Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

nikaa

Pasjonat - Nowicjusz
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  1. nikaa odpowiedział(a) na keżor temat w Śląskie
    :grin::grin:
  2. nikaa odpowiedział(a) na keżor temat w Śląskie
    Stanley podobno byłeś w okolicy ::: Komenda Miejska Policji w Tychach ::: a w ogóle to dobry wieczór
  3. dzisiaj po 18 w Tychach na skrzyżowaniu budowlanych z bielską srebrne SMI 86** albo SM 86** dokładnie nie pamiętam klubowa naklejka z tyłu Stałam za Tobą na światłach skręcałeś pod pływalnie Pozdrawiam
  4. W Tychach o 12 na Tęczy SPI...... granatowe jeśli dobrze pamiętam pare minut po 12 od strony tesco w kierunku ronda SPS ...... i chyba też w granacie
  5. nikaa odpowiedział(a) na keżor temat w Śląskie
    ja też Wisła Że Wam ta Wisła nie zbrzydła,tam nic nie ma No ale lepsze to niż mój wybór...robota :polew::polew: ja mam urlop
  6. nikaa odpowiedział(a) na keżor temat w Śląskie
    ja też Wisła
  7. W którym miejscu dokładnie? Bo może to moje byłe obecnie w rękach Niki okolice Azetu ale chyba tam były blachy SK nie pamiętam choć lampy przednie były ciemne i chyba relingi miał Miejscówka i lampy by pasowały,ale już blachy i relingi nie. Wczoraj aż do 21 na parkingu na przeciw skarbówki
  8. nikaa odpowiedział(a) na keżor temat w Śląskie
    Miszka Najlepszego
  9. Dzisiaj na Dmowskiego około godziny 14 widziany bodajże turzol
  10. śliczna ta wasza córcia a jaka już duża po dzieciach widać dopiero jak ten czas szybko leci
  11. Jak cziorny trumniak to moglem byc ja Wysyłane z mojego MT11i za pomocą Tapatalk 2 zgadza się
  12. który to jechał dzisiaj około godziny 9 na Dmowskiego ?? nie pamiętam rejestracji ST 7..... chyba
  13. Najlepszego
  14. nikaa odpowiedział(a) na keżor temat w Śląskie
    a ty uszlaszalas pare zbereznych slowek i nagle aktywna a tak to cicho nic nie piszesz a co się będę odzywać 3-4 str wcześniej był wklejany fajny link do strony, Hub coś tam nawet o nim napisał ..... widziałam i czytałam podobalo sie? heheh stronka ? czy to co Hub pisał ?? :grin::grin::grin: to i to.... jakieś postępy ? to się już Hub dowie jak przyjedzie
  15. nikaa odpowiedział(a) na keżor temat w Śląskie
    a ty uszlaszalas pare zbereznych slowek i nagle aktywna a tak to cicho nic nie piszesz a co się będę odzywać 3-4 str wcześniej był wklejany fajny link do strony, Hub coś tam nawet o nim napisał ..... widziałam i czytałam podobalo sie? heheh stronka ? czy to co Hub pisał ?? :grin::grin::grin:

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.