Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty Katowice i okolice

Jest to część 1 dyskusji Spoty Katowice i okolice.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

to pogadali :gwizdanie:

bo gadka idzie na dwa fronty i tu i na PW :gwizdanie: :wink4:

albo na dwa baty :decayed:

BTW Diman - mam Ci odebrać te części i wozić ze sobą ?

a masz już je? :kox: :kox: nic nie pisałeś jasne że odbieraj może uda mi się po nie wpaść w weekend :kox: :kox: :kox:

  • Odpowiedzi 154,3 tys.
  • Wyświetleń 4,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

to pogadali :gwizdanie:

bo gadka idzie na dwa fronty i tu i na PW :gwizdanie: :wink4:

albo na dwa baty :decayed:

BTW Diman - mam Ci odebrać te części i wozić ze sobą ?

a masz już je? :kox: :kox: nic nie pisałeś jasne że odbieraj może uda mi się po nie wpaść w weekend :kox: :kox: :kox:

Co tam Diman modzisz? :naughty::cool1:
Opublikowano

Stasiu a co z kasiorą przy odbiorze czy konto :cool1:

a nic nadzwyczajnego w końcu dorwałem nr tych osłon na lusterko fotochromatyczne i zamówiłem je u Stasia :kox:

Opublikowano

Stasiu a co z kasiorą przy odbiorze czy konto :cool1:

a nic nadzwyczajnego w końcu dorwałem nr tych osłon na lusterko fotochromatyczne i zamówiłem je u Stasia :kox:

:good:
Opublikowano

to pogadali :gwizdanie:

bo gadka idzie na dwa fronty i tu i na PW :gwizdanie: :wink4:

albo na dwa baty :decayed:

BTW Diman - mam Ci odebrać te części i wozić ze sobą ?

a masz już je? :kox: :kox: nic nie pisałeś jasne że odbieraj może uda mi się po nie wpaść w weekend :kox: :kox: :kox:

no są już dawno :wink4:

to wezmę, a kase dasz im przy odbiorze ( cena ASO + 15% :decayed: )

Opublikowano

to pogadali :gwizdanie:

bo gadka idzie na dwa fronty i tu i na PW :gwizdanie: :wink4:

albo na dwa baty :decayed:

BTW Diman - mam Ci odebrać te części i wozić ze sobą ?

a masz już je? :kox: :kox: nic nie pisałeś jasne że odbieraj może uda mi się po nie wpaść w weekend :kox: :kox: :kox:

no są już dawno :wink4:

to wezmę, a kase dasz im przy odbiorze ( cena ASO + 15% :decayed: )

:decayed: :decayed:
Opublikowano

to pogadali :gwizdanie:

bo gadka idzie na dwa fronty i tu i na PW :gwizdanie: :wink4:

albo na dwa baty :decayed:

BTW Diman - mam Ci odebrać te części i wozić ze sobą ?

a masz już je? :kox: :kox: nic nie pisałeś jasne że odbieraj może uda mi się po nie wpaść w weekend :kox: :kox: :kox:

no są już dawno :wink4:

to wezmę, a kase dasz im przy odbiorze ( cena ASO + 15% :decayed: )

a to nie chce możesz oddać :evil:

Opublikowano

to pogadali :gwizdanie:

bo gadka idzie na dwa fronty i tu i na PW :gwizdanie: :wink4:

albo na dwa baty :decayed:

BTW Diman - mam Ci odebrać te części i wozić ze sobą ?

a masz już je? :kox: :kox: nic nie pisałeś jasne że odbieraj może uda mi się po nie wpaść w weekend :kox: :kox: :kox:

no są już dawno :wink4:

to wezmę, a kase dasz im przy odbiorze ( cena ASO + 15% :decayed: )

a to nie chce możesz oddać :evil:

:naughty::polew: :polew: Lusterko poczeka. :naughty:
Opublikowano

to pogadali :gwizdanie:

bo gadka idzie na dwa fronty i tu i na PW :gwizdanie: :wink4:

albo na dwa baty :decayed:

BTW Diman - mam Ci odebrać te części i wozić ze sobą ?

a masz już je? :kox: :kox: nic nie pisałeś jasne że odbieraj może uda mi się po nie wpaść w weekend :kox: :kox: :kox:

no są już dawno :wink4:

to wezmę, a kase dasz im przy odbiorze ( cena ASO + 15% :decayed: )

a to nie chce możesz oddać :evil:

:naughty::polew: :polew: Lusterko poczeka. :naughty:

lusterko już dawno siedzi w aucie tylko kable widać ale aż tak mi nie przeszkadzały :gwizdanie: :tongue4:

Opublikowano

to pogadali :gwizdanie:

bo gadka idzie na dwa fronty i tu i na PW :gwizdanie: :wink4:

albo na dwa baty :decayed:

BTW Diman - mam Ci odebrać te części i wozić ze sobą ?

a masz już je? :kox: :kox: nic nie pisałeś jasne że odbieraj może uda mi się po nie wpaść w weekend :kox: :kox: :kox:

no są już dawno :wink4:

to wezmę, a kase dasz im przy odbiorze ( cena ASO + 15% :decayed: )

a to nie chce możesz oddać :evil:

każdy chce żyć :decayed:

Opublikowano

to pogadali :gwizdanie:

bo gadka idzie na dwa fronty i tu i na PW :gwizdanie: :wink4:

albo na dwa baty :decayed:

BTW Diman - mam Ci odebrać te części i wozić ze sobą ?

a masz już je? :kox: :kox: nic nie pisałeś jasne że odbieraj może uda mi się po nie wpaść w weekend :kox: :kox: :kox:

czyli najebka :naughty:
Opublikowano

to pogadali :gwizdanie:

bo gadka idzie na dwa fronty i tu i na PW :gwizdanie: :wink4:

albo na dwa baty :decayed:

BTW Diman - mam Ci odebrać te części i wozić ze sobą ?

a masz już je? :kox: :kox: nic nie pisałeś jasne że odbieraj może uda mi się po nie wpaść w weekend :kox: :kox: :kox:

czyli najebka :naughty:

i to nie głupi pomysł nie ma imprezy to się ją u Stasia zrobi :kox: :kox: :kox: :>

Opublikowano
:rolleyes:
Opublikowano

to pogadali :gwizdanie:

bo gadka idzie na dwa fronty i tu i na PW :gwizdanie: :wink4:

albo na dwa baty :decayed:

BTW Diman - mam Ci odebrać te części i wozić ze sobą ?

a masz już je? :kox: :kox: nic nie pisałeś jasne że odbieraj może uda mi się po nie wpaść w weekend :kox: :kox: :kox:

czyli najebka :naughty:

i to nie głupi pomysł nie ma imprezy to się ją u Stasia zrobi :kox: :kox: :kox: :>

dobra namowiles mnie :decayed:
Opublikowano

to pogadali :gwizdanie:

bo gadka idzie na dwa fronty i tu i na PW :gwizdanie: :wink4:

albo na dwa baty :decayed:

BTW Diman - mam Ci odebrać te części i wozić ze sobą ?

a masz już je? :kox: :kox: nic nie pisałeś jasne że odbieraj może uda mi się po nie wpaść w weekend :kox: :kox: :kox:

czyli najebka :naughty:

i to nie głupi pomysł nie ma imprezy to się ją u Stasia zrobi :kox: :kox: :kox: :>

dobra namowiles mnie :decayed:

:kox: :kox:

Opublikowano

także tego :gwizdanie:

Opublikowano

także tego :gwizdanie:

na ktora mamy byc? :polew:
Opublikowano

także tego :gwizdanie:

na ktora mamy byc? :polew:

nie ma mnie w weekend :decayed:

Opublikowano

także tego :gwizdanie:

na ktora mamy byc? :polew:

nie ma mnie w weekend :decayed:

to zostaw klucze pod wycieraczka jak zawsze :wink4:
Opublikowano

także tego :gwizdanie:

na ktora mamy byc? :polew:

nie ma mnie w weekend :decayed:

to zostaw klucze pod wycieraczka jak zawsze :wink4:

po prostu nie będe zamykał - jak zawsze :naughty:

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.