Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty Katowice i okolice

Jest to część 1 dyskusji Spoty Katowice i okolice.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Najlpeszego Stanley! :drunk: :drunk:

Co do dzisiejszego grania mam mieć potwierdzenie około 16ej. Jakby mnie nie było przy necie to wyślę eskę do kogoś i dacie info na forum, ok? :wink4:

:)

dobrze, panie kierowniku

:guma::yeah:

Ty widzę Stan, że dziś znowu zarobiony? :cool1: :gwizdanie:

szkoda gadać :kwasny:

  • Odpowiedzi 154,3 tys.
  • Wyświetleń 4,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

stanislawie zycze ci wszystkiego najlepszego z okazji twoich kolejnych 18 urodzin ;) i zebys przynajmniej z tego swietowania cos pamietal... :D

Opublikowano

STANLEY WSZYSTKIEGO NAJLEPSZEGO !!!

Jak najwięcej :sexinbed::sex: i jeszcze więcej :beer1: :drunk:

Opublikowano

dzięki zboczeńcy :hi:

Opublikowano

Stanley że Ci tak powiem BARANIE :gwizdanie:

Same Barany, Ja, Stanley, Akjam, Seski (jeśli się nie myle), gregory, Gracia... kto jeszcze z kwietnia ? nie chce mi się przeglądać całego miesiąca :)

Opublikowano

tak z nudów:

j**ane sucze :slina: :slina: :slina::naughty:[br]Dopisany: 13 Kwiecień 2011, 15:03_________________________________________________

Stanley że Ci tak powiem BARANIE :gwizdanie:

Same Barany, Ja, Stanley, Akjam, Seski (jeśli się nie myle), gregory, Gracia... kto jeszcze z kwietnia ? nie chce mi się przeglądać całego miesiąca :)

ja tez :gwizdanie:
Opublikowano

dzięki zboczeńcy :hi:

Nie musisz dziekowac ;)

wystarczy ze postawisz flaszke na glowe... :]

a faktycznie duzo tych baranow... :mysli:

Opublikowano

Najlepszego Stasiu :kwiatek:

Opublikowano

Najlepszego Stasiu :kwiatek:

brakuje jeszcze wody do tych kwiatków :wink4:

dzięki

Opublikowano

Najlepszego Stasiu :kwiatek:

brakuje jeszcze wody do tych kwiatków :wink4:

dzięki

tzn. wódy... :mysli: :gwizdanie:
Opublikowano

Najlepszego Stasiu :kwiatek:

brakuje jeszcze wody do tych kwiatków :wink4:

dzięki

tzn. wódy... :mysli: :gwizdanie:

Wy tylko o jednym :gwizdanie: Gramy dziś :gwizdanie:
Opublikowano

Najlepszego Stasiu :kwiatek:

brakuje jeszcze wody do tych kwiatków :wink4:

dzięki

tzn. wódy... :mysli: :gwizdanie:

Wy tylko o jednym :gwizdanie: Gramy dziś :gwizdanie:

Będę wiedział za ok. pól godziny. :naughty::good:

Opublikowano
:good:
Opublikowano

gramy gramy ;)

Opublikowano

taaa... teraz wszyscy czekają na znak od wyroczni... :kox:

Opublikowano

No niestety Panowie nic z tego dziś nie będzie. :confused4: Jakieś prace są na obiekcie i duuuupa! :angry: :angry: :angry:

Opublikowano

No niestety Panowie nic z tego dziś nie będzie. :confused4: Jakieś prace są na obiekcie i duuuupa! :angry: :angry: :angry:

No coż to trzeba zrobić psssyyyttt :gwizdanie:
Opublikowano

No niestety Panowie nic z tego dziś nie będzie. :confused4: Jakieś prace są na obiekcie i duuuupa! :angry: :angry: :angry:

No coż to trzeba zrobić psssyyyttt :gwizdanie:

no to ja też pssyt i koniec z ruchem na dzisiaj :decayed:

Opublikowano

kapa no nic trzeba sie napic :)

Opublikowano

kapa no nic trzeba sie napic :)

bierzcie przykład z kolegi :gwizdanie:
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.