Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty Katowice i okolice

Jest to część 1 dyskusji Spoty Katowice i okolice.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

w Kato zayebali białą RS4 B7 ;(

tak zgadza sie :thumbdown:

a wczoraj w nocy w SI B7... :thumbdown: :thumbdown:

znow zaczyna sie na slasku chyba polowanie :disgust: :disgust:

  • Odpowiedzi 154,3 tys.
  • Wyświetleń 4,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

w Kato zayebali białą RS4 B7 ;(

Ja ją chyba widziałem kilka razy na placu szptala MSWiA... :mysli:

będą tajle dla takich jak NOSB :sarcastic:

Taka qrrwa prawda! ALe jakbyś był właścicielem to by Cię chyba choooj strzelił!!! :kwasny::naughty:

w Kato zayebali białą RS4 B7 ;(

tak zgadza sie :thumbdown:

a wczoraj w nocy w SI B7... :thumbdown: :thumbdown:

znow zaczyna sie na slasku chyba polowanie :disgust: :disgust:

:shocked::blink:
Opublikowano

znow zaczyna sie na slasku chyba polowanie :disgust: :disgust:

:heat: dobrze że Golf dalej w warsztacie :decayed:

Opublikowano

kiedyś stała przed moim blokiem :slina:

IMG045jpg_rxpenpw.jpg

Opublikowano

w Kato zayebali białą RS4 B7 ;(

Ja ją chyba widziałem kilka razy na placu szptala MSWiA... :mysli:

będą tajle dla takich jak NOSB :sarcastic:

Taka qrrwa prawda! ALe jakbyś był właścicielem to by Cię chyba choooj strzelił!!! :kwasny::naughty:

w Kato zayebali białą RS4 B7 ;(

tak zgadza sie :thumbdown:

a wczoraj w nocy w SI B7... :thumbdown: :thumbdown:

znow zaczyna sie na slasku chyba polowanie :disgust: :disgust:

:shocked::blink:

zobaczymy co dzis noc pokaze... :mysli: :mysli:

Opublikowano

znow zaczyna sie na slasku chyba polowanie :disgust: :disgust:

:heat: dobrze że Golf dalej w warsztacie :decayed:

:decayed: :decayed:

kiedyś stała przed moim blokiem :slina:

IMG045jpg_rxpenpw.jpg

Prawie jak moja... :naughty:
Opublikowano

kiedyś stała przed moim blokiem :slina:

IMG045jpg_rxpenpw.jpg

ciekawe czy ten który zajebał tego RS wiedział, że to RS :wink4:

wsiadł do auta gaz w podłogę a tu łogień :kox:[br]Dopisany: 14 Luty 2012, 22:40_________________________________________________

znow zaczyna sie na slasku chyba polowanie :disgust: :disgust:

:heat: dobrze że Golf dalej w warsztacie :decayed:

:decayed: :decayed:

kiedyś stała przed moim blokiem :slina:

IMG045jpg_rxpenpw.jpg

Prawie jak moja... :naughty:

no kombi :kox:

Opublikowano

auto na bank, na taile :gwizdanie:

Opublikowano

auto na bank, na taile :gwizdanie:

a ja myślę że w niedzielę będzie na Mysłowicach albo w Gliwicach na giełdzie z przebitymi numerami :polew:

Opublikowano

auto na bank, na taile :gwizdanie:

Bankowo bo w całości to nic z tym nie zrobią! :gwizdanie:

auto na bank, na taile :gwizdanie:

a ja myślę że w niedzielę będzie na Mysłowicach albo w Gliwicach na giełdzie z przebitymi numerami :polew:

za 30 tysi.. :polew: :polew: :polew:
Opublikowano

kiedyś stała przed moim blokiem :slina:

IMG045jpg_rxpenpw.jpg

ciekawe czy ten który zajebał tego RS wiedział, że to RS :wink4:

wsiadł do auta gaz w podłogę a tu łogień :kox:[br]Dopisany: 14 Luty 2012, 22:40_________________________________________________

znow zaczyna sie na slasku chyba polowanie :disgust: :disgust:

:heat: dobrze że Golf dalej w warsztacie :decayed:

:decayed: :decayed:

kiedyś stała przed moim blokiem :slina:

IMG045jpg_rxpenpw.jpg

Prawie jak moja... :naughty:

no kombi :kox:

i kolor inny :gwizdanie: :cool1:

Opublikowano

auto na bank, na taile :gwizdanie:

Bankowo bo w całości to nic z tym nie zrobią! :gwizdanie:

auto na bank, na taile :gwizdanie:

a ja myślę że w niedzielę będzie na Mysłowicach albo w Gliwicach na giełdzie z przebitymi numerami :polew:

za 30 tysi.. :polew: :polew: :polew:

po przekładce na angola żeby nie było przypału :polew:

Opublikowano

kiedyś stała przed moim blokiem :slina:

IMG045jpg_rxpenpw.jpg

ciekawe czy ten który zajebał tego RS wiedział, że to RS :wink4:

wsiadł do auta gaz w podłogę a tu łogień :kox:[br]Dopisany: 14 Luty 2012, 22:40_________________________________________________

znow zaczyna sie na slasku chyba polowanie :disgust: :disgust:

:heat: dobrze że Golf dalej w warsztacie :decayed:

:decayed: :decayed:

kiedyś stała przed moim blokiem :slina:

IMG045jpg_rxpenpw.jpg

Prawie jak moja... :naughty:

no kombi :kox:

i kolor inny :gwizdanie: :cool1:

:>
Opublikowano

poyeby :polew:

Opublikowano
:evil::kox:
Opublikowano
:jerk:
Opublikowano

:jerk:

walentynki w pełni... :decayed:

Opublikowano
:polew: :polew: :polew:
Opublikowano

:hi:[br]Dopisany: 14 Luty 2012, 23:21_________________________________________________Łoś który naprawia światła mijania :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

Koleś miał niezłego farta :gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie:

A łoś mimo że na cztery kopyta to z lekkim poślizgiem

Opublikowano

Kradną k**wy kradna, u nas na Żorach juz na RMF gadaja że plaga.

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.