Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty Katowice i okolice

Jest to część 1 dyskusji Spoty Katowice i okolice.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

addassko, wpadnij jutro na jaką kawę, jak w pracy będę zajmował się tylko robotą, to oci*pieje :gwizdanie:[br]Dopisany: 12 Lipiec 2011, 22:40_________________________________________________

widzę, że niektórzy wybierają się na ogólnopolski ( hubtychy + Monika + Emilia) :naughty:

szkoda, że w tym roku mało osób ze Śląska jedzie :(

Ano jedziemy jedziemy :decayed:

No szkoda że tak mało osób jedzie ale co tam może następnym razem więcej będzie :naughty:

na zimowy, do Bukowiny jedzie od nas sporo osób :naughty:

zobaczymy może się też zabierzemy :> to zależy w jakim terminie wypadnie zimowy

pod koniec marca :wink4:

zawsze w tym terminie ??

przez ostatnie dwa lata tak właśnie było

  • Odpowiedzi 154,3 tys.
  • Wyświetleń 4,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
:hi: po spocie i grillu :decayed:
Opublikowano

:hi: po spocie i grillu :decayed:

po ile chodzi hokej zderzaka przód do polifta ?

Opublikowano

:hi: po spocie i grillu :decayed:

po ile chodzi hokej zderzaka przód do polifta ?

Szczerze to nie wiem ale coś koło 100 można wołać chyba :mysli:
Opublikowano

:hi: po spocie i grillu :decayed:

po ile chodzi hokej zderzaka przód do polifta ?

Szczerze to nie wiem ale coś koło 100 można wołać chyba :mysli:

http://moto.allegro.pl/zderzak-przod-przedni-audi-a4-99-01-i1704257035.html

Dla mnie ta aukcja :gwizdanie: Mój zderzak już leży w garażu przygotowany do malowania :decayed: Kupiłem trochę drożej ale z dokładką też i w ładnym stanie :wink4:
Opublikowano

dobranoc :hi:

co dobranoc ?

Opublikowano

dobranoc :hi:

co dobranoc ?

jak co dobranoc czas iść do łóżeczka spać bo rano do roboty... :confused4:

Opublikowano

dobranoc :hi:

co dobranoc ?

jak co dobranoc czas iść do łóżeczka spać bo rano do roboty... :confused4:

to najpierw trzeba : dzień dobry panie stanley, jak minął dzień, czy mogę się już pożegnać :decayed:

Opublikowano

i po spocie

diman nieźle się odpycha te 200 km :good:

grisza zabiłeś mi ćwieka z tym automatem :mysli: :mysli:

dzięki za spocisza za tydzień jak nic nie wypadnie sie melduje

Opublikowano

dobranoc :hi:

co dobranoc ?

jak co dobranoc czas iść do łóżeczka spać bo rano do roboty... :confused4:

to najpierw trzeba : dzień dobry panie stanley, jak minął dzień, czy mogę się już pożegnać :decayed:

dzień dobry było z rana... :tongue4:

panie stanley :polew: :polew: :polew:

to strzała... do jutra :kox:

Opublikowano

ja dzisiaj nie mogłem udać się na spota :embarrassed:

PS. Właśnie Diman, przy okazji dasz się karnąć :?: :naughty:[br]Dopisany: 12 Lipiec 2011, 23:18_________________________________________________

dobranoc :hi:

co dobranoc ?

jak co dobranoc czas iść do łóżeczka spać bo rano do roboty... :confused4:

to najpierw trzeba : dzień dobry panie stanley, jak minął dzień, czy mogę się już pożegnać :decayed:

dzień dobry było z rana... :tongue4:

panie stanley :polew: :polew: :polew:

to strzała... do jutra :kox:

to bajo , wisisz flaszkę :decayed:

Opublikowano

ja dzisiaj nie mogłem udać się na spota :embarrassed:

PS. Właśnie Diman, przy okazji dasz się karnąć :?: :naughty:[br]Dopisany: 12 Lipiec 2011, 23:18_________________________________________________

dobranoc :hi:

co dobranoc ?

jak co dobranoc czas iść do łóżeczka spać bo rano do roboty... :confused4:

to najpierw trzeba : dzień dobry panie stanley, jak minął dzień, czy mogę się już pożegnać :decayed:

dzień dobry było z rana... :tongue4:

panie stanley :polew: :polew: :polew:

to strzała... do jutra :kox:

to bajo , wisisz flaszkę :decayed:

ja bym nawet powiedziała że dwie flaszki :tongue4:

Opublikowano

ja dzisiaj nie mogłem udać się na spota :embarrassed:

PS. Właśnie Diman, przy okazji dasz się karnąć :?: :naughty:[br]Dopisany: 12 Lipiec 2011, 23:18_________________________________________________

dobranoc :hi:

co dobranoc ?

jak co dobranoc czas iść do łóżeczka spać bo rano do roboty... :confused4:

to najpierw trzeba : dzień dobry panie stanley, jak minął dzień, czy mogę się już pożegnać :decayed:

dzień dobry było z rana... :tongue4:

panie stanley :polew: :polew: :polew:

to strzała... do jutra :kox:

to bajo , wisisz flaszkę :decayed:

flaszke... a za co...?

ja dzisiaj nie mogłem udać się na spota :embarrassed:

PS. Właśnie Diman, przy okazji dasz się karnąć :?: :naughty:[br]Dopisany: 12 Lipiec 2011, 23:18_________________________________________________

dobranoc :hi:

co dobranoc ?

jak co dobranoc czas iść do łóżeczka spać bo rano do roboty... :confused4:

to najpierw trzeba : dzień dobry panie stanley, jak minął dzień, czy mogę się już pożegnać :decayed:

dzień dobry było z rana... :tongue4:

panie stanley :polew: :polew: :polew:

to strzała... do jutra :kox:

to bajo , wisisz flaszkę :decayed:

ja bym nawet powiedziała że dwie flaszki :tongue4:

a my w ogóle piliśmy razem... bo jak nie to wy musisz postawić wkupne... :kox:

Opublikowano

:hi:

po spocie jaja jak berty były jak zawsze :decayed:

krolu flaszka :kox: 1l

http://pl.wikipedia.org/wiki/Audi_S4_%28C4%29

nie wiem o co biega, ale wiem, że klubowicze nie znają się na motoryzacji

są dupowłazami i dlatego są różowi :decayed:

Opublikowano

:hi:

po spocie jaja jak berty były jak zawsze :decayed:

krolu flaszka :kox: 1l

http://pl.wikipedia.org/wiki/Audi_S4_%28C4%29

nie było mowy o 1l tylko o flaszce :gwizdanie: alefakt przyznaje miałeś rację
Opublikowano

k.skasowałem posta

Opublikowano

jeszcze postawimy to wkupne :tongue4:

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.