Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty Katowice i okolice

Jest to część 1 dyskusji Spoty Katowice i okolice.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

siema po 2,5h maratonie po sklepie meblowym :zemdlal:

chyba jakaś ciężko zarobiona kasa poszła w płytę wiórową :cool1:[br]Dopisany: 20 Luty 2012, 21:05_________________________________________________

kto sie jutro zjawi pod SCC

??

!!

:):)

A będziesz miał mój dowód rej :?: :decayed: :decayed:

:tongue4:

[br]Dopisany: 20 Luty 2012, 21:05_________________________________________________ja się postaram teleportować pod SCC :gwizdanie:

  • Odpowiedzi 154,3 tys.
  • Wyświetleń 4,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

kto sie jutro zjawi pod SCC

??

!!

:):)

ja na 99% bedę :wink4:

Opublikowano

siema po 2,5h maratonie po sklepie meblowym :zemdlal:

chyba jakaś ciężko zarobiona kasa poszła w płytę wiórową :cool1:[br]Dopisany: 20 Luty 2012, 21:05_________________________________________________

kto sie jutro zjawi pod SCC

??

!!

:):)

A będziesz miał mój dowód rej :?: :decayed: :decayed:

:tongue4:

[br]Dopisany: 20 Luty 2012, 21:05_________________________________________________ja się postaram teleportować pod SCC :gwizdanie:

:cool1:

potrzebujesz go na jutro :decayed: :decayed:[br]Dopisany: 20 Luty 2012, 21:07_________________________________________________no zeby mi sie jutro fajna ekipa pojawila :):)

Tolek tez ma byc ;);)[br]Dopisany: 20 Luty 2012, 21:07_________________________________________________

kto sie jutro zjawi pod SCC

??

!!

:):)

ja na 99% bedę :wink4:

mam nadzieje ze jutro junior bedzie mial na spociku kolezanke :):)

Opublikowano

:rolleyes:

skręciłem sobie taki w formacie A4 :kox:

Opublikowano

Ja też sie postaram podjechać :gwizdanie:

Opublikowano

:rolleyes:

skręciłem sobie taki w formacie A4 :kox:

:naughty: :naughty:[br]Dopisany: 20 Luty 2012, 21:12_________________________________________________

Ja też sie postaram podjechać :gwizdanie:

swietnie :):)

Opublikowano

Ja mam nockę jutro ale może się postaram dotrzeć... :gwizdanie:

Opublikowano

Ja też sie postaram podjechać :gwizdanie:

swoją B5 ? :naughty:

Opublikowano

Ja też sie postaram podjechać :gwizdanie:

odebrales juz? :naughty:

siema po 2,5h maratonie po sklepie meblowym :zemdlal:

chyba jakaś ciężko zarobiona kasa poszła w płytę wiórową :cool1:

moja sobie kupuje meble :wallbash:
Opublikowano

Ja też sie postaram podjechać :gwizdanie:

odebrales juz? :naughty:

siema po 2,5h maratonie po sklepie meblowym :zemdlal:

chyba jakaś ciężko zarobiona kasa poszła w płytę wiórową :cool1:

moja sobie kupuje meble :wallbash:

Twoja czy Wy? :naughty::decayed:
Opublikowano

Ja mam nockę jutro ale może się postaram dotrzeć... :gwizdanie:

no wpadaj ZAPRASZAMY :decayed: :decayed:

Opublikowano

No właśnie jak dobrze pójdzie to jutro odbieram :gwizdanie: ale muszę zrobić przegląd bo od grudnia nie mam :decayed: I znów cza dać w łapę za pękniętą szybę :disgust:

Opublikowano

Ja mam nockę jutro ale może się postaram dotrzeć... :gwizdanie:

no wpadaj ZAPRASZAMY :decayed: :decayed:

:naughty:
Opublikowano

Ja mam nockę jutro ale może się postaram dotrzeć... :gwizdanie:

no wpadaj ZAPRASZAMY :decayed: :decayed:

:naughty:

:gwizdanie: :cool1: :gwizdanie: :cool1:

Opublikowano

ja może nawet fure jutro umyje :cool1:

Opublikowano

Ja mam nockę jutro ale może się postaram dotrzeć... :gwizdanie:

no wpadaj ZAPRASZAMY :decayed: :decayed:

:naughty:

:gwizdanie: :cool1: :gwizdanie: :cool1:

to pogadali :polew:[br]Dopisany: 20 Luty 2012, 21:30_________________________________________________

ja może nawet fure jutro umyje :cool1:

od mycia niszczy się lakier :gwizdanie:

Opublikowano

ostatnio myłem w tamtym roku więc luzik :cool1:

Opublikowano

Twoja czy Wy? :naughty::decayed:

moja ale ja musze z nia dreptac :polew:
Opublikowano

My sobie pogadamy po swojemu... rozumiemy sie bez slow :naughty: :naughty:

Opublikowano

My sobie pogadamy po swojemu... rozumiemy sie bez slow :naughty: :naughty:

ale z was golabeczki :polew: :polew: :polew:
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.