Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty Katowice i okolice

Jest to część 1 dyskusji Spoty Katowice i okolice.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

a ja kurna własnie sobie polałem dryna, nie mam rodziny więc co mi zostało :decayed:

biedactwo .... :tongue4: Koledzy z forum to twoja rodzina :gwizdanie:
  • Odpowiedzi 154,3 tys.
  • Wyświetleń 4,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

a ja kurna własnie sobie polałem dryna, nie mam rodziny więc co mi zostało :decayed:

biedactwo .... :tongue4: Koledzy z forum to twoja rodzina :gwizdanie:

:decayed:

kurna ale coś w tym jest, że jak w tym wątku się napisze o piciu to zaraz się ludzie schodzą :kox:

Opublikowano

a ja kurna własnie sobie polałem dryna, nie mam rodziny więc co mi zostało :decayed:

biedactwo .... :tongue4: Koledzy z forum to twoja rodzina :gwizdanie:

:decayed:

kurna ale coś w tym jest, że jak w tym wątku się napisze o piciu to zaraz się ludzie schodzą :kox:

dokładnie.... chyba też sobie zapuszcze drina :gwizdanie:
Opublikowano

a ja kurna własnie sobie polałem dryna, nie mam rodziny więc co mi zostało :decayed:

biedactwo .... :tongue4: Koledzy z forum to twoja rodzina :gwizdanie:

:decayed:

kurna ale coś w tym jest, że jak w tym wątku się napisze o piciu to zaraz się ludzie schodzą :kox:

:gwizdanie: Żeby nie było. Ja jestem w wrobocie więc dryna nie robię. :wink4:
Opublikowano

a ja kurna własnie sobie polałem dryna, nie mam rodziny więc co mi zostało :decayed:

biedactwo .... :tongue4: Koledzy z forum to twoja rodzina :gwizdanie:

:decayed:

kurna ale coś w tym jest, że jak w tym wątku się napisze o piciu to zaraz się ludzie schodzą :kox:

:gwizdanie: Żeby nie było. Ja jestem w wrobocie więc dryna nie robię. :wink4:

nikt nie zauważy jak małego wypijesz :gwizdanie:
Opublikowano

a ja kurna własnie sobie polałem dryna, nie mam rodziny więc co mi zostało :decayed:

biedactwo .... :tongue4: Koledzy z forum to twoja rodzina :gwizdanie:

:decayed:

kurna ale coś w tym jest, że jak w tym wątku się napisze o piciu to zaraz się ludzie schodzą :kox:

:gwizdanie: Żeby nie było. Ja jestem w wrobocie więc dryna nie robię. :wink4:

jasne :naughty:

a ja kurna własnie sobie polałem dryna, nie mam rodziny więc co mi zostało :decayed:

biedactwo .... :tongue4: Koledzy z forum to twoja rodzina :gwizdanie:

:decayed:

kurna ale coś w tym jest, że jak w tym wątku się napisze o piciu to zaraz się ludzie schodzą :kox:

dokładnie.... chyba też sobie zapuszcze drina :gwizdanie:

:good: i tak dzień spisany na straty, tylko TV zostało na dziś

Opublikowano

Miszka TV + :pali: + :beer1: = pełen relax

Opublikowano

a ja kurna własnie sobie polałem dryna, nie mam rodziny więc co mi zostało :decayed:

biedactwo .... :tongue4: Koledzy z forum to twoja rodzina :gwizdanie:

:decayed:

kurna ale coś w tym jest, że jak w tym wątku się napisze o piciu to zaraz się ludzie schodzą :kox:

:gwizdanie: Żeby nie było. Ja jestem w wrobocie więc dryna nie robię. :wink4:

nikt nie zauważy jak małego wypijesz :gwizdanie:

:naughty: Spokojnie. Wieczorkiem coś się chlapnie w miłym gronie. :wink4:

Miszka TV + :pali: + :beer1: = pełen relax

:decayed:
Opublikowano

Miszka TV + :pali: + :beer1: = pełen relax

:wallbash: :wallbash: :wallbash: :wallbash:

nie mam tego drugiego

Opublikowano

Miszka TV + :pali: + :beer1: = pełen relax

:wallbash: :wallbash: :wallbash: :wallbash:

nie mam tego drugiego

:polew: :polew: :polew: :polew:
Opublikowano

Miszka TV + :pali: + :beer1: = pełen relax

:wallbash: :wallbash: :wallbash: :wallbash:

nie mam tego drugiego

:polew: :polew: :polew: :polew:

dlatego dopier**lę wódy x2 :polew: :polew: :polew:

Opublikowano

Miszka TV + :pali: + :beer1: = pełen relax

:wallbash: :wallbash: :wallbash: :wallbash:

nie mam tego drugiego

:polew: :polew: :polew: :polew:

dlatego dopier**lę wódy x2 :polew: :polew: :polew:

No sprytny chłopak jesteś! Zawsze jakieś wyjście z sytuacji jest! :polew: :polew:
Opublikowano

Miszka TV + :pali: + :beer1: = pełen relax

:wallbash: :wallbash: :wallbash: :wallbash:

nie mam tego drugiego

:polew: :polew: :polew: :polew:

dlatego dopier**lę wódy x2 :polew: :polew: :polew:

No sprytny chłopak jesteś! Zawsze jakieś wyjście z sytuacji jest! :polew: :polew:

życie jest trudne trza se radzić

Opublikowano

Miszka TV + :pali: + :beer1: = pełen relax

:wallbash: :wallbash: :wallbash: :wallbash:

nie mam tego drugiego

:polew: :polew: :polew: :polew:

dlatego dopier**lę wódy x2 :polew: :polew: :polew:

prze luj.... :polew: :polew:

Zamiast Marysi użyj herbaty :polew: podobno też daje kopa :polew: tylko zielonej herbaty :tongue4:

Opublikowano

Miszka TV + :pali: + :beer1: = pełen relax

:wallbash: :wallbash: :wallbash: :wallbash:

nie mam tego drugiego

wpadaj na Chorzów :kox:
Opublikowano

Miszka TV + :pali: + :beer1: = pełen relax

:wallbash: :wallbash: :wallbash: :wallbash:

nie mam tego drugiego

wpadaj na Chorzów :kox:

już nie mogę - piłem, no chyba że dowieziesz :naughty:

ale będę miał to na uwadze :kox:

Opublikowano

Miszka TV + :pali: + :beer1: = pełen relax

:wallbash: :wallbash: :wallbash: :wallbash:

nie mam tego drugiego

wpadaj na Chorzów :kox:

już nie mogę - piłem, no chyba że dowieziesz :naughty:

ale będę miał to na uwadze :kox:

chyba rowerem :wallbash: :wallbash: :wallbash:
Opublikowano

Miszka TV + :pali: + :beer1: = pełen relax

:wallbash: :wallbash: :wallbash: :wallbash:

nie mam tego drugiego

wpadaj na Chorzów :kox:

już nie mogę - piłem, no chyba że dowieziesz :naughty:

ale będę miał to na uwadze :kox:

chyba rowerem :wallbash: :wallbash: :wallbash:

może być

Opublikowano

Miszka TV + :pali: + :beer1: = pełen relax

:wallbash: :wallbash: :wallbash: :wallbash:

nie mam tego drugiego

:polew: :polew: :polew: :polew:

dlatego dopier**lę wódy x2 :polew: :polew: :polew:

No sprytny chłopak jesteś! Zawsze jakieś wyjście z sytuacji jest! :polew: :polew:

życie jest trudne trza se radzić

:decayed: :decayed:

Miszka TV + :pali: + :beer1: = pełen relax

:wallbash: :wallbash: :wallbash: :wallbash:

nie mam tego drugiego

wpadaj na Chorzów :kox:

:naughty:
Opublikowano

Miszka TV + :pali: + :beer1: = pełen relax

:wallbash: :wallbash: :wallbash: :wallbash:

nie mam tego drugiego

:polew: :polew: :polew: :polew:

dlatego dopier**lę wódy x2 :polew: :polew: :polew:

prze luj.... :polew: :polew:

Zamiast Marysi użyj herbaty :polew: podobno też daje kopa :polew: tylko zielonej herbaty :tongue4:

[br]Dopisany: 23 Kwiecień 2011, 18:57_________________________________________________zapomniałem napisać :polew:

idę na spacer z moją :kox:

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.