Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty Katowice i okolice

Jest to część 1 dyskusji Spoty Katowice i okolice.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

:hi:

:hi:

ale się wczoraj najebałem :sick3:

[br]Dopisany: 18 Luty 2012, 07:59_________________________________________________a tu robota wzywa :disgust:

Witam w klubie :sick3:

Ja już w robo ale sam nie dojechałem tylko mnie przywieźli... :gwizdanie:

U mnie w robo też był taki jeden w tym tygodniu.Już nie robi miał 0,8promila jak kazali mu dmuchnąć :thumbdown:

  • Odpowiedzi 154,3 tys.
  • Wyświetleń 4,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

:hi:

sami alkoholicy :gwizdanie:

Opublikowano

:hi:

:hi:

ale się wczoraj najebałem :sick3:

[br]Dopisany: 18 Luty 2012, 07:59_________________________________________________a tu robota wzywa :disgust:

Witam w klubie :sick3:

Ja już w robo ale sam nie dojechałem tylko mnie przywieźli... :gwizdanie:

U mnie w robo też był taki jeden w tym tygodniu.Już nie robi miał 0,8promila jak kazali mu dmuchnąć :thumbdown:

ale to on jak cos wydaje polecenie kto u niego w robo dmucha... taka roznica :polew: :polew:

a on sam dmucha ale napewno nie w balonik :gwizdanie: :cool1:

Opublikowano
:hi:
Opublikowano

chill out :pali:

Opublikowano

zaraz będzie u mnie Kędzior :decayed:

Opublikowano

zaraz będzie u mnie Kędzior :decayed:

Będzie odcinka :naughty: :naughty: :naughty:

Opublikowano
:hi: wy pijecie a ja rezam :kox: :>
Opublikowano

zaraz będzie u mnie Kędzior :decayed:

Będzie odcinka :naughty: :naughty: :naughty:

też tak myślę, czułem to w moczu od rana :decayed:

Opublikowano

zaraz będzie u mnie Kędzior :decayed:

Będzie odcinka :naughty: :naughty: :naughty:

też tak myślę, czułem to w moczu od rana :decayed:

Przecież Kędzior nie pije :decayed:
Opublikowano

zaraz będzie u mnie Kędzior :decayed:

Będzie odcinka :naughty: :naughty: :naughty:

też tak myślę, czułem to w moczu od rana :decayed:

Przecież Kędzior nie pije :decayed:

W małych ilościach :gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie:

Opublikowano

zaraz będzie u mnie Kędzior :decayed:

Będzie odcinka :naughty: :naughty: :naughty:

też tak myślę, czułem to w moczu od rana :decayed:

Przecież Kędzior nie pije :decayed:

W małych ilościach :gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie:

i za swoje :sarcastic::wink4:

Opublikowano

Chyba się muszę przep!erdolić do promila po sprita bo nie mam z czym pić rumu :disgust:

Opublikowano

zaraz będzie u mnie Kędzior :decayed:

a jednak no to spokojnego wieczoru życzę :kox:[br]Dopisany: 18 Luty 2012, 20:06_________________________________________________a zapomniałem dodać my z moją też chillout po drineczku :kox:

Opublikowano

ja sobie piwko walnę na złagodzenie objawów abstynencyjnych :kox:

Opublikowano

jak to z kim z nami :evil:

next drinuś :kox:

Opublikowano

ja też w takim razie się dołanczam :decayed:

.........

no to ciach drineczka :kox:

Opublikowano

kurczę myślałem, że Kliczko rozpracuje tego czarnucha :cool1:

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.