Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty Katowice i okolice

Jest to część 1 dyskusji Spoty Katowice i okolice.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

i niepowiem kto :decayed:

nie musisz chyba się domyślam :tongue4:

  • Odpowiedzi 154,3 tys.
  • Wyświetleń 4,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

no to ja się zbieram :hi:

Opublikowano

my to przez weekend z Kędziorem sprawdzili, tylko teraz nie wiem, czy twój, czy od Maxa... :gwizdanie:

co? przeciez ja w weekend bylem w domu i spalem :gwizdanie:
Opublikowano

no to ja się zbieram :hi:

no to śpij dobrze :hi:

Opublikowano

:hi:

dzięki za spota

co tak szybku uciekles?

musiałem żonkę odebrać z pracy :wink4:

Opublikowano

spoko że TYLE NAS dziś było , ja właśnie dotarłem do chaty, jeszcze zaliczyłem urodziny Kasi (tej co sobie cycki powiększała :wink4: ) ale takie lajtowe - oficjalen pewnie w weekend ale ja i tak nie piję - REHAB :kox:

Opublikowano

spoko że TYLE NAS dziś było , ja właśnie dotarłem do chaty, jeszcze zaliczyłem urodziny Kasi (tej co sobie cycki powiększała :wink4: ) ale takie lajtowe - oficjalen pewnie w weekend ale ja i tak nie piję - REHAB :kox:

frekwencję mieliście faktycznie :good:

Opublikowano

Ja też wreszcie dotarłem. :wink4: Dzięki! Choć wszystkich nie widziałem bo szybko się cosik zebrali. :hi:

Opublikowano

ja juz tez jestem :) thx :hi:

Opublikowano

ja juz tez jestem :) thx :hi:

i co opanowaliście tego sds'a :gwizdanie: :cool1:

Opublikowano

ja juz tez jestem :) thx :hi:

Dzowniłeś pewnie w drodze do domu i w garażu, co? :wink4::naughty:

ja juz tez jestem :) thx :hi:

i co opanowaliście tego sds'a :gwizdanie: :cool1:

Ja opanowałem i mogę wgrywać Wam nry! :kox:
Opublikowano

ja juz tez jestem :) thx :hi:

Dzowniłeś pewnie w drodze do domu i w garażu, co? :wink4::naughty:

ja juz tez jestem :) thx :hi:

i co opanowaliście tego sds'a :gwizdanie: :cool1:

Ja opanowałem i mogę wgrywać Wam nry! :kox:

diman mamy opanowane a akjam jest specjalista i tolek w tej kwesti tez maja juz "two" opanowane do perfekcji moga w salonie wgrywac :wink4:

akjam jakbys zgadl... :)

Opublikowano

ja juz tez jestem :) thx :hi:

Dzowniłeś pewnie w drodze do domu i w garażu, co? :wink4::naughty:

ja juz tez jestem :) thx :hi:

i co opanowaliście tego sds'a :gwizdanie: :cool1:

Ja opanowałem i mogę wgrywać Wam nry! :kox:

diman mamy opanowane a akjam jest specjalista i tolek w tej kwesti tez maja juz "two" opanowane do perfekcji moga w salonie wgrywac :wink4:

akjam jakbys zgadl... :)

:gwizdanie: :wink4:
Opublikowano

ja juz tez jestem :) thx :hi:

Dzowniłeś pewnie w drodze do domu i w garażu, co? :wink4::naughty:

ja juz tez jestem :) thx :hi:

i co opanowaliście tego sds'a :gwizdanie: :cool1:

Ja opanowałem i mogę wgrywać Wam nry! :kox:

diman mamy opanowane a akjam jest specjalista i tolek w tej kwesti tez maja juz "two" opanowane do perfekcji moga w salonie wgrywac :wink4:

akjam jakbys zgadl... :)

:gwizdanie: :wink4:

boli mnie juz ... od gadania dobrze ze tutaj mozna poklikac :)

Opublikowano

ja juz tez jestem :) thx :hi:

Dzowniłeś pewnie w drodze do domu i w garażu, co? :wink4::naughty:

ja juz tez jestem :) thx :hi:

i co opanowaliście tego sds'a :gwizdanie: :cool1:

Ja opanowałem i mogę wgrywać Wam nry! :kox:

diman mamy opanowane a akjam jest specjalista i tolek w tej kwesti tez maja juz "two" opanowane do perfekcji moga w salonie wgrywac :wink4:

akjam jakbys zgadl... :)

:gwizdanie: :wink4:

boli mnie juz ... od gadania dobrze ze tutaj mozna poklikac :)

:polew: :polew: :polew: :polew: ALe ważne, że wszystko działa! :good:
Opublikowano

no wlasnie luzik :rolleyes:

Opublikowano

Muszę to wreszcie u mnie uruchomić... :cool1:

Opublikowano

zmykam spokojnej :hi:

Opublikowano

zmykam spokojnej :hi:

Narta! :hi:
Opublikowano

ADAM S

Passat się sprzedał :tongue4:

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.