Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty Katowice i okolice

Jest to część 1 dyskusji Spoty Katowice i okolice.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Diman nie masz adaptera do tej karty microSD ? bo nie umiem swojego znaleść :wallbash:

mam już przygotowany :kox: :kox: :naughty: wezmę go razem z kartą co jeszcze mam wziąśc :mysli:

Nic. tylko adaptera mi brakuje, jak nazłość gdzieś mój zapodziałem.... :angry:
  • Odpowiedzi 154,3 tys.
  • Wyświetleń 4,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Diman nie masz adaptera do tej karty microSD ? bo nie umiem swojego znaleść :wallbash:

mam już przygotowany :kox: :kox: :naughty: wezmę go razem z kartą co jeszcze mam wziąśc :mysli:

Nic. tylko adaptera mi brakuje, jak nazłość gdzieś mój zapodziałem.... :angry:

spoko mam już przygotowany jak już pisałem :wink4:

Opublikowano

Dimek będziesz wgrywał dziweksy na telefon :decayed:

Opublikowano

Diman nie masz adaptera do tej karty microSD ? bo nie umiem swojego znaleść :wallbash:

mam już przygotowany :kox: :kox: :naughty: wezmę go razem z kartą co jeszcze mam wziąśc :mysli:

Nic. tylko adaptera mi brakuje, jak nazłość gdzieś mój zapodziałem.... :angry:

ja mam w domu dwa :gwizdanie:

Opublikowano

Dimek będziesz wgrywał dziweksy na telefon :decayed:

no i to jakie podobno Grisza ma najlepsze :kox: :kox: :kox: :>[br]Dopisany: 05 Kwiecień 2011, 15:05_________________________________________________

Diman nie masz adaptera do tej karty microSD ? bo nie umiem swojego znaleść :wallbash:

mam już przygotowany :kox: :kox: :naughty: wezmę go razem z kartą co jeszcze mam wziąśc :mysli:

Nic. tylko adaptera mi brakuje, jak nazłość gdzieś mój zapodziałem.... :angry:

ja mam w domu dwa :gwizdanie:

i co się chwalisz ja też mam dwa :decayed::evil:

Opublikowano

Dimek będziesz wgrywał dziweksy na telefon :decayed:

no i to jakie podobno Grisza ma najlepsze :kox: :kox: :kox: :>[br]Dopisany: 05 Kwiecień 2011, 15:05_________________________________________________

Diman nie masz adaptera do tej karty microSD ? bo nie umiem swojego znaleść :wallbash:

mam już przygotowany :kox: :kox: :naughty: wezmę go razem z kartą co jeszcze mam wziąśc :mysli:

Nic. tylko adaptera mi brakuje, jak nazłość gdzieś mój zapodziałem.... :angry:

ja mam w domu dwa :gwizdanie:

i co się chwalisz ja też mam dwa :decayed::evil:

pomyliłem się, mam trzy :gwizdanie:

Opublikowano

To jak Grisza ma tyle stuffu to chyba też kupię ten telefon :naughty:

Opublikowano

Diman nie masz adaptera do tej karty microSD ? bo nie umiem swojego znaleść :wallbash:

mam już przygotowany :kox: :kox: :naughty: wezmę go razem z kartą co jeszcze mam wziąśc :mysli:

Nic. tylko adaptera mi brakuje, jak nazłość gdzieś mój zapodziałem.... :angry:

ja mam w domu dwa :gwizdanie:

odsprzedaj mi jeden za pifffo.... :gwizdanie:

To jak Grisza ma tyle stuffu to chyba też kupię ten telefon :naughty:

na necie ja się poszuka to jest tego w brud :naughty:
Opublikowano

Diman nie masz adaptera do tej karty microSD ? bo nie umiem swojego znaleść :wallbash:

mam już przygotowany :kox: :kox: :naughty: wezmę go razem z kartą co jeszcze mam wziąśc :mysli:

Nic. tylko adaptera mi brakuje, jak nazłość gdzieś mój zapodziałem.... :angry:

ja mam w domu dwa :gwizdanie:

odsprzedaj mi jeden za pifffo.... :gwizdanie:

To jak Grisza ma tyle stuffu to chyba też kupię ten telefon :naughty:

na necie ja się poszuka to jest tego w brud :naughty:

jak znajdę, to Ci przywiozę :)

Opublikowano

przyjade dzis najprawdopodobniej z Wild80 ;) musi na spota 1 raz przybyc :)

Opublikowano

Ja nie wiem czy się dziś wyrobię bo małą przywiozłem ze szpitala i zobaczę jak będzie się czuła. Bidulka. ;(

Opublikowano

Ja nie wiem czy się dziś wyrobię bo małą przywiozłem ze szpitala i zobaczę jak będzie się czuła. Bidulka. ;(

oby ja tylko nic nie bolalo !! bedzie :good:

Opublikowano

Ja nie wiem czy się dziś wyrobię bo małą przywiozłem ze szpitala i zobaczę jak będzie się czuła. Bidulka. ;(

oby ja tylko nic nie bolalo !! bedzie :good:

No póki co to jeszcze boli ale lepiej jest niż wczoraj tuż po zabiegu! Będzie coraz lepiej ale trzeba to wszystko powoli znieść i wiadomo jak to z dzieciakami bywa. :good:
Opublikowano

stasiu ze o co ci tam chodzilo...? :polew:

jakbyś choć trochę znał się na motoryzacji to byś pokapował :decayed:[br]Dopisany: 05 Kwiecień 2011, 12:13_________________________________________________

:hi:

ave :)

no przepraszam że ja taki nie ogarnięty... :kox:[br]Dopisany: 05 Kwiecień 2011, 16:18_________________________________________________

Ja nie wiem czy się dziś wyrobię bo małą przywiozłem ze szpitala i zobaczę jak będzie się czuła. Bidulka. ;(

oby ja tylko nic nie bolalo !! bedzie :good:

No póki co to jeszcze boli ale lepiej jest niż wczoraj tuż po zabiegu! Będzie coraz lepiej ale trzeba to wszystko powoli znieść i wiadomo jak to z dzieciakami bywa. :good:

oj to życz jej tam szybkiego powrotu do pełni zdrowia :wink4:

Opublikowano

Ja nie wiem czy się dziś wyrobię bo małą przywiozłem ze szpitala i zobaczę jak będzie się czuła. Bidulka. ;(

Będzie dobrze, nic się nie bój :) Pozdrów Ją odemnie, jakby nie wiedziała kto, to powiedz że ten przystojny Pan na wózku co był BT, a jakby dalej nie wiedziała, to powiedz że to ten co namalował jej najładniejszy obrazek w zeszycie :gwizdanie:
Opublikowano

Ja nie wiem czy się dziś wyrobię bo małą przywiozłem ze szpitala i zobaczę jak będzie się czuła. Bidulka. ;(

Będzie dobrze, nic się nie bój :) Pozdrów Ją odemnie, jakby nie wiedziała kto, to powiedz że ten przystojny Pan na wózku co był BT, a jakby dalej nie wiedziała, to powiedz że to ten co namalował jej najładniejszy obrazek w zeszycie :gwizdanie:

No właśnie jej przekazałem pozdrowienia. :> Niewiele mówi ale uśmiech ma uroczy. :wink4:
Opublikowano

Akjam ogólnie masz śliczną córke :)

Idzie gdzieś u was kupić w Kato taki płyn do spryskiwaczy ? http://www.sonax-polska.pl/p,sonax_xtreme_letni_plyn_do_spryskiwaczy_1100_nanopro,9,36.html

Świeci mi już kontrolka od 3 dni a nie chce kupować z biedronki itp.

Opublikowano

:hi:

Będę :tongue4: :tongue4: :tongue4: :tongue4: :tongue4: :tongue4: :tongue4: :tongue4:

Opublikowano

Panowie nie ma ktoś otwornicy tak na ok 7cm?

Opublikowano

:hi:

Będę :tongue4: :tongue4: :tongue4: :tongue4: :tongue4: :tongue4: :tongue4: :tongue4:

:good: JA też :tongue4:

A na tego grilla to troche piździ......

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.