Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty Katowice i okolice

Jest to część 1 dyskusji Spoty Katowice i okolice.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

:hi:

gdzie będzie spot? Podziemny?

no raczej nie widze nas na górze w tą pogode :confused4:

czemu...? możemy przecież w autach siedzieć... :kox:

:mysli: ale myślę że grill zgaśnie...

  • Odpowiedzi 154,3 tys.
  • Wyświetleń 4,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

:hi:

gdzie będzie spot? Podziemny?

no raczej nie widze nas na górze w tą pogode :confused4:

czemu...? możemy przecież w autach siedzieć... :kox:

:mysli: ale myślę że grill zgaśnie...

oj tam oj tam :decayed:

Opublikowano

do roboty byście się wzięli :gwizdanie:

Opublikowano

hello w ten przesliczny spotowy dzien :decayed::hi:

chlopaki nie wiecie jak tam fura Taliba?

Opublikowano

do roboty byście się wzięli :gwizdanie:

:gwizdanie:

Opublikowano

STANLEY - gratki kolejnego klubowicza na Śląskich :good:

Ps. i czekamy na fiolet :naughty:

Opublikowano

STANLEY - gratki kolejnego klubowicza na Śląskich :good:

Ps. i czekamy na fiolet :naughty:

:hi:

znowu dzięki wpłacie za wpisowe bedzie jakiś nowy mod w B8 :gwizdanie:

Opublikowano

STANLEY - gratki kolejnego klubowicza na Śląskich :good:

Ps. i czekamy na fiolet :naughty:

:hi:

znowu dzięki wpłacie za wpisowe bedzie jakiś nowy mod w B8 :gwizdanie:

Stasiu od dziś do Ciebie mówimy na Pan?

GRATKI :good:

Opublikowano

:hi:

STANLEY - gratki kolejnego klubowicza na Śląskich :good:

Ps. i czekamy na fiolet :naughty:

Gratki Stan :good:

do roboty byście się wzięli :gwizdanie:

:sick3: od 14 niestety :thumbdown:

Opublikowano

STANLEY - gratki kolejnego klubowicza na Śląskich :good:

Ps. i czekamy na fiolet :naughty:

:hi:

znowu dzięki wpłacie za wpisowe bedzie jakiś nowy mod w B8 :gwizdanie:

Stasiu od dziś do Ciebie mówimy na Pan?

GRATKI :good:

Pan Rocco :decayed:

Opublikowano

Stasiu witaj w klubie rozowych landryn :decayed:

Opublikowano
  • Autor

Siema Ciuliki , Stan przyznaj sie , że nic nie płaciłeś , tylko zagroziłeś , że przestaniesz cipki wrzucać na top3 :kox:

Oko , Kabaret :kox:

Opublikowano

jak się uda to dziś niestety do Was wpadnę :confused4:[br]Dopisany: 20 Wrzesień 2011, 11:06_________________________________________________trzeba sprawdzić czy coś się zmieniło czy dalej po 3 auta macie na zlotach

Opublikowano

Sory panowie ale dziś mnie nie ma.. Wiecie dlaczego :gwizdanie: :bag::decayed:

Opublikowano

oj stasiu co to ci bidulku zrobili... :gwizdanie:

Sory panowie ale dziś mnie nie ma.. Wiecie dlaczego :gwizdanie: :bag::decayed:

hmm ja nie wiem... :rolleyes:

Opublikowano

oj stasiu co to ci bidulku zrobili... :gwizdanie:

Sory panowie ale dziś mnie nie ma.. Wiecie dlaczego :gwizdanie: :bag::decayed:

hmm ja nie wiem... :rolleyes:

:facepalm: :facepalm:
Opublikowano

mnie też raczej nie będzie, mam jakieś zebranie w robocie :disgust:

Opublikowano
  • Autor

JA BĘDE , pisze dużymi literami , bo wygląda jakby nikogo miało nie być :tongue4:

ej to zmieniać w pierwszym poście już Go Sport na REAL ? :gwizdanie:

Opublikowano

mnie też raczej nie będzie, mam jakieś zebranie w robocie :disgust:

Panie Rocco przyznaj się że nie chcesz wystawić alko a nie będziesz tu ściemniał :gwizdanie:

Opublikowano

no własnie Stan gratki :good:

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.