Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty Katowice i okolice

Jest to część 1 dyskusji Spoty Katowice i okolice.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

w uj pracy :wallbash:

Nie narzekaj ja jestem na delegacji i jestem w firmie srednio 4h dziennie i nudy jak ciul... nawet nie ma z kim pogadać bo mało kto gada po angielsku... nic tylko francuski... nawet w knajpach...

to zmień knajpy :gwizdanie: pewnie się jeszcze dziwisz, dlaczego w tych knajpach sami faceci :decayed:

  • Odpowiedzi 154,3 tys.
  • Wyświetleń 4,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

w uj pracy :wallbash:

Nie narzekaj ja jestem na delegacji i jestem w firmie srednio 4h dziennie i nudy jak ciul... nawet nie ma z kim pogadać bo mało kto gada po angielsku... nic tylko francuski... nawet w knajpach...

napinacz :decayed:

Opublikowano

w uj pracy :wallbash:

Nie narzekaj ja jestem na delegacji i jestem w firmie srednio 4h dziennie i nudy jak ciul... nawet nie ma z kim pogadać bo mało kto gada po angielsku... nic tylko francuski... nawet w knajpach...

napinacz :decayed:

Nie pitol lepiej zerknij w temat zawodów sosnowieckich.... :naughty:

Opublikowano

w uj pracy :wallbash:

Nie narzekaj ja jestem na delegacji i jestem w firmie srednio 4h dziennie i nudy jak ciul... nawet nie ma z kim pogadać bo mało kto gada po angielsku... nic tylko francuski... nawet w knajpach...

napinacz :decayed:

Nie pitol lepiej zerknij w temat zawodów sosnowieckich.... :naughty:

ładnie wy***ał :decayed:

no ja już po pracy, czekam na moją i wio w góry :kox:

Opublikowano

w uj pracy :wallbash:

Nie narzekaj ja jestem na delegacji i jestem w firmie srednio 4h dziennie i nudy jak ciul... nawet nie ma z kim pogadać bo mało kto gada po angielsku... nic tylko francuski... nawet w knajpach...

napinacz :decayed:

Nie pitol lepiej zerknij w temat zawodów sosnowieckich.... :naughty:

ładnie wy***ał :decayed:

no ja już po pracy, czekam na moją i wio w góry :kox:

Podaj namiary. :naughty:
Opublikowano

w uj pracy :wallbash:

Nie narzekaj ja jestem na delegacji i jestem w firmie srednio 4h dziennie i nudy jak ciul... nawet nie ma z kim pogadać bo mało kto gada po angielsku... nic tylko francuski... nawet w knajpach...

napinacz :decayed:

Nie pitol lepiej zerknij w temat zawodów sosnowieckich.... :naughty:

ładnie wy***ał :decayed:

no ja już po pracy, czekam na moją i wio w góry :kox:

Podaj namiary. :naughty:

Przyborów 196 :kox:

Opublikowano

i po pracy 4 dni wolnego az tak jakos dziwnie :confused4:

Opublikowano

pssyttt :rolleyes:

Opublikowano

psyt nr 2

siema fajfun

Opublikowano

fajfun :hi:

coś taki skryty w sobie ostatnio ?

Opublikowano

Ale to piwo jest nie dobre :thumbdown::decayed:

Opublikowano

fajfun :hi:

coś taki skryty w sobie ostatnio ?

nie mam czasu... cały czas poza netem... :wallbash:

psyt nr 2

siema fajfun

:bry:[br]Dopisany: 22 Czerwiec 2011, 23:03_________________________________________________

Ale to piwo jest nie dobre :thumbdown::decayed:

chyba twoje... :kox:

Opublikowano

nie mam czasu... cały czas poza netem... :wallbash:

to co ty robisz ze niemasz czasu? :tongue4:
Opublikowano

nie mam czasu... cały czas poza netem... :wallbash:

to co ty robisz ze niemasz czasu? :tongue4:

ojjj... długo by gadać... :decayed:

Opublikowano

nie mam czasu... cały czas poza netem... :wallbash:

to co ty robisz ze niemasz czasu? :tongue4:

ojjj... długo by gadać... :decayed:

mam czas opowiadaj :decayed:
Opublikowano

nie mam czasu... cały czas poza netem... :wallbash:

to co ty robisz ze niemasz czasu? :tongue4:

no właśnie, przecież rodzina jest najważniejsza :gwizdanie:

Opublikowano

nie mam czasu... cały czas poza netem... :wallbash:

to co ty robisz ze niemasz czasu? :tongue4:

ojjj... długo by gadać... :decayed:

mam czas opowiadaj :decayed:

ja nie mam spadam w becik tylko skońce 3 browarka ;)[br]Dopisany: 22 Czerwiec 2011, 23:09_________________________________________________

nie mam czasu... cały czas poza netem... :wallbash:

to co ty robisz ze niemasz czasu? :tongue4:

no właśnie, przecież rodzina jest najważniejsza :gwizdanie:

no... no... też tak myślę ;) trza ją tylko mieć :decayed:

Opublikowano

nie mam czasu... cały czas poza netem... :wallbash:

to co ty robisz ze niemasz czasu? :tongue4:

ojjj... długo by gadać... :decayed:

mam czas opowiadaj :decayed:

ja nie mam spadam w becik tylko skońce 3 browarka ;)[br]Dopisany: 22 Czerwiec 2011, 23:09_________________________________________________

nie mam czasu... cały czas poza netem... :wallbash:

to co ty robisz ze niemasz czasu? :tongue4:

no właśnie, przecież rodzina jest najważniejsza :gwizdanie:

no... no... też tak myślę ;) trza ją tylko mieć :decayed:

nie bądź leszczem, opowiadaj i zostań z nami, do roboty jutro nie idziesz :naughty:

Opublikowano

masz masz tylko o tym niewiesz :decayed:

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.