Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty Katowice i okolice

Jest to część 1 dyskusji Spoty Katowice i okolice.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

:hi:

254494_230824663601449_100000217503739_1131071_5397269_n.jpg

:mysli: ?

pomysł dla Krola na koła :P

nie no... on by musiał sobie na róż walnąć... :tongue4:

  • Odpowiedzi 154,3 tys.
  • Wyświetleń 4,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
  • Autor

na tvp2 se wciepnijcie :decayed:[br]Dopisany: 09 Lipiec 2011, 20:30_________________________________________________e0e606ec1d86f45a793e465aae836a14.jpg

Kędzior, czemu nas nie zaprosiłeś ? :P

Opublikowano

na tvp2 se wciepnijcie :decayed:[br]Dopisany: 09 Lipiec 2011, 20:30_________________________________________________e0e606ec1d86f45a793e465aae836a14.jpg

Kędzior, czemu nas nie zaprosiłeś ? :P

wciepnij se jedynkę :kox:

fota dobra - cała familia kędziorów :decayed:

Opublikowano

:hi:

254494_230824663601449_100000217503739_1131071_5397269_n.jpg

średnio mi się widzi przy granacie...

[br]Dopisany: 09 Lipiec 2011, 22:49_________________________________________________tak se dziś wyrezałem :cool1:

3e5e39ebeba662adgen.jpg

Opublikowano
  • Autor

:hi:

254494_230824663601449_100000217503739_1131071_5397269_n.jpg

średnio mi się widzi przy granacie...

[br]Dopisany: 09 Lipiec 2011, 22:49_________________________________________________tak se dziś wyrezałem :cool1:

3e5e39ebeba662adgen.jpg

zmieniasz wykładzine na drugi lift ? :P
Opublikowano

:hi:

254494_230824663601449_100000217503739_1131071_5397269_n.jpg

średnio mi się widzi przy granacie...

[br]Dopisany: 09 Lipiec 2011, 22:49_________________________________________________tak se dziś wyrezałem :cool1:

3e5e39ebeba662adgen.jpg

zmieniasz wykładzine na drugi lift ? :P

:polew: :polew: :polew: :polew:

tak już zostawi żeby lepiej szedł :naughty:

Opublikowano

:hi:

254494_230824663601449_100000217503739_1131071_5397269_n.jpg

średnio mi się widzi przy granacie...

[br]Dopisany: 09 Lipiec 2011, 22:49_________________________________________________tak se dziś wyrezałem :cool1:

3e5e39ebeba662adgen.jpg

zmieniasz wykładzine na drugi lift ? :P

już założyłem właśnie z II liftu :gwizdanie:
Opublikowano

:hi:

254494_230824663601449_100000217503739_1131071_5397269_n.jpg

średnio mi się widzi przy granacie...

[br]Dopisany: 09 Lipiec 2011, 22:49_________________________________________________tak se dziś wyrezałem :cool1:

3e5e39ebeba662adgen.jpg

zmieniasz wykładzine na drugi lift ? :P

już założyłem właśnie z II liftu :gwizdanie:

PO CO ?

Opublikowano
  • Autor

:hi:

254494_230824663601449_100000217503739_1131071_5397269_n.jpg

średnio mi się widzi przy granacie...

[br]Dopisany: 09 Lipiec 2011, 22:49_________________________________________________tak se dziś wyrezałem :cool1:

3e5e39ebeba662adgen.jpg

zmieniasz wykładzine na drugi lift ? :P

już założyłem właśnie z II liftu :gwizdanie:

PO CO ?

dołączam do pytania
Opublikowano

:hi:

254494_230824663601449_100000217503739_1131071_5397269_n.jpg

średnio mi się widzi przy granacie...

[br]Dopisany: 09 Lipiec 2011, 22:49_________________________________________________tak se dziś wyrezałem :cool1:

3e5e39ebeba662adgen.jpg

zmieniasz wykładzine na drugi lift ? :P

już założyłem właśnie z II liftu :gwizdanie:

PO CO ?

bo moja była potargana przy prowadnicach z siedzeń i miała cycki do dywaników urwane... dodatkowo lała mi się woda z z podszybia do środka... i cała wykładzina była mokra.. [br]Dopisany: 09 Lipiec 2011, 23:01_________________________________________________wiec musiałem ją wyjąć i przy okazji dorwałem tą to założyłem lepszą
Opublikowano

:hi:

254494_230824663601449_100000217503739_1131071_5397269_n.jpg

średnio mi się widzi przy granacie...

[br]Dopisany: 09 Lipiec 2011, 22:49_________________________________________________tak se dziś wyrezałem :cool1:

3e5e39ebeba662adgen.jpg

zmieniasz wykładzine na drugi lift ? :P

już założyłem właśnie z II liftu :gwizdanie:

PO CO ?

bo moja była potargana przy prowadnicach z siedzeń i miała cycki do dywaników urwane... dodatkowo lała mi się woda z z podszybia do środka... i cała wykładzina była mokra.. [br]Dopisany: 09 Lipiec 2011, 23:01_________________________________________________wiec musiałem ją wyjąć i przy okazji dorwałem tą to założyłem lepszą

aha bo już myślałem, że to było rezanie :kox:

Opublikowano

:hi:

254494_230824663601449_100000217503739_1131071_5397269_n.jpg

średnio mi się widzi przy granacie...

[br]Dopisany: 09 Lipiec 2011, 22:49_________________________________________________tak se dziś wyrezałem :cool1:

3e5e39ebeba662adgen.jpg

zmieniasz wykładzine na drugi lift ? :P

już założyłem właśnie z II liftu :gwizdanie:

PO CO ?

bo moja była potargana przy prowadnicach z siedzeń i miała cycki do dywaników urwane... dodatkowo lała mi się woda z z podszybia do środka... i cała wykładzina była mokra.. [br]Dopisany: 09 Lipiec 2011, 23:01_________________________________________________wiec musiałem ją wyjąć i przy okazji dorwałem tą to założyłem lepszą

aha bo już myślałem, że to było rezanie :kox:

bez powodu bym tego nie robił... chociaż jak i tak miałem zdemontowany kokpit to była 1 h roboty :cool1:
Opublikowano
:hi:
Opublikowano
:hi:
Opublikowano
:hi:[br]Dopisany: 10 Lipiec 2011, 09:55_________________________________________________jademy kajś nad woda ?
Opublikowano

:hi:[br]Dopisany: 10 Lipiec 2011, 09:55_________________________________________________jademy kajś nad woda ?

No też bym się wybrał właśnie. A znasz jakiś fajny zalew gdzieś w miarę blisko żeby można było pogrilować itp. Aha i najważniejsze musi być wjazd dla mega zglebionego auta :kox:
Opublikowano

znając te chlory wstaną koło 12 i będą cieszyć ryje, że w ogóle jeszcze żyją :decayed:

Opublikowano

Jeszcze dziś nie piłem :gwizdanie: więc też bym się gdzieś przejechał nad wodę.

Tylko gdzie :mysli:

Opublikowano

hehe pewnie tak :polew:

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.