Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty Katowice i okolice

Jest to część 1 dyskusji Spoty Katowice i okolice.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Robiłem skrzynie i listwe kierowniczą a koszta 5500 :(

  • Odpowiedzi 154,3 tys.
  • Wyświetleń 4,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Robiłem skrzynie i listwe kierowniczą a koszta 5500 :(

no to teraz jeszcze pośmigasz - bo sprzedaż auta teraz była by nieopłacalna

Opublikowano

niezłe koszta :confused4:

Opublikowano

Robiłem skrzynie i listwe kierowniczą a koszta 5500 :(

:shocked::blink:
Opublikowano

niezłe koszta :confused4:

Robiłem skrzynie i listwe kierowniczą a koszta 5500 :(

:shocked::blink:

a cośta myśleli - to jest B5 2.8 Q

Opublikowano

teraz bede jezdził do końca świata i jeszcze jeden dzień dłużej :gwizdanie:

Opublikowano

czyli listwa koło 1k ,a reszta to skrzynia (tip :?: )[br]Dopisany: 01 Luty 2012, 21:08_________________________________________________

teraz bede jezdził do końca świata i jeszcze jeden dzień dłużej :gwizdanie:

czyli z Jurkiem Owsiakiem :decayed:

Opublikowano

Robiłem skrzynie i listwe kierowniczą a koszta 5500 :(

ozesz ku*wa :disgust: a jazda poprawila sie teraz czy jest tak jak przed awaria? :mysli:
Opublikowano

Robiłem skrzynie i listwe kierowniczą a koszta 5500 :(

ozesz ku*wa :disgust: a jazda poprawila sie teraz czy jest tak jak przed awaria? :mysli:

:polew: :polew: :polew:

jest gorzej

Opublikowano

Robiłem skrzynie i listwe kierowniczą a koszta 5500 :(

ozesz ku*wa :disgust: a jazda poprawila sie teraz czy jest tak jak przed awaria? :mysli:

:polew: :polew: :polew:

jest gorzej

:nabijasie:
Opublikowano

Jest lepiej ale po tak długim postoju coś zamokło w elektryce i gasł mi przed każdymi światłami

Opublikowano

Robiłem skrzynie i listwe kierowniczą a koszta 5500 :(

ozesz ku*wa :disgust: a jazda poprawila sie teraz czy jest tak jak przed awaria? :mysli:

prze .uj nindża miszcz :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

Opublikowano

Jest lepiej ale po tak długim postoju coś zamokło w elektryce i gasł mi przed każdymi światłami

falowaly obroty? jak tak to adaptacja przepustnicy sie klania :wink4:

Robiłem skrzynie i listwe kierowniczą a koszta 5500 :(

ozesz ku*wa :disgust: a jazda poprawila sie teraz czy jest tak jak przed awaria? :mysli:

:polew: :polew: :polew:

jest gorzej

z debilem nie rozmawiam
Opublikowano

Robiłem skrzynie i listwe kierowniczą a koszta 5500 :(

ozesz ku*wa :disgust: a jazda poprawila sie teraz czy jest tak jak przed awaria? :mysli:

prze .uj nindża miszcz :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

Arturoo wybacz mu on jest ze Sosnowca

Opublikowano

kędzior Ty jak zadasz pytanie to nawet siemian się chowa :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

Opublikowano

Robiłem skrzynie i listwe kierowniczą a koszta 5500 :(

ozesz ku*wa :disgust: a jazda poprawila sie teraz czy jest tak jak przed awaria? :mysli:

prze .uj nindża miszcz :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

kolejny...
Opublikowano

:polew: :polew: :polew: :polew:

wybacz i nie dziw się mojej reakcji :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

Opublikowano

W naszych silnikach nie ma adaptacji przepustnicy

Opublikowano

curva :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

Opublikowano

kędzior Ty jak zadasz pytanie to nawet siemian się chowa :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

niemoja wina ze go razem z Miszka niezrozumiales, wazne ze Adam wie o co chodzi[br]Dopisany: 01 Luty 2012, 21:19_________________________________________________

W naszych silnikach nie ma adaptacji przepustnicy

przepraszam o przeplywomierz mi chodzilo :wink4:
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.