Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty Katowice i okolice

Jest to część 1 dyskusji Spoty Katowice i okolice.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

w wawie już się na*pierdalają :gwizdanie: :decayed:

???? O co kaman ???

włącz TVN24, pewnie będą o tym mówić :)

11 listopad :gwizdanie:

Pany czy komplet używanych zacisków do regeneracji z jarzmami na tył za 160 PLN to dużo czy mało?

napisz do devastation, na pewno ma jakieś na sprzedaż po regeneracji :naughty:

No dokładnie. I może będzie w podobnej cenie. :wink4:
  • Odpowiedzi 154,3 tys.
  • Wyświetleń 4,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

w wawie już się na*pierdalają :gwizdanie: :decayed:

???? O co kaman ???

włącz TVN24, pewnie będą o tym mówić :)

11 listopad :gwizdanie:

Pany czy komplet używanych zacisków do regeneracji z jarzmami na tył za 160 PLN to dużo czy mało?

napisz do devastation, na pewno ma jakieś na sprzedaż po regeneracji :naughty:

odzywałem się do niego i mówi że nie ma :confused4:

chciał żeby mu wysłać moje i za tydzień mi odeśle .

dla mnie tydzień to za długo bez samochodu :blink:

Opublikowano

w wawie już się na*pierdalają :gwizdanie: :decayed:

???? O co kaman ???

włącz TVN24, pewnie będą o tym mówić :)

11 listopad :gwizdanie:

Pany czy komplet używanych zacisków do regeneracji z jarzmami na tył za 160 PLN to dużo czy mało?

w chooooooooooooooooooj duzo!
Opublikowano

A co Ci się stało z zaciskami? Może wystarczy wymienić gumki i nasmarować :gwizdanie:

Opublikowano

A co Ci się stało z zaciskami? Może wystarczy wymienić gumki i nasmarować :gwizdanie:

dokładnie nie wiem :decayed:

podejrzewam że mam zapieczone prowadnice, gumy i uszczelki były na wiosnę jak wymieniałem klocki bez zarzutu.

teraz jedno się zapieka i nie odbija :chytry:a jedno kółko nie hamuje :wallbash:

po pół roku klocki z jednej strony są starte do blachy[br]Dopisany: 11 Listopad 2011, 15:30_________________________________________________jutro jade na zaprzyjaźniony szrot może będą mieli coś dla mnie :decayed:

Opublikowano

A co Ci się stało z zaciskami? Może wystarczy wymienić gumki i nasmarować :gwizdanie:

dokładnie nie wiem :decayed:

podejrzewam że mam zapieczone prowadnice, gumy i uszczelki były na wiosnę jak wymieniałem klocki bez zarzutu.

teraz jedno się zapieka i nie odbija :chytry:a jedno kółko nie hamuje :wallbash:

po pół roku klocki z jednej strony są starte do blachy[br]Dopisany: 11 Listopad 2011, 15:30_________________________________________________jutro jade na zaprzyjaźniony szrot może będą mieli coś dla mnie :decayed:

tylko po co ci zacisk... to jest kawałek żeliwa... który się nie może popsuć ew. może się wyrobić gwint przy doprowadzeniu płynu... (dlatego ja musiałem wymienić na nowy i ) nic INNEGO NIE MOŻE SIĘ Z NIM STAĆ !!!!!!!!!!!! więc nie wiem nie ma sensu kupować !!!!!!!! wyciągnij.. kup zestaw naprawczy wyczyść szczotką drucianą i juz :hi:
Opublikowano

A co Ci się stało z zaciskami? Może wystarczy wymienić gumki i nasmarować :gwizdanie:

dokładnie nie wiem :decayed:

podejrzewam że mam zapieczone prowadnice, gumy i uszczelki były na wiosnę jak wymieniałem klocki bez zarzutu.

teraz jedno się zapieka i nie odbija :chytry:a jedno kółko nie hamuje :wallbash:

po pół roku klocki z jednej strony są starte do blachy[br]Dopisany: 11 Listopad 2011, 15:30_________________________________________________jutro jade na zaprzyjaźniony szrot może będą mieli coś dla mnie :decayed:

tylko po co ci zacisk... to jest kawałek żeliwa... który się nie może popsuć ew. może się wyrobić gwint przy doprowadzeniu płynu... (dlatego ja musiałem wymienić na nowy i ) nic INNEGO NIE MOŻE SIĘ Z NIM STAĆ !!!!!!!!!!!! więc nie wiem nie ma sensu kupować !!!!!!!! wyciągnij.. kup zestaw naprawczy wyczyść szczotką drucianą i juz :hi:

Dokładnie też chciałem wymieniać ale Keżor pokazał mi co i jak. Zdjemujesz zacisk czyścisz, szlifujesz lekko papierkiem ściernym smarujesz i będzie hulać :wink4: A jak kupisz ze szrotu które leża pewnie z 5 lat to lepiej nie będzie :tongue4:
Opublikowano

A co Ci się stało z zaciskami? Może wystarczy wymienić gumki i nasmarować :gwizdanie:

dokładnie nie wiem :decayed:

podejrzewam że mam zapieczone prowadnice, gumy i uszczelki były na wiosnę jak wymieniałem klocki bez zarzutu.

teraz jedno się zapieka i nie odbija :chytry:a jedno kółko nie hamuje :wallbash:

po pół roku klocki z jednej strony są starte do blachy[br]Dopisany: 11 Listopad 2011, 15:30_________________________________________________jutro jade na zaprzyjaźniony szrot może będą mieli coś dla mnie :decayed:

tylko po co ci zacisk... to jest kawałek żeliwa... ktory się nie może popsuć ew. może się wyrobić gwint przy doprowadzeniu płynu... (dlatego ja musiałem wymienić na nowy) nic INNEGO NIE MOŻE SIĘ Z NIM STAĆ !!!!!!!!!!!! więc nie wiem nie ma sensu kupować nowego..

Może też skorodować kilka jego elementów i przez to przypominać o problemie co jakiś czas

Najczęściej uszkadzają się tłoczki i prowadnice (takie gługie śruby bez gwintu :decayed:) a później tak jak u mnie nie odbija i wk***ia

myślę że juz w tych co mam zamontowane nie odkręce kalamitek,

chce to zrobić na cacy :decayed: i nie wracać już do tego tematu - hamulców tylnych

szukam najlepszego rozwiązania :wink4:

Opublikowano

szukam najlepszego rozwiązania :wink4:

sprzedaj audi :polew: :polew: :polew:
Opublikowano

szukam najlepszego rozwiązania :wink4:

sprzedaj audi :polew: :polew: :polew:

napisze szczerze :gwizdanie:

Już się nad tym zastanawiałem ale teraz mam klubowy polar i trochę szkoda :decayed: :decayed:

Opublikowano

szukam najlepszego rozwiązania :wink4:

sprzedaj audi :polew: :polew: :polew:

napisze szczerze :gwizdanie:

Już się nad tym zastanawiałem ale teraz mam klubowy polar i trochę szkoda :decayed: :decayed:

ja w dodatku mam klubowa koszulke i nawet smycz wiec tym bardziej niemoge;/ :decayed:
Opublikowano

szukam najlepszego rozwiązania :wink4:

sprzedaj audi :polew: :polew: :polew:

napisze szczerze :gwizdanie:

Już się nad tym zastanawiałem ale teraz mam klubowy polar i trochę szkoda :decayed: :decayed:

ja w dodatku mam klubowa koszulke i nawet smycz wiec tym bardziej niemoge;/ :decayed:

to żeś się wkopał bardziej niż ja :polew:

Opublikowano

szukam najlepszego rozwiązania :wink4:

sprzedaj audi :polew: :polew: :polew:

napisze szczerze :gwizdanie:

Już się nad tym zastanawiałem ale teraz mam klubowy polar i trochę szkoda :decayed: :decayed:

ja w dodatku mam klubowa koszulke i nawet smycz wiec tym bardziej niemoge;/ :decayed:

to żeś się wkopał bardziej niż ja :polew:

ale wystawilem juz na allegro moze ktos odkupi, nieznoszone :decayed: :decayed: :decayed:
Opublikowano

A co Ci się stało z zaciskami? Może wystarczy wymienić gumki i nasmarować :gwizdanie:

dokładnie nie wiem :decayed:

podejrzewam że mam zapieczone prowadnice, gumy i uszczelki były na wiosnę jak wymieniałem klocki bez zarzutu.

teraz jedno się zapieka i nie odbija :chytry:a jedno kółko nie hamuje :wallbash:

po pół roku klocki z jednej strony są starte do blachy[br]Dopisany: 11 Listopad 2011, 15:30_________________________________________________jutro jade na zaprzyjaźniony szrot może będą mieli coś dla mnie :decayed:

tylko po co ci zacisk... to jest kawałek żeliwa... ktory się nie może popsuć ew. może się wyrobić gwint przy doprowadzeniu płynu... (dlatego ja musiałem wymienić na nowy) nic INNEGO NIE MOŻE SIĘ Z NIM STAĆ !!!!!!!!!!!! więc nie wiem nie ma sensu kupować nowego..

Może też skorodować kilka jego elementów i przez to przypominać o problemie co jakiś czas

Najczęściej uszkadzają się tłoczki i prowadnice (takie gługie śruby bez gwintu :decayed:) a później tak jak u mnie nie odbija i wk***ia

myślę że juz w tych co mam zamontowane nie odkręce kalamitek,

chce to zrobić na cacy :decayed: i nie wracać już do tego tematu - hamulców tylnych

szukam najlepszego rozwiązania :wink4:

dlatego rozbierz swój... kup zestaw naprawczy w intercarsie za 8 zł.. papier ścierny i rozbierz wszystko na oczyści i nasmaruj... jadostałem do klocków smar z ATE to tych tłoczków ori :naughty: :naughty:

jest na forum wątek gregora jak to poprawnie zrobić

Opublikowano

taaaaaaa co by tutaj tego :mysli:

Opublikowano

taaaaaaa co by tutaj tego :mysli:

miszka widziałem Cie w tv jak podpalałeś samochód tvn :kox:

Opublikowano

taaaaaaa co by tutaj tego :mysli:

dziabaj :decayed: niewstydz sie
Opublikowano

psyt :decayed:

Opublikowano

psyt :decayed:

ty alkonie
Opublikowano

No to pssyt :>

Obstawiamy wynik meczu :?:

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.