Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty Katowice i okolice

Jest to część 1 dyskusji Spoty Katowice i okolice.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Jedzie ktoś na to granie bo może bym się wybrał :gwizdanie: Aha nie mam butów na halę tylko na trawę :wallbash:

dasz radę :polew:

przecież piwa można się napić w każdych butach :decayed:

:decayed: no dobra namówłeś mnie :kox:
  • Odpowiedzi 154,3 tys.
  • Wyświetleń 4,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
:hi: po robocie
Opublikowano

Jedzie ktoś na to granie bo może bym się wybrał :gwizdanie: Aha nie mam butów na halę tylko na trawę :wallbash:

dasz radę :polew:

przecież piwa można się napić w każdych butach :decayed:

:naughty: :naughty: :naughty:

Dobra Pany! Spakowany i spadam! Jakby ktoś miał ochotę to dzwońcie. :wink4:

Opublikowano

Jedzie ktoś na to granie bo może bym się wybrał :gwizdanie: Aha nie mam butów na halę tylko na trawę :wallbash:

dasz radę :polew:

przecież piwa można się napić w każdych butach :decayed:

:naughty: :naughty: :naughty:

Dobra Pany! Spakowany i spadam! Jakby ktoś miał ochotę to dzwońcie. :wink4:

na bank komórka nie przestanie Ci dzwonić :decayed:

Opublikowano

Ja pograłem u siebie na deszczu jednak :decayed:

Opublikowano

chłopaki sprzedam jedna czarna felga z oponą nówka nie jezdzone - jako zapas !! ktos chetny?? moge jutro na spota zabrac i przekazac ;)

Felga ET 37 a oponka PIRELLI P6000 rozmiar 205/55/16 91H

jak cos to poprosze o PW a najlepiej telefon - numer w podpisie ;) Cena do dogadania ;)

09042011263.jpg

09042011266.jpg

polecam ;)

Opublikowano

chłopaki sprzedam jedna czarna felga z oponą nówka nie jezdzone - jako zapas !! ktos chetny?? moge jutro na spota zabrac i przekazac ;)

Felga ET 37 a oponka PIRELLI P6000 rozmiar 205/55/16 91H

jak cos to poprosze o PW a najlepiej telefon - numer w podpisie ;) Cena do dogadania ;)

09042011263.jpg

09042011266.jpg

polecam ;)

Jak oddasz za czteropak to biorę :naughty:
Opublikowano

chłopaki sprzedam jedna czarna felga z oponą nówka nie jezdzone - jako zapas !! ktos chetny?? moge jutro na spota zabrac i przekazac ;)

Felga ET 37 a oponka PIRELLI P6000 rozmiar 205/55/16 91H

jak cos to poprosze o PW a najlepiej telefon - numer w podpisie ;) Cena do dogadania ;)

09042011263.jpg

09042011266.jpg

polecam ;)

Jak oddasz za czteropak to biorę :naughty:

mało ;)

Opublikowano

chłopaki sprzedam jedna czarna felga z oponą nówka nie jezdzone - jako zapas !! ktos chetny?? moge jutro na spota zabrac i przekazac ;)

Felga ET 37 a oponka PIRELLI P6000 rozmiar 205/55/16 91H

jak cos to poprosze o PW a najlepiej telefon - numer w podpisie ;) Cena do dogadania ;)

09042011263.jpg

09042011266.jpg

polecam ;)

Jak oddasz za czteropak to biorę :naughty:

mało ;)

Wiem że mało napisałem w żarcie :wink4:
Opublikowano

Pograło się fajnie! :kox: A teraz jeszcze jedno info. W środę o 19.30 gra na Orliku. Pisać kto chętny. :good:

Opublikowano

Pograło się fajnie! :kox: A teraz jeszcze jedno info. W środę o 19.30 gra na Orliku. Pisać kto chętny. :good:

jak płacicie fajną kasę to może się skuszę :decayed:

Opublikowano

Pograło się fajnie! :kox: A teraz jeszcze jedno info. W środę o 19.30 gra na Orliku. Pisać kto chętny. :good:

jaaaa jak nie bedzie lało ;)

stanley jadymy im wklupać :) kurw@ musze wymienic pilnie ta odma :( mam po obu stronach trojnika zerwane gumy... :(

Opublikowano

Pograło się fajnie! :kox: A teraz jeszcze jedno info. W środę o 19.30 gra na Orliku. Pisać kto chętny. :good:

jak płacicie fajną kasę to może się skuszę :decayed:

Kontrakty po graniu. Skauting będzie. :wink4:

Pograło się fajnie! :kox: A teraz jeszcze jedno info. W środę o 19.30 gra na Orliku. Pisać kto chętny. :good:

jaaaa jak nie bedzie lało ;)

stanley jadymy im wklupać :) kurw@ musze wymienic pilnie ta odma :( mam po obu stronach trojnika zerwane gumy... :(

Jak będzie lało to też gramy! :chytry: Tylko nie ma grania we wkrętach i lankach. :cool1:
Opublikowano

Pograło się fajnie! :kox: A teraz jeszcze jedno info. W środę o 19.30 gra na Orliku. Pisać kto chętny. :good:

jak płacicie fajną kasę to może się skuszę :decayed:

Kontrakty po graniu. Skauting będzie. :wink4:

Pograło się fajnie! :kox: A teraz jeszcze jedno info. W środę o 19.30 gra na Orliku. Pisać kto chętny. :good:

jaaaa jak nie bedzie lało ;)

stanley jadymy im wklupać :) kurw@ musze wymienic pilnie ta odma :( mam po obu stronach trojnika zerwane gumy... :(

Jak będzie lało to też gramy! :chytry: Tylko nie ma grania we wkrętach i lankach. :cool1:

nie można w lankach ? to co, tylko halówki ?

Opublikowano

Pograło się fajnie! :kox: A teraz jeszcze jedno info. W środę o 19.30 gra na Orliku. Pisać kto chętny. :good:

jak płacicie fajną kasę to może się skuszę :decayed:

Kontrakty po graniu. Skauting będzie. :wink4:

Pograło się fajnie! :kox: A teraz jeszcze jedno info. W środę o 19.30 gra na Orliku. Pisać kto chętny. :good:

jaaaa jak nie bedzie lało ;)

stanley jadymy im wklupać :) kurw@ musze wymienic pilnie ta odma :( mam po obu stronach trojnika zerwane gumy... :(

Jak będzie lało to też gramy! :chytry: Tylko nie ma grania we wkrętach i lankach. :cool1:

nie można w lankach ? to co, tylko halówki ?

bosoossssoooo :)

Opublikowano

Pograło się fajnie! :kox: A teraz jeszcze jedno info. W środę o 19.30 gra na Orliku. Pisać kto chętny. :good:

Obecny tylko daj jakiś adres :naughty:[br]Dopisany: 11 Kwiecień 2011, 19:31_________________________________________________

Pograło się fajnie! :kox: A teraz jeszcze jedno info. W środę o 19.30 gra na Orliku. Pisać kto chętny. :good:

jak płacicie fajną kasę to może się skuszę :decayed:

Kontrakty po graniu. Skauting będzie. :wink4:

Pograło się fajnie! :kox: A teraz jeszcze jedno info. W środę o 19.30 gra na Orliku. Pisać kto chętny. :good:

jaaaa jak nie bedzie lało ;)

stanley jadymy im wklupać :) kurw@ musze wymienic pilnie ta odma :( mam po obu stronach trojnika zerwane gumy... :(

Jak będzie lało to też gramy! :chytry: Tylko nie ma grania we wkrętach i lankach. :cool1:

nie można w lankach ? to co, tylko halówki ?

Tylko halówki dlaczemu :blink:
Opublikowano

Pograło się fajnie! :kox: A teraz jeszcze jedno info. W środę o 19.30 gra na Orliku. Pisać kto chętny. :good:

jak płacicie fajną kasę to może się skuszę :decayed:

Kontrakty po graniu. Skauting będzie. :wink4:

Pograło się fajnie! :kox: A teraz jeszcze jedno info. W środę o 19.30 gra na Orliku. Pisać kto chętny. :good:

jaaaa jak nie bedzie lało ;)

stanley jadymy im wklupać :) kurw@ musze wymienic pilnie ta odma :( mam po obu stronach trojnika zerwane gumy... :(

Jak będzie lało to też gramy! :chytry: Tylko nie ma grania we wkrętach i lankach. :cool1:

nie można w lankach ? to co, tylko halówki ?

Nie tylko halówki. Można też grać w bucikach na śnieg, etc... Z maływmi wypustkami itp. Co do adresu to jutro pogadamy na spociszonie i się umówimy. :good:
Opublikowano

Puma-King-Top.jpg

mam takie, mogę ? :mysli:

Opublikowano

to ciulato, że nie mozna w lankach :disgust:

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.