Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty Katowice i okolice

Jest to część 1 dyskusji Spoty Katowice i okolice.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Pojeby! :kox:

Właśnie zapodałem sobie jajeczniczkę z szyneczką. :cool1::kox:

  • Odpowiedzi 154,3 tys.
  • Wyświetleń 4,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Pojeby! :kox:

Właśnie zapodałem sobie jajeczniczkę z szyneczką. :cool1::kox:

co, że niby się powodzi :kox:

Opublikowano

Pojeby! :kox:

Właśnie zapodałem sobie jajeczniczkę z szyneczką. :cool1::kox:

co, że niby się powodzi :kox:

Zachcianki. :wink4::tongue4: Dobre było w chooj!! :kox:

Opublikowano

Pojeby! :kox:

Właśnie zapodałem sobie jajeczniczkę z szyneczką. :cool1::kox:

co, że niby się powodzi :kox:

Zachcianki. :wink4::tongue4:

ja bym przyjebał z kurkami :good:[br]Dopisany: 06 Lipiec 2011, 11:03_________________________________________________

Pojeby! :kox:

Właśnie zapodałem sobie jajeczniczkę z szyneczką. :cool1::kox:

co, że niby się powodzi :kox:

Zachcianki. :wink4::tongue4: Dobre było w chooj!! :kox:

to teraz kawa i .......... :polew: :polew: :polew:

Opublikowano

Pojeby! :kox:

Właśnie zapodałem sobie jajeczniczkę z szyneczką. :cool1::kox:

co, że niby się powodzi :kox:

Zachcianki. :wink4::tongue4:

ja bym przyjebał z kurkami :good:

Jakbym miał to też bym przyjebał! :naughty:[br]Dopisany: 06 Lipiec 2011, 11:03_________________________________________________

Pojeby! :kox:

Właśnie zapodałem sobie jajeczniczkę z szyneczką. :cool1::kox:

co, że niby się powodzi :kox:

Zachcianki. :wink4::tongue4: Dobre było w chooj!! :kox:

to teraz kawa i .......... :polew: :polew: :polew:

I? :mysli: BTW Kawy nie pije. :wink4:
Opublikowano

i mega sranie :polew: :polew: :polew: :polew:

ok muszę jechać na sam koniec końców Istebna :blink:

Opublikowano

i mega sranie :polew: :polew: :polew: :polew:

ok muszę jechać na sam koniec końców Istebna :blink:

:polew: :polew: :polew: :polew: :polew:
Opublikowano

i mega sranie :polew: :polew: :polew: :polew:

ok muszę jechać na sam koniec końców Istebna :blink:

tam ludzie zyją w zgodzie z naturą, nie potrzebują kart kredytowych :wink4:

Opublikowano
:bry:
Opublikowano

i mega sranie :polew: :polew: :polew: :polew:

ok muszę jechać na sam koniec końców Istebna :blink:

tam ludzie zyją w zgodzie z naturą, nie potrzebują kart kredytowych :wink4:

:nabijasie: Miszka znowu wpadnie na forum za 3 godziny i będzie przezywał, że jakiś ciul nic od niego nie wziął! :polew: :polew: :polew: :polew:
Opublikowano

i mega sranie :polew: :polew: :polew: :polew:

ok muszę jechać na sam koniec końców Istebna :blink:

tam ludzie zyją w zgodzie z naturą, nie potrzebują kart kredytowych :wink4:

:nabijasie: Miszka znowu wpadnie na forum za 3 godziny i będzie przezywał, że jakiś ciul nic od niego nie wziął! :polew: :polew: :polew: :polew:

a wieczorem napisze, że jest wqrwiony i otwiera 0,5 i robi drina :decayed:

Opublikowano

i mega sranie :polew: :polew: :polew: :polew:

ok muszę jechać na sam koniec końców Istebna :blink:

tam ludzie zyją w zgodzie z naturą, nie potrzebują kart kredytowych :wink4:

:nabijasie: Miszka znowu wpadnie na forum za 3 godziny i będzie przezywał, że jakiś ciul nic od niego nie wziął! :polew: :polew: :polew: :polew:

a wieczorem napisze, że jest wqrwiony i otwiera 0,5 i robi drina :decayed:

Znamy go jak własną kieszeń. :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:
Opublikowano
:polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:
Opublikowano

Pochwalony :hi:

Opublikowano

na wieki wiekow :disgust:

Opublikowano

:hi:

Przyszły koła :naughty:

Opublikowano

i mega sranie :polew: :polew: :polew: :polew:

ok muszę jechać na sam koniec końców Istebna :blink:

tam ludzie zyją w zgodzie z naturą, nie potrzebują kart kredytowych :wink4:

:nabijasie: Miszka znowu wpadnie na forum za 3 godziny i będzie przezywał, że jakiś ciul nic od niego nie wziął! :polew: :polew: :polew: :polew:

a wieczorem napisze, że jest wqrwiony i otwiera 0,5 i robi drina :decayed:

Znamy go jak własną kieszeń. :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

geje :bicz3:

ni c**ja wszystko dokładnie jest na odwrót jak piszecie :tongue4:

łącznie z tym że nie otworzę dziś 0,5 :tongue4:

:kox:

Opublikowano

:hi:

Przed chwilą byłem sobie wymienić rameczki na niuni bo wczoraj przyszły.Teraz mogę się pokazać na jakimś spociku.Może w ten wtorek :mysli: mam nockę ale co tam najwyżej wcześniej się urwę.

a wieczorem napisze, że jest wqrwiony i otwiera 0,5 i robi drina :decayed:

A ja mam dwa litry rumu 80% i właśnie zaczynam degustację :gwizdanie:

BTW odebrałem dziś kabelek do Vag-a Jaki program możecie polecić dla laika w tych sprawach ?

Dostałem jakąś płytkę ale jeszcze jej nie odpalałem.

Opublikowano

:hi:

Przyszły koła :naughty:

Dlaczego wyrzuciłeś fotke? :cool1:

i mega sranie :polew: :polew: :polew: :polew:

ok muszę jechać na sam koniec końców Istebna :blink:

tam ludzie zyją w zgodzie z naturą, nie potrzebują kart kredytowych :wink4:

:nabijasie: Miszka znowu wpadnie na forum za 3 godziny i będzie przezywał, że jakiś ciul nic od niego nie wziął! :polew: :polew: :polew: :polew:

a wieczorem napisze, że jest wqrwiony i otwiera 0,5 i robi drina :decayed:

Znamy go jak własną kieszeń. :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

geje :bicz3:

ni ch*** wszystko dokładnie jest na odwrót jak piszecie :tongue4:

łącznie z tym że nie otworzę dziś 0,5 :tongue4:

:kox:

:gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie:

:hi:

Przed chwilą byłem sobie wymienić rameczki na niuni bo wczoraj przyszły.Teraz mogę się pokazać na jakimś spociku.Może w ten wtorek :mysli: mam nockę ale co tam najwyżej wcześniej się urwę.

a wieczorem napisze, że jest wqrwiony i otwiera 0,5 i robi drina :decayed:

A ja mam dwa litry rumu 80% i właśnie zaczynam degustację :gwizdanie:

BTW odebrałem dziś kabelek do Vag-a Jaki program możecie polecić dla laika w tych sprawach ?

Dostałem jakąś płytkę ale jeszcze jej nie odpalałem.

To wpadnij na spota z tym rumem. :wink4: A co do płytki to właśnie odpal tą jaką dostałeś. Jaki kabel masz?
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.