Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty Katowice i okolice

Jest to część 1 dyskusji Spoty Katowice i okolice.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

:gwizdanie:

  • Odpowiedzi 154,3 tys.
  • Wyświetleń 4,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

:gwizdanie:

:polew: :polew: :polew:

Czarek jest dobry! :polew: :polew:

Opublikowano

padam na ryj ja pier**le k**wa mać , potrzebowałbym ze dwa trzy dni bez roboty, picia i narkotyków :kox:

Opublikowano

padam na ryj ja pieprze ku*** mać , potrzebowałbym ze dwa trzy dni bez roboty, picia i narkotyków :kox:

:kox: :kox: Weź se L4 i dupc to! :naughty: :naughty:
Opublikowano

padam na ryj ja pieprze ku*** mać , potrzebowałbym ze dwa trzy dni bez roboty, picia i narkotyków :kox:

:kox: :kox: Weź se L4 i dupc to! :naughty: :naughty:

no przydało by się :gwizdanie:

cisnę spać :)

Opublikowano

padam na ryj ja pieprze ku*** mać , potrzebowałbym ze dwa trzy dni bez roboty, picia i narkotyków :kox:

:kox: :kox: Weź se L4 i dupc to! :naughty: :naughty:

no przydało by się :gwizdanie:

cisnę spać :)

Narta! :hi:
Opublikowano

padam na ryj ja pieprze ku*** mać , potrzebowałbym ze dwa trzy dni bez roboty, picia i narkotyków :kox:

:kox: :kox: Weź se L4 i dupc to! :naughty: :naughty:

no przydało by się :gwizdanie:

cisnę spać :)

Narta! :hi:

narta narta a jak tam spociszon, gryll był ? (nie czytałem spamu) :gwizdanie:

Opublikowano

Nie było bo zimno w ciul dziś było! Ja musiałem się spieszyć bo do roboty na ósmą miałem tak że około 9ej wyjechałem z Kato... :gwizdanie:[br]Dopisany: 13 Kwiecień 2011, 00:15_________________________________________________Dobra Pany! Ja spadam na chatę. W kontakcie po po. :wink4: Gdybyśmy się tu nie wiedzieli to kom. :naughty: Gdyby mocno spier.... się pogoda to dam znać i wtedy dacie znać czy gracie czy nie. Si ja lejter. :hi:

Opublikowano
:hi:
Opublikowano
:hi: no chyba pogramy ;)
Opublikowano
:hi:
Opublikowano

:hi:

ten Golf nie jedzie :thumbdown:

a spalanie jak w 3.0 TDI :decayed:

Opublikowano

:hi:

ten Golf nie jedzie :thumbdown:

a spalanie jak w 3.0 TDI :decayed:

Pali chociaż kapcie :naughty:
Opublikowano

:hi:

ten Golf nie jedzie :thumbdown:

a spalanie jak w 3.0 TDI :decayed:

Pali chociaż kapcie :naughty:

nie wiem, nie próbowałem :)

Opublikowano

:hi:

ten Golf nie jedzie :thumbdown:

a spalanie jak w 3.0 TDI :decayed:

Pali chociaż kapcie :naughty:

nie wiem, nie próbowałem :)

Firmowym autem nie próbowałeś :shocked::thumbdown::decayed:
Opublikowano

:hi:

ten Golf nie jedzie :thumbdown:

a spalanie jak w 3.0 TDI :decayed:

Pali chociaż kapcie :naughty:

nie wiem, nie próbowałem :)

Firmowym autem nie próbowałeś :shocked::thumbdown::decayed:

jestem za stary na takie rzeczy, porządny ze mnie obywatel i wzorowy pracownik :gwizdanie:

Opublikowano

:hi:

ten Golf nie jedzie :thumbdown:

a spalanie jak w 3.0 TDI :decayed:

Pali chociaż kapcie :naughty:

nie wiem, nie próbowałem :)

Firmowym autem nie próbowałeś :shocked::thumbdown::decayed:

jestem za stary na takie rzeczy, porządny ze mnie obywatel i wzorowy pracownik :gwizdanie:

tzw społeczniak :decayed:

Opublikowano

:hi:

ten Golf nie jedzie :thumbdown:

a spalanie jak w 3.0 TDI :decayed:

Pali chociaż kapcie :naughty:

nie wiem, nie próbowałem :)

Firmowym autem nie próbowałeś :shocked::thumbdown::decayed:

jestem za stary na takie rzeczy, porządny ze mnie obywatel i wzorowy pracownik :gwizdanie:

tzw społeczniak :decayed:

no, wy*ebałem raz dupną szybę na przystanku w czynie społecznym (nie zatrzymał nam się autobus) :gwizdanie:

Opublikowano

k**wa ale nudny dzień i do tego ta pogoda :sick3: Od 8 nic nie zrobiłem poza wypiciem kawy :thumbdown:

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.