Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty Katowice i okolice

Jest to część 1 dyskusji Spoty Katowice i okolice.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

dobranoc :decayed:

bajo

Miszka ciulu widze cie :tongue4:

  • Odpowiedzi 154,3 tys.
  • Wyświetleń 4,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

leci kabarecik :naughty:

psssyttt :gwizdanie:

:naughty: :naughty:

dobranoc :decayed:

bajo

Miszka ciulu widze cie :tongue4:

Jakie powitanie! :nabijasie:
Opublikowano

ja dalej odwyk nara :naughty:

Opublikowano

ja dalej odwyk nara :naughty:

i tak ci nie uwierzymy :decayed:

napil bym sie :confused4:[br]Dopisany: 08 Lipiec 2011, 23:36_________________________________________________Akjam co z polarkami? :mysli:

Opublikowano

ja dalej odwyk nara :naughty:

i tak ci nie uwierzymy :decayed:

napil bym sie :confused4:[br]Dopisany: 08 Lipiec 2011, 23:36_________________________________________________Akjam co z polarkami? :mysli:

Gdzie tam zima... :cool1:

:polew: :polew: :polew:

Opublikowano

ja dalej odwyk nara :naughty:

masz curva kare za wesele :polew: :polew:[br]Dopisany: 08 Lipiec 2011, 23:39_________________________________________________

ja dalej odwyk nara :naughty:

i tak ci nie uwierzymy :decayed:

napil bym sie :confused4:[br]Dopisany: 08 Lipiec 2011, 23:36_________________________________________________Akjam co z polarkami? :mysli:

Gdzie tam zima... :cool1:

:polew: :polew: :polew:

yebany :polew:

Opublikowano

ja dalej odwyk nara :naughty:

masz curva kare za wesele :polew: :polew:

:polew: :polew: :polew:
Opublikowano

ja dalej odwyk nara :naughty:

masz curva kare za wesele :polew: :polew:

:polew: :polew: :polew:

BTW

poznałem dziaisaj fajną stjułardessę - Monika, 89 rocznik :naughty:

Pewnie ją Akjam kojarzysz, z Bobrownik jest :gwizdanie:

Opublikowano

ja dalej odwyk nara :naughty:

masz curva kare za wesele :polew: :polew:

:polew: :polew: :polew:

BTW

poznałem dziaisaj fajną stjułardessę - Monika, 89 rocznik :naughty:

Pewnie ją Akjam kojarzysz, z Bobrownik jest :gwizdanie:

No znam parę stefek... :gwizdanie: WizzAirem lata?
Opublikowano

poznałem dziaisaj fajną stjułardessę - Monika, 89 rocznik :naughty:

pokaz fotke :gwizdanie:[br]Dopisany: 08 Lipiec 2011, 23:47_________________________________________________

Gdzie tam zima... :cool1:

:polew: :polew: :polew:

ok daj znac czy trzeba cos placic czy cos :polew: :polew: :polew:
Opublikowano

ja dalej odwyk nara :naughty:

masz curva kare za wesele :polew: :polew:

:polew: :polew: :polew:

BTW

poznałem dziaisaj fajną stjułardessę - Monika, 89 rocznik :naughty:

Pewnie ją Akjam kojarzysz, z Bobrownik jest :gwizdanie:

No znam parę stefek... :gwizdanie: WizzAirem lata?

dokładnie, jeździ(jeździła) czerwonym VW polo :gwizdanie:

Opublikowano

poznałem dziaisaj fajną stjułardessę - Monika, 89 rocznik :naughty:

pokaz fotke :gwizdanie:[br]Dopisany: 08 Lipiec 2011, 23:47_________________________________________________

Gdzie tam zima... :cool1:

:polew: :polew: :polew:

ok daj znac czy trzeba cos placic czy cos :polew: :polew: :polew:

Płacić można już. :naughty: :naughty: :naughty:

ja dalej odwyk nara :naughty:

masz curva kare za wesele :polew: :polew:

:polew: :polew: :polew:

BTW

poznałem dziaisaj fajną stjułardessę - Monika, 89 rocznik :naughty:

Pewnie ją Akjam kojarzysz, z Bobrownik jest :gwizdanie:

No znam parę stefek... :gwizdanie: WizzAirem lata?

dokładnie, jeździ(jeździła) czerwonym VW polo :gwizdanie:

:mysli:
Opublikowano

chyba jej jeszcze nie miałeś :polew:

Opublikowano

chyba jej jeszcze nie miałeś :polew:

:decayed: :decayed: :decayed:
Opublikowano

chyba czas spac bo co tak o suchym bede siedzial

Opublikowano

chyba czas spac bo co tak o suchym bede siedzial

mleka nie masz? :decayed:
Opublikowano

no rzeczywiscie czas spac :gwizdanie: :hi:

Opublikowano

Ja też chwilę odpocznę... :gwizdanie:

Opublikowano

:hi:

Opublikowano
:hi:
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.