Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty Katowice i okolice

Jest to część 1 dyskusji Spoty Katowice i okolice.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

:hi: dzieje sie tu cos jeszcze ??

:decayed:

:hi: chudy ,jak kwadrat ?????

powoli do przodu, dziś ciągnę druty :decayed:
  • Odpowiedzi 154,3 tys.
  • Wyświetleń 4,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

:hi: dzieje sie tu cos jeszcze ??

:decayed:

:hi: chudy ,jak kwadrat ?????

powoli do przodu, dziś ciągnę druty :decayed:

:polew: :polew: :polew: :polew: :polew: ząbki umyte ?
Opublikowano

:hi: dzieje sie tu cos jeszcze ??

:decayed:

:hi: chudy ,jak kwadrat ?????

powoli do przodu, dziś ciągnę druty :decayed:

:polew: :polew: :polew: :polew: :polew: ząbki umyte ?

napisąłem o ciąnieciu drutów i już miszka do mnie dzwonił, że zaraz będzie :naughty: :naughty: :naughty:
Opublikowano

:hi: dzieje sie tu cos jeszcze ??

:decayed:

:hi: chudy ,jak kwadrat ?????

powoli do przodu, dziś ciągnę druty :decayed:

:polew: :polew: :polew: :polew: :polew: ząbki umyte ?

napisąłem o ciąnieciu drutów i już miszka do mnie dzwonił, że zaraz będzie :naughty: :naughty: :naughty:

:nabijasie: :nabijasie: :nabijasie: :nabijasie: :nabijasie: :nabijasie: :nabijasie: nawet gygy wyłączył
Opublikowano

muszę podjechać do kuriera po olej i filtry...no przydało by się to dziś wymienić ale jak :blink:

Na Dąbrowskiego na parkingu strzeżonym udostępniają odpłatnie kanał za kilka złociszy.

To chyba o to chodzie, że Miszka nie wie jak wsiąść w samochód i podjechać na ostrej bani... :evil:

no właśnie ale czad

muszę podjechać do kuriera po olej i filtry...no przydało by się to dziś wymienić ale jak :blink:

na jakim oleju jezdzisz ?

wcześniej był Castrol ale zamówiłem u Dzika Motula - Battaliony go polecają :sarcastic::wink4:

:hi: dzieje sie tu cos jeszcze ??

:decayed:

:hi: chudy ,jak kwadrat ?????

powoli do przodu, dziś ciągnę druty :decayed:

:polew: :polew: :polew: :polew: :polew: ząbki umyte ?

napisąłem o ciąnieciu drutów i już miszka do mnie dzwonił, że zaraz będzie :naughty: :naughty: :naughty:

:nabijasie: :nabijasie: :nabijasie: :nabijasie: :nabijasie: :nabijasie: :nabijasie: nawet gygy wyłączył

jebta się aha i nie mam już gg od kilku miesięcy chyba ktoś przejął mój nr :tongue4:

chyba jebnę piwo

Opublikowano
:naughty: :naughty: :naughty:
Opublikowano

jebta się aha i nie mam już gg od kilku miesięcy chyba ktoś przejął mój nr :tongue4:

chyba jebnę piwo

ja yhymm :cool1:

ja koncze 2ie :evil:

Opublikowano

i proszę dzwonek do drzwi i kurier sam podjechał - a miał dziś nie robić :gwizdanie:

ale kac :sick3:

Opublikowano

i proszę dzwonek do drzwi i kurier sam podjechał - a miał dziś nie robić :gwizdanie:

ale kac :sick3:

ze on sie tak nie boi jezdzic :polew: :polew: :polew:

miszka PW poszło

Opublikowano

i proszę dzwonek do drzwi i kurier sam podjechał - a miał dziś nie robić :gwizdanie:

ale kac :sick3:

ze on sie tak nie boi jezdzic :polew: :polew: :polew:

miszka PW poszło

dostałem :wink4:

Opublikowano

Krolu jaka ta przeglądarka do fona miała byc ??? Opera ???

P.S. Bulczas dwie PS3 sa do sprzedania w dobrych cenach... :gwizdanie: :gwizdanie: Dział sprzedam.

Opublikowano
  • Autor

:hi:

:sick3::hi:

jak ja Ciebie rozumiem :sick3: :sick3:

zuberek na kaca pssyt :slina:

taki koks i zachlał morde ? :decayed:

muszę podjechać do kuriera po olej i filtry...no przydało by się to dziś wymienić ale jak :blink:

Na Dąbrowskiego na parkingu strzeżonym udostępniają odpłatnie kanał za kilka złociszy.

a u mnie w garażu za free :P ale Miszcze pewnie chodziło , że jak sie schyli pod auto to heftnie :polew:
Opublikowano

:hi:

:sick3::hi:

jak ja Ciebie rozumiem :sick3: :sick3:

zuberek na kaca pssyt :slina:

taki koks i zachlał morde ? :decayed:

mam pauze od pakerhali kontuzja :disgust:[br]Dopisany: 17 Grudzień 2011, 13:48_________________________________________________http://jebzdzidy.pl/obrazek/3265/kurczak,,ry%C5%BC,i,kreatyna....html
Opublikowano
:polew: :polew: :polew:
Opublikowano
:hi:
Opublikowano

:hi:

:siema: Oko
Opublikowano

:hi:

:siema: Oko

siemaka

czas wrócić do żywych :decayed:

Opublikowano

:hi:

:siema: Oko

siemaka

czas wrócić do żywych :decayed:

:naughty:
Opublikowano

:hi:

:sick3::hi:

jak ja Ciebie rozumiem :sick3: :sick3:

zuberek na kaca pssyt :slina:

taki koks i zachlał morde ? :decayed:

muszę podjechać do kuriera po olej i filtry...no przydało by się to dziś wymienić ale jak :blink:

Na Dąbrowskiego na parkingu strzeżonym udostępniają odpłatnie kanał za kilka złociszy.

a u mnie w garażu za free :P ale Miszcze pewnie chodziło , że jak sie schyli pod auto to heftnie :polew:

Dobrze wiedzieć :naughty:

Opublikowano
  • Autor
:polew:

Close-call-truck-snowy-road.gifciekawe czy sie zesrał ten co filmował :decayed:[br]Dopisany: 17 Grudzień 2011, 15:07_________________________________________________

:hi:

:sick3::hi:

jak ja Ciebie rozumiem :sick3: :sick3:

zuberek na kaca pssyt :slina:

taki koks i zachlał morde ? :decayed:

muszę podjechać do kuriera po olej i filtry...no przydało by się to dziś wymienić ale jak :blink:

Na Dąbrowskiego na parkingu strzeżonym udostępniają odpłatnie kanał za kilka złociszy.

a u mnie w garażu za free :P ale Miszcze pewnie chodziło , że jak sie schyli pod auto to heftnie :polew:

Dobrze wiedzieć :naughty:

jeżeli akurat moja auto go nie zajmuje rzecz jasna :wink4: czyli jakieś 100 dni w roku :polew:
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.