Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty Katowice i okolice

Jest to część 1 dyskusji Spoty Katowice i okolice.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

i znow ci go zabrali... :)

No właśnie!! :naughty: Muszę pobierać opłaty! :wink4:
  • Odpowiedzi 154,3 tys.
  • Wyświetleń 4,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Aaaaa i jak kolacja Tolek? Udała się? :wink4: :gwizdanie:

:no: obiecanki cacanki :( pójdę głodny spać ;(

Opublikowano

rezacze,

jak się wkur*wie to do siebie wsadzę RNSe :kox: , tylko po co mi to :mysli:

Opublikowano

Aaaaa i jak kolacja Tolek? Udała się? :wink4: :gwizdanie:

:no: obiecanki cacanki :( pójdę głodny spać ;(

:nabijasie:

rezacze,

jak się wkur*wie to do siebie wsadzę RNSe :kox: , tylko po co mi to :mysli:

Uwierz mi, że przydatna sprawa. :good: BTW Bądź szybszy od Krola bo chyba dziś zamawiał! :kox:
Opublikowano

Aaaaa i jak kolacja Tolek? Udała się? :wink4: :gwizdanie:

:no: obiecanki cacanki :( pójdę głodny spać ;(

:nabijasie:

rezacze,

jak się wkur*wie to do siebie wsadzę RNSe :kox: , tylko po co mi to :mysli:

Uwierz mi, że przydatna sprawa. :good: BTW Bądź szybszy od Krola bo chyba dziś zamawiał! :kox:

musiałbym tylko podjechać do KRK, 1200zł + cena kabli itd itp

Ale wolę jechać np na narty :kox: eeee - tzn przeznaczyć pieniądze na dziecko :decayed:

Opublikowano

kolacja jutro na spocie bedzie... juz mnie goni od kompa musze zmykac bede pozniej ;):)

Opublikowano

kolacja jutro na spocie bedzie... juz mnie goni od kompa musze zmykac bede pozniej ;):)

no ku*rwa, w końcu jakiś catering :decayed:

Opublikowano

kolacja = kielbaski pyszne kielbaski :gwizdanie:

Opublikowano

Aaaaa i jak kolacja Tolek? Udała się? :wink4: :gwizdanie:

:no: obiecanki cacanki :( pójdę głodny spać ;(

:nabijasie:

rezacze,

jak się wkur*wie to do siebie wsadzę RNSe :kox: , tylko po co mi to :mysli:

Uwierz mi, że przydatna sprawa. :good: BTW Bądź szybszy od Krola bo chyba dziś zamawiał! :kox:

musiałbym tylko podjechać do KRK, 1200zł + cena kabli itd itp

Ale wolę jechać np na narty :kox: eeee - tzn przeznaczyć pieniądze na dziecko :decayed:

:decayed: :decayed: :decayed: :decayed:

kolacja jutro na spocie bedzie... juz mnie goni od kompa musze zmykac bede pozniej ;):)

Ale kolacje dostałeś czy za spóźnienie nie ma jedzenia i niczego więcej? :wink4: :gwizdanie:

kolacja = kielbaski pyszne kielbaski :gwizdanie:

No to muszę być. :naughty: :naughty: :naughty:
Opublikowano

Aaaaa i jak kolacja Tolek? Udała się? :wink4: :gwizdanie:

:no: obiecanki cacanki :( pójdę głodny spać ;(

:nabijasie:

rezacze,

jak się wkur*wie to do siebie wsadzę RNSe :kox: , tylko po co mi to :mysli:

Uwierz mi, że przydatna sprawa. :good: BTW Bądź szybszy od Krola bo chyba dziś zamawiał! :kox:

musiałbym tylko podjechać do KRK, 1200zł + cena kabli itd itp

Ale wolę jechać np na narty :kox: eeee - tzn przeznaczyć pieniądze na dziecko :decayed:

:decayed: :decayed: :decayed: :decayed:

kolacja jutro na spocie bedzie... juz mnie goni od kompa musze zmykac bede pozniej ;):)

Ale kolacje dostałeś czy za spóźnienie nie ma jedzenia i niczego więcej? :wink4: :gwizdanie:

kolacja = kielbaski pyszne kielbaski :gwizdanie:

No to muszę być. :naughty: :naughty: :naughty:

musisz :):)

Opublikowano

dobra pany, ja spadam spać. Adaś i akjam, jutro ustawiamy książeczki telefoniczne w modułach :kox:

tylko ja musze sobie odblokować najpierw książeczkę w FISie :polew:

Opublikowano

dobra pany, ja spadam spać. Adaś i akjam, jutro ustawiamy książeczki telefoniczne w modułach :kox:

tylko ja musze sobie odblokować najpierw książeczkę w FISie :polew:

:naughty::wink4:
Opublikowano

dobra pany, ja spadam spać. Adaś i akjam, jutro ustawiamy książeczki telefoniczne w modułach :kox:

tylko ja musze sobie odblokować najpierw książeczkę w FISie :polew:

:naughty::wink4:

damy rade bo jak nie my to kto... :kox:

Opublikowano

możecie tam se rezac te B6 i B7, laski i tak lecą na B5 :decayed:

Opublikowano

możecie tam se rezac te B6 i B7 laski i tak lecą na B5 :decayed:

laski ale z wasami :)

Opublikowano

możecie tam se rezac te B6 i B7 laski i tak lecą na B5 :decayed:

laski ale z wasami :)

inaczej postrzegam słowo "laska" :decayed::wink4:

Opublikowano
:polew:
Opublikowano

dobra pany, ja spadam spać. Adaś i akjam, jutro ustawiamy książeczki telefoniczne w modułach :kox:

tylko ja musze sobie odblokować najpierw książeczkę w FISie :polew:

:naughty::wink4:

damy rade bo jak nie my to kto... :kox:

:good::wink4:

możecie tam se rezac te B6 i B7, laski i tak lecą na B5 :decayed:

:decayed: :decayed: :decayed:
Opublikowano

no to bajo :hi:

Opublikowano

Też się chyba powoli zwijam bo jutro idę do pracy po dość długiej przerwie... :gwizdanie:

Majewskiego jeszcze oglądam! :kox: :kox: :polew: :polew: :polew:

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.