Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty Katowice i okolice

Jest to część 1 dyskusji Spoty Katowice i okolice.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Kędzior pasuje ci ten kropek :> kropka za Casanovę jeszcze nikt nie dostał :naughty:

wiesz jak bardzo sie musialem postarac zeby go dostac :evil: :evil: :evil:

łaaaaaaa pysssssssszzzzz :decayed:

siekiera :decayed: [br]Dopisany: 29 Marzec 2011, 22:25_________________________________________________Max gratuluje :cool1:
  • Odpowiedzi 154,3 tys.
  • Wyświetleń 4,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

:hi:

I zostałem tatą :rolleyes:

Dawno mnie tu nie było, może w przyszłym tygodniu uda mi sie na spota wpaść wkońcu...

MAX GRATULACJE :good:

Opublikowano

:hi:

I zostałem tatą :rolleyes:

Dawno mnie tu nie było, może w przyszłym tygodniu uda mi sie na spota wpaść wkońcu...

gratulacje Max :kox:

wpadaj wpadaj... mam dla Ciebie pastę od samego prezesa :wink4:

dzieki za spota :notworthy: jak zwykle kupa śmiechu :decayed:

Dimek, dzięki za pomoc :embarrassed:

Opublikowano

Dimek, dzięki za pomoc :embarrassed:

nieumialas odpalic auta? :tongue4:
Opublikowano

keżor żyje? bo potrzebuję przysługi, pisałem mu PW ale sie nie odzywał :mysli:

chyba, że kto inny mi pomoże :D

Był na spocie ;)

Dzięki za spotkanie :hi:

a Tyś to który, bo nie zarejestrowałam :mysli::decayed:[br]Dopisany: 29 Marzec 2011, 22:38_________________________________________________

Dimek, dzięki za pomoc :embarrassed:

nieumialas odpalic auta? :tongue4:

nie interesuj się :gwizdanie:

Opublikowano

hmm psssyt? :decayed:

Opublikowano

:hi:

I zostałem tatą :rolleyes:

Dawno mnie tu nie było, może w przyszłym tygodniu uda mi sie na spota wpaść wkońcu...

gratulacje Max :kox:

wpadaj wpadaj... mam dla Ciebie pastę od samego prezesa :wink4:

dzieki za spota :notworthy: jak zwykle kupa śmiechu :decayed:

Dimek, dzięki za pomoc :embarrassed:

nie ma za co ważne, że się do domciu dokulałaś szczęśliwie :wink4:

Opublikowano

potem już jakoś poszło :decayed:

Opublikowano

potem już jakoś poszło :decayed:

:good:

Opublikowano

potem już jakoś poszło :decayed:

zatwardzenie? :decayed:
Opublikowano

potem już jakoś poszło :decayed:

zatwardzenie? :decayed:

hehe... coś w ten deseń, ale później już lecialo na bieżąco :kox:

Opublikowano

:hi:

I zostałem tatą :rolleyes:

Dawno mnie tu nie było, może w przyszłym tygodniu uda mi sie na spota wpaść wkońcu...

hehe GRATULUJE CÓRY :wink4:

to kiedy pijemy :?: :gwizdanie:

poparzyłem sobie język kiełbachami z grilla ;(

potem już jakoś poszło :decayed:

zatwardzenie? :decayed:

:blink::polew:

Opublikowano

:hi:

I zostałem tatą :rolleyes:

Dawno mnie tu nie było, może w przyszłym tygodniu uda mi sie na spota wpaść wkońcu...

hehe GRATULUJE CÓRY :wink4:

to kiedy pijemy :?: :gwizdanie:

poparzyłem sobie język kiełbachami z grilla ;(

trzeba było wciskać tak zachłannie ? :decayed:

Opublikowano

poparzyłem sobie język kiełbachami z grilla ;(

to bardzo glodny chyba byles :decayed:
Opublikowano

GRATKI !! !! !! :good:

a Was do Kochłowic :) nastepny wtprek obiecuje jade z wami :D:hi:

spokojnej nocy 3majcie sie -->

Opublikowano

skoncze browara i ide na techniczny :polew: :polew: :polew:

Opublikowano

skoncze browara i ide na techniczny :polew: :polew: :polew:

:hahaha:

Opublikowano

A ja dopiero wróciłem. :naughty:

skoncze browara i ide na techniczny :polew: :polew: :polew:

:gwizdanie: P.S. Do twarzy Ci z kropkiem. :decayed:

Max! Gratki tatusiu! :good:

Opublikowano

:gwizdanie: P.S. Do twarzy Ci z kropkiem. :decayed:

dzieki :wink4: tez tak uwazam :decayed:
Opublikowano

:gwizdanie: P.S. Do twarzy Ci z kropkiem. :decayed:

dzieki :wink4: tez tak uwazam :decayed:

:wink4: Coś nie przyjechał na spota? :angry:
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.