Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty Katowice i okolice

Jest to część 1 dyskusji Spoty Katowice i okolice.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Robiłem skrzynie i listwe kierowniczą a koszta 5500 :(

ozesz ku*wa :disgust: a jazda poprawila sie teraz czy jest tak jak przed awaria? :mysli:

Qrrwa Kędzior! No jak wydał ponad 5 kloców to powinno być lepiej...? :mysli::decayed: No chyba, że nie! Już sam nie wiem! :kwasny::naughty:

kędzior Ty jak zadasz pytanie to nawet siemian się chowa :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

niemoja wina ze go razem z Miszka niezrozumiales, wazne ze Adam wie o co chodzi

Adam wytłumacz o co chodzi? :cool1: :gwizdanie:
  • Odpowiedzi 154,3 tys.
  • Wyświetleń 4,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

W naszych silnikach nie ma adaptacji przepustnicy

:polew: :polew: :polew: :polew:

właśnie dlatego słowa z ust Kędziora o motoryzacji to jakiś mega joke :polew: :polew: :polew: :polew:

Opublikowano

Po kilku godzinach jeżdżenia wszystko wróciło do normy

Opublikowano

kędzior Ty jak zadasz pytanie to nawet siemian się chowa :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

niemoja wina ze go razem z Miszka niezrozumiales, wazne ze Adam wie o co chodzi[br]Dopisany: 01 Luty 2012, 21:19_________________________________________________

W naszych silnikach nie ma adaptacji przepustnicy

przepraszam o przeplywomierz mi chodzilo :wink4:

a może o termostat :polew: :polew: :polew: :polew:

Opublikowano

Ja się nie odzywam bo nie ma zielonego pojęcia! :kox::wink4::decayed:

Po kilku godzinach jeżdżenia wszystko wróciło do normy

Tak czy tak to spoko. :good:
Opublikowano

Po kilku godzinach jeżdżenia wszystko wróciło do normy

przeplywka musiala sie zaadaptowac, wystarczylo by zeby auto pochodzilio z 10-15min na wolnych obrotach, czesto jak aku bylo odlaczone to tak sie u mnie dzieje :wink4:
Opublikowano

Kędzior! Gdzie kupowałeś aku? :mysli: W necie gdzieś czy w najdalej położonej dzielnicy Warszawy? :naughty:

Opublikowano

Polsat :polew: :polew: :polew:

Opublikowano

Kędzior! Gdzie kupowałeś aku? :mysli: W necie gdzieś czy w najdalej położonej dzielnicy Warszawy? :naughty:

od nich

http://moto.allegro.pl/akumulator-centra-futura-72-ah-72ah-najtaniej-i2035088971.html

a do mnie podejdzie ? :gwizdanie:

Sprawdź wlepkę - tam masz kod, który odpowiada odpowiedniemu akumulatorowi. :wink4: P.S. Dzięki Kędziorowaty. :kox:
Opublikowano

P.S. Dzięki Kędziorowaty. :kox:

:wink4: i sprawdzales ile powinienes miec Ah?
Opublikowano

Muszę do nich jutro zadzwonić albo podjechać żeby mi znaleźli coś do mojego furacza. :rolleyes:

Opublikowano

Ja też musiałem wymienić aku i mechanik kupił Boscha silver

Opublikowano

P.S. Dzięki Kędziorowaty. :kox:

:wink4: i sprawdzales ile powinienes miec Ah?

Nie miałem czasu. :nose:

Muszę do nich jutro zadzwonić albo podjechać żeby mi znaleźli coś do mojego furacza. :rolleyes:

http://centra.com.pl/pub/uploaddocs/centra_pl_sc.pdf :wink4:

:good:

Ja też musiałem wymienić aku i mechanik kupił Boscha silver

Jakie koszta? Zmieściłeś się w 5500 czy była dopłata? :decayed:
Opublikowano

Ja też musiałem wymienić aku i mechanik kupił Boscha silver

tez nad nim myslalem ale wzialem wkoncu centre bo o rok dluzej gwarancja
Opublikowano

Muszę do nich jutro zadzwonić albo podjechać żeby mi znaleźli coś do mojego furacza. :rolleyes:

http://centra.com.pl/pub/uploaddocs/centra_pl_sc.pdf :wink4:

Qrrwa Kędzior! Przecież to za dużo czytania! :rolleyes: Jednak zadzwonie. :gwizdanie:

Ja też musiałem wymienić aku i mechanik kupił Boscha silver

tez nad nim myslalem ale wzialem wkoncu centre bo o rok dluzej gwarancja

A kasa jaka?
Opublikowano

ach ta zima same koszta :gwizdanie:

Opublikowano

:gwizdanie:

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.