Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty Katowice i okolice

Jest to część 1 dyskusji Spoty Katowice i okolice.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

wygrałem Fiata 500 czy 600 tego garbusa w robocie w piątek odbieram jestem de best :kox:

  • Odpowiedzi 154,3 tys.
  • Wyświetleń 4,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Qrrwaaa jaki mróz! :kox: Dobrze, że słoneczko świeci bo wydaje się troche cieplej! :cool1:

wygrałem Fiata 500 czy 600 tego garbusa w robocie w piątek odbieram jestem de best :kox:

No nie pierdool! :brawo::good:
Opublikowano

Gratki :good:[br]Dopisany: 01 Luty 2012, 10:50_________________________________________________ :kox:

Opublikowano

Qrrwaaa jaki mróz! :kox: Dobrze, że słoneczko świeci bo wydaje się troche cieplej! :cool1:

wygrałem Fiata 500 czy 600 tego garbusa w robocie w piątek odbieram jestem de best :kox:

No nie pierdool! :brawo::good:

ja właśnie maila odczytałem hehehe ale już wiem, że tylko na miesiąc bo plan na luty jest tak wyjebany w kosmos że nie da rady tego ogarnąć :wallbash:

Opublikowano

:hi: bezrobotny wita forumowiczow :decayed:

jak na bezrobotnego to rzadko tu zaglądasz :gwizdanie:

Trza się było zwalniać :?:

bo rezam przy aucie :polew: a tak serio to mam dwie rozmowy w sprawie pracy :kox:[br]Dopisany: 01 Luty 2012, 10:52_________________________________________________

wygrałem Fiata 500 czy 600 tego garbusa w robocie w piątek odbieram jestem de best :kox:

tylko nieprzyjezdzaj na spot tym czyms :decayed:
Opublikowano

Powiem Ci, że nawet spoko to autko (fiat 500). Kumpel mnie ostatnio zabrał z robo jak mój furacz nie odpalił przez ten ebany akumulator! :naughty: On był wozem swojej żony i w środeczku nawet ładnie wygląda. :good:

Qrrwaaa jaki mróz! :kox: Dobrze, że słoneczko świeci bo wydaje się troche cieplej! :cool1:

wygrałem Fiata 500 czy 600 tego garbusa w robocie w piątek odbieram jestem de best :kox:

No nie pierdool! :brawo::good:

ja właśnie maila odczytałem hehehe ale już wiem, że tylko na miesiąc bo plan na luty jest tak wyjebany w kosmos że nie da rady tego ogarnąć :wallbash:

Tzn. wygrałeś jazdę przez jeden miesiąc? Wóz przechodni? :rolleyes:

:hi: bezrobotny wita forumowiczow :decayed:

jak na bezrobotnego to rzadko tu zaglądasz :gwizdanie:

Trza się było zwalniać :?:

bo rezam przy aucie :polew: a tak serio to mam dwie rozmowy w sprawie pracy :kox:

Od rozmowy do podjęcia pracy to chyba jeszcze daleko ale życzę powodzenia. :wink4:
Opublikowano

więc na Zakopiec pocisną 5-setką :kox: a najśmieszniejsze jest to że na drzwiach tego autka widnieje liczba 69 - bez kitu :polew:

Opublikowano

więc na Zakopiec pocisną 5-setką :kox: a najśmieszniejsze jest to że na drzwiach tego autka widnieje liczba 69 - bez kitu :polew:

:gwizdanie:
Opublikowano

Powiem Ci, że nawet spoko to autko (fiat 500). Kumpel mnie ostatnio zabrał z robo jak mój furacz nie odpalił przez ten ebany akumulator! :naughty: On był wozem swojej żony i w środeczku nawet ładnie wygląda. :good:

Qrrwaaa jaki mróz! :kox: Dobrze, że słoneczko świeci bo wydaje się troche cieplej! :cool1:

wygrałem Fiata 500 czy 600 tego garbusa w robocie w piątek odbieram jestem de best :kox:

No nie pierdool! :brawo::good:

ja właśnie maila odczytałem hehehe ale już wiem, że tylko na miesiąc bo plan na luty jest tak wyjebany w kosmos że nie da rady tego ogarnąć :wallbash:

Tzn. wygrałeś jazdę przez jeden miesiąc? Wóz przechodni? :rolleyes:

no na miesiąc no chyba, że zrobię mega wyczesany wynik - który jest nieosiągalny moim zdaniem ale się zobaczy

prócz tego flaszkę Jacka D wygrałem w zakładzie z ziomkami z roboty czyli od piątku jeżdżę F500 szyby w dół flacha JD hehehe

Opublikowano

Apropo's liczby 69 coś mi się przypomniało...

Kobieta musi umieć 70 rzeczy... 69 i gotować... :polew: :polew: :polew: :polew:

Opublikowano

a na razie mnie tak łamie że ja pierdollę [br]Dopisany: 01 Luty 2012, 10:58_________________________________________________

Apropo's liczby 69 coś mi się przypomniało...

Kobieta musi umieć 70 rzeczy... 69 i gotować... :polew: :polew: :polew: :polew:

dokładnie :kox:

Opublikowano

niby tak ale bylem juz na rozmowie jednej i teraz czekam az prezes wroci z urlopu zeby zalatwic formalnosci :naughty:

Opublikowano

ja też się za czymś muszę porozglądać :decayed:

Opublikowano

niby tak ale bylem juz na rozmowie jednej i teraz czekam az prezes wroci z urlopu zeby zalatwic formalnosci :naughty:

Preze to Twój kumpel czy wujek? :naughty:

ja też się za czymś muszę porozglądać :decayed:

Taaa... Lepiej wygrywać S4 na miesiąc niż Fiata 500... :kox:
Opublikowano

nic z tych zeczy niestety :confused4: ale mam nadzieje a jak nie to sa inne oferty :przebiegly:

Opublikowano

nic z tych zeczy niestety :confused4: ale mam nadzieje a jak nie to sa inne oferty :przebiegly:

:wink4:

Dobra! Jadę na jakieś zebranie do robo. Si ja lejter. :decayed:

Opublikowano

ponoć na bezrobociu najgorsze jest pierwsze pół roku później jest już lepiej :decayed:

Opublikowano

wygrałem Fiata 500 czy 600 tego garbusa w robocie w piątek odbieram jestem de best :kox:

:good: :good: :good: :good:

Opublikowano

ponoć na bezrobociu najgorsze jest pierwsze pół roku później jest już lepiej :decayed:

niechcialbym sie przekonac :decayed:
Opublikowano

wiecie co najlepszego czeka na człowieka w Sosnowcu ????

- autobus do Katowic :kox::decayed::polew: :polew: :polew: :polew:

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.