polew: :polew:

buehehehe
Opublikowano

:polew: :polew: :polew:

Te reklamy z nimi są dobre :polew: :polew:
Opublikowano

:polew: :polew: :polew:

A pieprz yourself... :polew: :polew: :polew: :polew:
Opublikowano

Witam :hi:

Opublikowano

miałem takie BBS'y do sprzedania, trzeba było się odezwać :cool1:

gdybym wiedzial ze masz to bym sie odezwal :wink4:
Opublikowano

dobreee :good:
Opublikowano

kędzior a za co ty dostałeś kropka... :naughty:[br]Dopisany: 30 Marzec 2011, 17:52_________________________________________________

dobreee :good:

wiem bo ja wklejałem... :D

[br]Dopisany: 30 Marzec 2011, 17:53_________________________________________________musiał bym się pouczyć czy coś... jak mam chwile wolnego... :gwizdanie:

Opublikowano

[br]Dopisany: 30 Marzec 2011, 18:27_________________________________________________jak sie uczyc to od tego goscia
Opublikowano

Siema z rana :hi:

Jadę na K-ce. Diman jak szybko wszystko załatwię to Cię odwiedzę. :wink4:[br]Dopisany: 30 Marzec 2011, 10:18_________________________________________________Ktoś to mnie pytał o witrynę do wizytownika... :polew: :polew: Znalazłem jakby co wizytownik! W stanie idealnym nie jest ale ogólnie jest OK - delikatne odprapania na górze. :cool1:

ok bede czekał na info :good: a o wizytownik pytak adaassko :wink4:

t

Siema z rana :hi:

p

Siema z rana :hi:

Jadę na K-ce. Diman jak szybko wszystko załatwię to Cię odwiedzę. :wink4:[br]Dopisany: 30 Marzec 2011, 10:18_________________________________________________Ktoś to mnie pytał o witrynę do wizytownika... :polew: :polew: Znalazłem jakby co wizytownik! W stanie idealnym nie jest ale ogólnie jest OK - delikatne odprapania na górze. :cool1:

ok bede czekał na info :good: a o wizytownik pytak adaassko :wink4:

pochytane :):):) tolek i sprawa zalatwiona a jak kiedys bedziemy odkrecac tunel beda dwa wizytowniki :kox: :kox:

Opublikowano

pochytane :):):) tolek i sprawa zalatwiona a jak kiedys bedziemy odkrecac tunel beda dwa wizytowniki :kox: :kox:

:gwizdanie: :naughty:

Opublikowano

hahaha tak wyszlo :)

Opublikowano

rezacze :wink4:

Opublikowano

rezacze :wink4:

:gwizdanie:

Opublikowano

no baaa wczoraj na spociku -DZIĘKI wielkie za montaż TOLEK :notworthy:[glow=red,2,300]

30032011250.jpg

druga sprawa... koledzy którzy poprosili mnie o nagranie im muzy -> juz na was czeka muzyczka !! :gwizdanie:

a dziś popołudniu przy dobrej muzyczce w autku młody już sie przymierzał... :polew:

30032011249.jpg

:naughty: :naughty: :naughty:

Opublikowano

druga sprawa... koledzy którzy poprosili mnie o nagranie im muzy -> juz na was czeka muzyczka !! :gwizdanie:

jaki rodzaj muzyki ?
Opublikowano

druga sprawa... koledzy którzy poprosili mnie o nagranie im muzy -> juz na was czeka muzyczka !! :gwizdanie:

jaki rodzaj muzyki ?

muzyka poważna pewnie :evil:

Opublikowano

a dziś popołudniu przy dobrez muzyczce w autku młody już sie przymierzał... :polew:

30032011249.jpg

prawa noga wysunieta czyli gaz do dechy bedzie :wink4:[br]Dopisany: 30 Marzec 2011, 20:02_________________________________________________

druga sprawa... koledzy którzy poprosili mnie o nagranie im muzy -> juz na was czeka muzyczka !! :gwizdanie:

jaki rodzaj muzyki ?

muzyka poważna pewnie :evil:

bach albo łubudu :decayed:
Opublikowano

miła dla ucha :)

we wtorek posluchacie :D

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.