Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty Katowice i okolice

Jest to część 1 dyskusji Spoty Katowice i okolice.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Kędzior! Najlepszego!!!!! :kox::good: :good:

Co wogóle nieroby słychać?

słychać tyle ze miałem rezac lampki a tu lipa koleś, który mi obiecał dal d*py ;(

Że niby ja? No dimcio nie wyrobiłem się wczoraj. :disgust:

;( ciekawe kiedy to teraz bede robił :gwizdanie:

No tak jak Ci mówiłem, że obiecać nie mogę bo nie wiedziałem czy się wyrobie. No i nie dałem rady. Ale damy radę. Jak nie teraz to innym razem. :wink4:
  • Odpowiedzi 154,3 tys.
  • Wyświetleń 4,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Kędzior Wszystkiego naj... żeby Ci kropek zniknął :buziak:

Opublikowano

Kędzior! Najlepszego!!!!! :kox::good: :good:

Co wogóle nieroby słychać?

słychać tyle ze miałem rezac lampki a tu lipa koleś, który mi obiecał dal d*py ;(

Że niby ja? No dimcio nie wyrobiłem się wczoraj. :disgust:

;( ciekawe kiedy to teraz bede robił :gwizdanie:

No tak jak Ci mówieł, że obiecać nie mogę bo nie wiedziałem czy się wyrobie. No i ni dałem rady. Ale damy radę. Jak nie teraz to innym razem. :wink4:

:baseball: pięknie, pięknie..... :tongue4: gorzała ważniesza :gwizdanie:
Opublikowano

Kędzior! Najlepszego!!!!! :kox::good: :good:

Co wogóle nieroby słychać?

słychać tyle ze miałem rezac lampki a tu lipa koleś, który mi obiecał dal d*py ;(

Że niby ja? No dimcio nie wyrobiłem się wczoraj. :disgust:

;( ciekawe kiedy to teraz bede robił :gwizdanie:

No tak jak Ci mówieł, że obiecać nie mogę bo nie wiedziałem czy się wyrobie. No i ni dałem rady. Ale damy radę. Jak nie teraz to innym razem. :wink4:

:baseball: pięknie, pięknie..... :tongue4: gorzała ważniesza :gwizdanie:

:wink4: Wódeczka była później jak już coś. :naughty: Ale tak na serio to nie obicałem bo nie wiedziałem czy się wyrobię i nie dałem rady. Gdybym obiecał to inna sprawa. :cool1:
Opublikowano

Kędzior! Najlepszego!!!!! :kox::good: :good:

Co wogóle nieroby słychać?

słychać tyle ze miałem rezac lampki a tu lipa koleś, który mi obiecał dal d*py ;(

Że niby ja? No dimcio nie wyrobiłem się wczoraj. :disgust:

;( ciekawe kiedy to teraz bede robił :gwizdanie:

No tak jak Ci mówiłem, że obiecać nie mogę bo nie wiedziałem czy się wyrobie. No i nie dałem rady. Ale damy radę. Jak nie teraz to innym razem. :wink4:

odpowiedz jak od jakiegoś przedstawiciela handlowego :gwizdanie: :decayed:

Opublikowano

Kędzior! Najlepszego!!!!! :kox::good: :good:

Co wogóle nieroby słychać?

słychać tyle ze miałem rezac lampki a tu lipa koleś, który mi obiecał dal d*py ;(

Że niby ja? No dimcio nie wyrobiłem się wczoraj. :disgust:

;( ciekawe kiedy to teraz bede robił :gwizdanie:

No tak jak Ci mówiłem, że obiecać nie mogę bo nie wiedziałem czy się wyrobie. No i nie dałem rady. Ale damy radę. Jak nie teraz to innym razem. :wink4:

odpowiedz jak od jakiegoś przedstawiciela handlowego :gwizdanie: :decayed:

Nigdy nie miałem z tym do czynienia. :no::tongue4:
Opublikowano

Jaka tu cisza... chyba wszyscy pojechali do Kędziora z prezentami ...... :gwizdanie:

Opublikowano

Jaka tu cisza... chyba wszyscy pojechali do Kędziora z prezentami ...... :gwizdanie:

hmmm może :naughty:

Opublikowano

Jaka tu cisza... chyba wszyscy pojechali do Kędziora z prezentami ...... :gwizdanie:

hmmm może :naughty:

To może by dali znać? :mysli::naughty:
Opublikowano

Jaka tu cisza... chyba wszyscy pojechali do Kędziora z prezentami ...... :gwizdanie:

hmmm może :naughty:

To może by dali znać? :mysli::naughty:

myślisz raczej nie kędzior miał pewnie mało gorzały :gwizdanie: :evil:

Opublikowano

Jaka tu cisza... chyba wszyscy pojechali do Kędziora z prezentami ...... :gwizdanie:

hmmm może :naughty:

To może by dali znać? :mysli::naughty:

myślisz raczej nie kędzior miał pewnie mało gorzały :gwizdanie: :evil:

To by się dowiozło. :wink4:
Opublikowano

Jaka tu cisza... chyba wszyscy pojechali do Kędziora z prezentami ...... :gwizdanie:

hmmm może :naughty:

To może by dali znać? :mysli::naughty:

myślisz raczej nie kędzior miał pewnie mało gorzały :gwizdanie: :evil:

To by się dowiozło. :wink4:

Spoko... wziołbym taki zapas jak do BT... nie brakło by :gwizdanie:
Opublikowano

Jaka tu cisza... chyba wszyscy pojechali do Kędziora z prezentami ...... :gwizdanie:

hmmm może :naughty:

To może by dali znać? :mysli::naughty:

myślisz raczej nie kędzior miał pewnie mało gorzały :gwizdanie: :evil:

To by się dowiozło. :wink4:

Spoko... wziołbym taki zapas jak do BT... nie brakło by :gwizdanie:

No właśnie... :naughty: :naughty:
Opublikowano

no to co jedziemy :kox: :kox:

Opublikowano

no to co jedziemy :kox: :kox:

Hmmm... Kędzior miałby niespodziankę. :naughty::kox: :kox:
Opublikowano

no to co jedziemy :kox: :kox:

Hmmm... Kędzior miałby niespodziankę. :naughty::kox: :kox:

nooooo :wink4:

Opublikowano

no to co jedziemy :kox: :kox:

Hmmm... Kędzior miałby niespodziankę. :naughty::kox: :kox:

nooooo :wink4:

No to jak? :gwizdanie: :naughty:
Opublikowano

wiec jak ?? :>

Opublikowano

no to co jedziemy :kox: :kox:

Hmmm... Kędzior miałby niespodziankę. :naughty::kox: :kox:

nooooo :wink4:

No to jak? :gwizdanie: :naughty:

hmm nie wiem :naughty:

Opublikowano

no to co jedziemy :kox: :kox:

Hmmm... Kędzior miałby niespodziankę. :naughty::kox: :kox:

nooooo :wink4:

No to jak? :gwizdanie: :naughty:

taaa. o tej godzinie to on pewnie zimny... nawet by nie pamiętał że byliśmy :gwizdanie:
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.