Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty Katowice i okolice

Jest to część 1 dyskusji Spoty Katowice i okolice.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

To nie wiem

  • Odpowiedzi 154,3 tys.
  • Wyświetleń 4,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Siemka z wieczora. :naughty:

Opublikowano

psssyttt, pierwszy raz od 3 dni :gwizdanie:[br]Dopisany: 14 Kwiecień 2011, 20:45_________________________________________________

To nie wiem

ja myslalem zeby jechac, ale czy dam radę.... :mysli:

Opublikowano

psssyttt, pierwszy raz od 3 dni :gwizdanie:[br]Dopisany: 14 Kwiecień 2011, 20:45_________________________________________________

To nie wiem

ja myslalem zeby jechac, ale czy dam radę.... :mysli:

Ja też się zastanawiam czy dam radę... :gwizdanie:
Opublikowano

nie wiem czy nie będziemy znowu grać w niedzielę, a Wy Akjam gracie w niedz ?

Opublikowano

już znam przyczynę dlaczego eSa tak ciężko paliła, padała pompa paliwa... w sumie to dziś już padła całkiem :wallbash:

Czyli to nie wina felg :polew:

A tak na poważnie to lipa :thumbdown: Pakujesz 11-stkę :naughty:

paliwowa - ta w baku, nie wtryskowa - rotacyjna :cool1:

jak by siadał wtryskowa - to mironowy sposób - provident i AWX - go :naughty: :naughty: :naughty:

Opublikowano

nie wiem czy nie będziemy znowu grać w niedzielę, a Wy Akjam gracie w niedz ?

Tradycyjnie tak. :wink4: Ta niedzielna ekipa nie zmienia się od wielu lat i gramy bez względu na nic! :evil: Mamy mieć jakiś turniej chyba nawet. :naughty: Jutro mam mieć info czy wszystkie drużyny się zgłoszą. :wink4: BTW Kolejna środa jest już zarezerwowana na 19:30 także tego... :kox:
Opublikowano

nie wiem czy nie będziemy znowu grać w niedzielę, a Wy Akjam gracie w niedz ?

Tradycyjnie tak. :wink4: Ta niedzielna ekipa nie zmienia się od wielu lat i gramy bez względu na nic! :evil: Mamy mieć jakiś turniej chyba nawet. :naughty: Jutro mam mieć info czy wszystkie drużyny się zgłoszą. :wink4: BTW Kolejna środa jest już zarezerwowana na 19:30 także tego... :kox:

oki, trzeba więcej grać, a mniej piwa pić :kox:[br]Dopisany: 14 Kwiecień 2011, 21:03_________________________________________________

fajny kawałek, a od 2:48 :kox:

Opublikowano
:hi: z wieczora.... Roboty Fpiz*u dziś miałem :wink4:
Opublikowano

:hi: z wieczora.... Roboty Fpiz*u dziś miałem :wink4:

ja też :kox:

jak powiedziałem szefowi, że nie zrobiłem dla niego kilku pierdół bo nie miałem czasu, to nie wiedział czy śmiać się czy brać moją odpowiedź na poważnie :gwizdanie:

Opublikowano

:hi: z wieczora.... Roboty Fpiz*u dziś miałem :wink4:

ja też :kox:

jak powiedziałem szefowi, że nie zrobiłem dla niego kilku pierdół bo nie miałem czasu, to nie wiedział czy śmiać się czy brać moją odpowiedź na poważnie :gwizdanie:

To dobrze że nie stwierdził że jego sprawy są najważniejesze a później cała reszta :wink4:

Czyli mi pewnie też nie sprawdziłeś tych piórek :)

Opublikowano

:hi: z wieczora.... Roboty Fpiz*u dziś miałem :wink4:

ja też :kox:

jak powiedziałem szefowi, że nie zrobiłem dla niego kilku pierdół bo nie miałem czasu, to nie wiedział czy śmiać się czy brać moją odpowiedź na poważnie :gwizdanie:

To dobrze że nie stwierdził że jego sprawy są najważniejesze a później cała reszta :wink4:

Czyli mi pewnie też nie sprawdziłeś tych piórek :)

:bag:

sprawdzę jutro :embarrassed:

Opublikowano

Stanley spoko, nie śpieszy się. Będziesz miał czas to sprawdz.... :)

Ide coś wszamać :wink4:

Opublikowano

Stanley spoko, nie śpieszy się. Będziesz miał czas to sprawdz.... :)

Ide coś wszamać :wink4:

tylko nie zjedz pół lodówki :gwizdanie:

Opublikowano

Stanley spoko, nie śpieszy się. Będziesz miał czas to sprawdz.... :)

Ide coś wszamać :wink4:

tylko nie zjedz pół lodówki :gwizdanie:

chyba pól litra :decayed:

Opublikowano

Stanley spoko, nie śpieszy się. Będziesz miał czas to sprawdz.... :)

Ide coś wszamać :wink4:

tylko nie zjedz pół lodówki :gwizdanie:

chyba pól litra :decayed:

to jest zawsze dobra opcja :gwizdanie:[br]Dopisany: 14 Kwiecień 2011, 22:00_________________________________________________http://www.joemonster.org/filmy/34366/Stalowe_pluca_II

ziomal :polew:

Opublikowano

8 jajek na miękko pękło .... mniam mniam

A małem dzisiaj możliwość obalić 0,7 z sąsiadem jak mu ścieć robiłem ale się powstrzymałem... Mam silną wole :gwizdanie:

Opublikowano

j**any :shocked:[br]Dopisany: 14 Kwiecień 2011, 22:15_________________________________________________

8 jajek na miękko pękło .... mniam mniam

A małem dzisiaj możliwość obalić 0,7 z sąsiadem jak mu ścieć robiłem ale się powstrzymałem... Mam silną wole :gwizdanie:

co dietka białkowa??

ktoś pakuje ???

[br]Dopisany: 14 Kwiecień 2011, 22:16_________________________________________________czy jak hehehe 8 jajek na kolację to jakby bałeczko przyjęte... :naughty:

Opublikowano

Żadna dieta..... dla mnie to norma... :tongue4:

A pakuje już od 10lat :naughty:

Opublikowano

8 jajek na miękko pękło .... mniam mniam

A małem dzisiaj możliwość obalić 0,7 z sąsiadem jak mu ścieć robiłem ale się powstrzymałem... Mam silną wole :gwizdanie:

zrobiłeś Basi smaka tymi jajkami na miękko :gwizdanie:

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.