Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty Katowice i okolice

Jest to część 1 dyskusji Spoty Katowice i okolice.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
:siema: z wieczora
  • Odpowiedzi 154,3 tys.
  • Wyświetleń 4,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

:siema: z wieczora

fajny masz avatar :tongue4:
Opublikowano

:gwizdanie:

Nie znalazłem nic lepszego. :decayed: Niech się nacieszą... :cool1:

Opublikowano

:gwizdanie:

Nie znalazłem nic lepszego. :decayed: Niech się nacieszą... :cool1:

mozesz wstawic zdjecie mojej fury z podpisem najlepsze b5 na forum :decayed:
Opublikowano

:gwizdanie:

Nie znalazłem nic lepszego. :decayed: Niech się nacieszą... :cool1:

mozesz wstawic zdjecie mojej fury z podpisem najlepsze b5 na forum :decayed:

Dawaj! :kox::decayed:
Opublikowano

:gwizdanie:

Nie znalazłem nic lepszego. :decayed: Niech się nacieszą... :cool1:

mozesz wstawic zdjecie mojej fury z podpisem najlepsze b5 na forum :decayed:

Dawaj! :kox::decayed:

niewiem czy sie nada

http://www.fotosik.pl/showFullSize.php?id=97b300263eeef51c

niewiem moze bys tam wstawil napis z moim loginem :decayed: bo ja sie na paincie nie znam hehe

Opublikowano

:gwizdanie:

Nie znalazłem nic lepszego. :decayed: Niech się nacieszą... :cool1:

mozesz wstawic zdjecie mojej fury z podpisem najlepsze b5 na forum :decayed:

Dawaj! :kox::decayed:

niewiem czy sie nada

http://www.fotosik.pl/showFullSize.php?id=97b300263eeef51c

niewiem moze bys tam wstawil napis z moim loginem :decayed: bo ja sie na paincie nie znam hehe

Jak będę w domu to MOŻE coś z tym zrobię. :decayed: W robo mi się nie chce. :naughty: Gdzie wszyscy wogóle? :mysli::cool1:
Opublikowano

:gwizdanie:

Nie znalazłem nic lepszego. :decayed: Niech się nacieszą... :cool1:

mozesz wstawic zdjecie mojej fury z podpisem najlepsze b5 na forum :decayed:

Dawaj! :kox::decayed:

niewiem czy sie nada

http://www.fotosik.pl/showFullSize.php?id=97b300263eeef51c

niewiem moze bys tam wstawil napis z moim loginem :decayed: bo ja sie na paincie nie znam hehe

Jak będę w domu to MOŻE coś z tym zrobię. :decayed: W robo mi się nie chce. :naughty: Gdzie wszyscy wogóle? :mysli::cool1:

przygotowuja sie pewnie do weekendu hehe
Opublikowano

:gwizdanie:

Nie znalazłem nic lepszego. :decayed: Niech się nacieszą... :cool1:

mozesz wstawic zdjecie mojej fury z podpisem najlepsze b5 na forum :decayed:

Dawaj! :kox::decayed:

niewiem czy sie nada

http://www.fotosik.pl/showFullSize.php?id=97b300263eeef51c

niewiem moze bys tam wstawil napis z moim loginem :decayed: bo ja sie na paincie nie znam hehe

Jak będę w domu to MOŻE coś z tym zrobię. :decayed: W robo mi się nie chce. :naughty: Gdzie wszyscy wogóle? :mysli::cool1:

przygotowuja sie pewnie do weekendu hehe

:naughty:
Opublikowano

akjam odp. na moje pw czy to jest realne czy masz kogoś już :cool1:

Opublikowano

akjam odp. na moje pw czy to jest realne czy masz kogoś już :cool1:

przeciez jest żonaty i dzieciaty wiec kogos juz ma :decayed:

:polew: :polew: :polew::tongue4:

Opublikowano

akjam odp. na moje pw czy to jest realne czy masz kogoś już :cool1:

przeciez jest żonaty i dzieciaty wiec kogos juz ma :decayed:

:polew: :polew: :polew::tongue4:

No mam ale jakoś to załatwimy. :cool1::decayed:
Opublikowano

akjam odp. na moje pw czy to jest realne czy masz kogoś już :cool1:

przeciez jest żonaty i dzieciaty wiec kogos juz ma :decayed:

:polew: :polew: :polew::tongue4:

No mam ale jakoś to załatwimy. :cool1::decayed:

było by gicios :naughty:[br]Dopisany: 16 Luty 2012, 20:50_________________________________________________

akjam odp. na moje pw czy to jest realne czy masz kogoś już :cool1:

przeciez jest żonaty i dzieciaty wiec kogos juz ma :decayed:

:polew: :polew: :polew::tongue4:

mi to nie przeszkadza :decayed:

Opublikowano
:wink4: PW
Opublikowano

:wink4: PW

:good:

Opublikowano
:wink4:
Opublikowano

to pogadali :gwizdanie:

Opublikowano

to pogadali :gwizdanie:

bo gadka idzie na dwa fronty i tu i na PW :gwizdanie: :wink4:

Opublikowano

to pogadali :gwizdanie:

bo gadka idzie na dwa fronty i tu i na PW :gwizdanie: :wink4:

albo na dwa baty :decayed:

BTW Diman - mam Ci odebrać te części i wozić ze sobą ?

Opublikowano

to pogadali :gwizdanie:

bo gadka idzie na dwa fronty i tu i na PW :gwizdanie: :wink4:

:gwizdanie:
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.