Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty Katowice i okolice

Jest to część 1 dyskusji Spoty Katowice i okolice.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

no to lepszego miejsca do swietowania niz zator niemozna by bylo wymyslec :decayed: cisza spokoj

no cóż roczku jako tata nie wypada mi odpuscic ;);)

  • Odpowiedzi 154,3 tys.
  • Wyświetleń 4,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

no tak zgadzam się .. chyba że roczek w Zatorze ;P

Opublikowano

raczej odpada... mam juz restauracje zarezerwowana itp. itd.

ale inny pomysł może tydzień później by sie dało?? :)

Opublikowano

raczej odpada... mam juz restauracje zarezerwowana itp. itd.

ale inny pomysł może tydzień później by sie dało?? :)

były tylko dwa terminy do wyboru - maj i czerwiec :kwasny:

Opublikowano

hehehe no ja pracuję nad wolnym mom i żony i chętnie bysmy się wybrali ;)

za tydzień będę wiedział

Opublikowano

Koledzy a ten Zator to wyjazd, kiedy...? Bo nie ukrywam że chciałbym się zintegrować ...[br]Dopisany: 21 Kwiecień 2011, 22:05_________________________________________________przy jakimś kielonku ;)

ta od razu przy kielonku :tongue4:

no źle to napisał :wink4: przy flaszce miało być, albo raczej przy flaszkach.... :gwizdanie:

widzę, że podałes liczbę mnogą flaszek, przypadającą na jedną głowę :decayed:

Widze,że ty już sobie zdajesz sprawe co Nas czeka .... :naughty: :gwizdanie:
Opublikowano

Koledzy a ten Zator to wyjazd, kiedy...? Bo nie ukrywam że chciałbym się zintegrować ...[br]Dopisany: 21 Kwiecień 2011, 22:05_________________________________________________przy jakimś kielonku ;)

ta od razu przy kielonku :tongue4:

no źle to napisał :wink4: przy flaszce miało być, albo raczej przy flaszkach.... :gwizdanie:

widzę, że podałes liczbę mnogą flaszek, przypadającą na jedną głowę :decayed:

Widze,że ty już sobie zdajesz sprawe co Nas czeka .... :naughty: :gwizdanie:

ale tym razem nie piję z gwinta, przynajmniej jak będę trzeźwy.... :gwizdanie:

Opublikowano

raczej odpada... mam juz restauracje zarezerwowana itp. itd.

ale inny pomysł może tydzień później by sie dało?? :)

były tylko dwa terminy do wyboru - maj i czerwiec :kwasny:

luz - nigdy w 100% nie trafi sie z terminem... zawsze bedzie "komus" nie pasowac... niestety tym razem pada na mnie hehe ;)

moze wpadne przynajmniej w piatek na grill`a ;)

Opublikowano

Widze,że ty już sobie zdajesz sprawe co Nas czeka .... :naughty: :gwizdanie:

stasiek to stary wyjadacz :decayed:

hehehe no ja pracuję nad wolnym mom i żony i chętnie bysmy się wybrali ;)

za tydzień będę wiedział

:wink4:
Opublikowano

raczej odpada... mam juz restauracje zarezerwowana itp. itd.

ale inny pomysł może tydzień później by sie dało?? :)

były tylko dwa terminy do wyboru - maj i czerwiec :kwasny:

luz - nigdy w 100% nie trafi sie z terminem... zawsze bedzie "komus" nie pasowac... niestety tym razem pada na mnie hehe ;)

moze wpadne przynajmniej w piatek na grill`a ;)

ok i załatw sobie od razu wolne na poniedziałek :wink4:

Kędzior ma zabrać jakieś fajne gry planszowe :decayed:

Opublikowano

Koledzy a ten Zator to wyjazd' date=' kiedy...? Bo nie ukrywam że chciałbym się zintegrować ...[br']Dopisany: 21 Kwiecień 2011, 22:05_________________________________________________przy jakimś kielonku ;)

ta od razu przy kielonku :tongue4:

no źle to napisał :wink4: przy flaszce miało być, albo raczej przy flaszkach.... :gwizdanie:

widzę, że podałes liczbę mnogą flaszek, przypadającą na jedną głowę :decayed:

Widze,że ty już sobie zdajesz sprawe co Nas czeka .... :naughty: :gwizdanie:

ale tym razem nie piję z gwinta, przynajmniej jak będę trzeźwy.... :gwizdanie:

A Ja Cię napewno nie będe do tego namawiał :gwizdanie:

raczej odpada... mam juz restauracje zarezerwowana itp. itd.

ale inny pomysł może tydzień później by sie dało?? :)

były tylko dwa terminy do wyboru - maj i czerwiec :kwasny:

luz - nigdy w 100% nie trafi sie z terminem... zawsze bedzie "komus" nie pasowac... niestety tym razem pada na mnie hehe ;)

moze wpadne przynajmniej w piatek na grill`a ;)

ok i załatw sobie od razu wolne na poniedziałek :wink4:

Kędzior ma zabrać jakieś fajne gry planszowe :decayed:

:polew: :polew:

I będzie tak... ile wyrzucisz kostką oczek, tyle musisz kielichów pod rząd wypić :polew:

Opublikowano

ok i załatw sobie od razu wolne na poniedziałek :wink4:

Kędzior ma zabrać jakieś fajne gry planszowe :decayed:

zanosi sie ze ze Staskiem tam sie troche zasiedzimy od piatku do piatku wiec mozecie nas odwiedzac :decayed:
Opublikowano

jest nas dwoch na piatek ;) pozniej kawalerskie a pozniej roczek ;)

Opublikowano

jest nas dwoch na piatek ;) pozniej kawalerskie a pozniej roczek ;)

mamy podobny plan... Piątek - Zator , Sobota - Kawalerskie, Niedziela - :sick3:
Opublikowano

jest nas dwoch na piatek ;) pozniej kawalerskie a pozniej roczek ;)

tylko uwazaj bo w tamtym roku byl z nami taki "nowy" i zgubil czapke i lacia :decayed::polew: :polew: :polew:
Opublikowano

Koledzy a ten Zator to wyjazd, kiedy...? Bo nie ukrywam że chciałbym się zintegrować ...[br]Dopisany: 21 Kwiecień 2011, 22:05_________________________________________________przy jakimś kielonku ;)

ta od razu przy kielonku :tongue4:

no źle to napisał :wink4: przy flaszce miało być, albo raczej przy flaszkach.... :gwizdanie:

widzę, że podałes liczbę mnogą flaszek, przypadającą na jedną głowę :decayed:

Widze,że ty już sobie zdajesz sprawe co Nas czeka .... :naughty: :gwizdanie:

ale tym razem nie piję z gwinta, przynajmniej jak będę trzeźwy.... :gwizdanie:

A Ja Cię napewno nie będe do tego namawiał :gwizdanie:

raczej odpada... mam juz restauracje zarezerwowana itp. itd.

ale inny pomysł może tydzień później by sie dało?? :)

były tylko dwa terminy do wyboru - maj i czerwiec :kwasny:

luz - nigdy w 100% nie trafi sie z terminem... zawsze bedzie "komus" nie pasowac... niestety tym razem pada na mnie hehe ;)

moze wpadne przynajmniej w piatek na grill`a ;)

ok i załatw sobie od razu wolne na poniedziałek :wink4:

Kędzior ma zabrać jakieś fajne gry planszowe :decayed:

:polew: :polew:

I będzie tak... ile wyrzucisz kostką oczek, tyle musisz kielichów pod rząd wypić :polew:

i rzucamy dwoma kostkami :decayed:

Opublikowano

tylko uwazaj bo w tamtym roku byl z nami taki "nowy" i zgubil czapke i lacia

spokojna glowa :) ja jak przyjade to juz napewno nie bede mial za duzo czasu i nie bede pic :disgust: bo bede przecinakiem moim jako dawca... ;)

Opublikowano

jest nas dwoch na piatek ;) pozniej kawalerskie a pozniej roczek ;)

tylko uwazaj bo w tamtym roku byl z nami taki "nowy" i zgubil czapke i lacia :decayed::polew: :polew: :polew:

Słyszałem że krążą o Nim Legendy :polew:
Opublikowano

tylko uwazaj bo w tamtym roku byl z nami taki "nowy" i zgubil czapke i lacia

spokojna glowa :) ja jak przyjade to juz napewno nie bede mial za duzo czasu i nie bede pic :disgust: bo bede przecinakiem moim jako dawca... ;)

o to dasz sie karnac, tylko jak bede juz ostro nawalony bo na trzezwo nie jezdze :decayed:

joke :wink4:[br]Dopisany: 21 Kwiecień 2011, 22:45_________________________________________________

jest nas dwoch na piatek ;) pozniej kawalerskie a pozniej roczek ;)

tylko uwazaj bo w tamtym roku byl z nami taki "nowy" i zgubil czapke i lacia :decayed::polew: :polew: :polew:

Słyszałem że krążą o Nim Legendy :polew:

i to nie jedna :decayed:
Opublikowano

o to dasz sie karnac, tylko jak bede juz ostro nawalony bo na trzezwo nie jezdze

ok ;)

joke :decayed:

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.