Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty Katowice i okolice

Jest to część 1 dyskusji Spoty Katowice i okolice.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

mykam na 40 rocznicę ślubu rodziców :gwizdanie:

  • Odpowiedzi 154,3 tys.
  • Wyświetleń 4,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

a co do furek to ja sie zastanawiam nad a6 c6 :gwizdanie:

ewentualnie s6 c5, a4 kuzwa troche mala jest :confused4:

Opublikowano

siemka, Oko niezla akcja :thumbdown:

tylko że przez to twoje wkur*wianie kiedyś rano obudzą mnie kominiarze i każą się kłaść na podłogę :angry:

i co ja im wtedy powiem :mysli:

kolega żartował :polew: :polew:

ostatnio wlasnie z Okiem gadalismy na ten temat ze trzeba ograniczyc ta gadke bo czasem to przesada, tak jak kiedys byla akcja ze bylo kilku nowych oko podjechal a wszyscy daj ziolo daj ziolo a jeden z nowych byl z policji :gwizdanie: takze trzeba te gadki zostawic jak jestesmy w spradzonym gronie :wink4:

:good: :good: :good:

Wiecie jest ten nowy film nakręcony przez Top Gear ... jest do ściagniecia ... ale go nie ściągnołem bo to nielegalne... ale ponoc jest super .... tak slyszałem :gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie:

:decayed:

Opublikowano

a co do furek to ja sie zastanawiam nad a6 c6 :gwizdanie:

ewentualnie s6 c5, a4 kuzwa troche mala jest :confused4:

a pisałeś, że na grubie lipnie płacą :gwizdanie:

Opublikowano

a co do furek to ja sie zastanawiam nad a6 c6 :gwizdanie:

ewentualnie s6 c5, a4 kuzwa troche mala jest :confused4:

a6 c6 mi się za***iście podoba :slina:
Opublikowano

a co do furek to ja sie zastanawiam nad a6 c6 :gwizdanie:

ewentualnie s6 c5, a4 kuzwa troche mala jest :confused4:

a6 c6 mi się za***iście podoba :slina:

ja ino na fajne trzeba mieć ze 65k

Opublikowano

a co do furek to ja sie zastanawiam nad a6 c6 :gwizdanie:

ewentualnie s6 c5, a4 kuzwa troche mala jest :confused4:

a6 c6 mi się za***iście podoba :slina:

ja ino na fajne trzeba mieć ze 65k

:naughty:
Opublikowano

a co do furek to ja sie zastanawiam nad a6 c6 :gwizdanie:

ewentualnie s6 c5, a4 kuzwa troche mala jest :confused4:

mi też się podoba :kox:

ale stan mojego konta w banku mi się nie podoba :thumbdown:

Opublikowano

:kox: :kox:

Opublikowano

a co do furek to ja sie zastanawiam nad a6 c6 :gwizdanie:

ewentualnie s6 c5, a4 kuzwa troche mala jest :confused4:

a6 c6 mi się za***iście podoba :slina:

ja ino na fajne trzeba mieć ze 65k

A no coś za coś :naughty:
Opublikowano

a co do furek to ja sie zastanawiam nad a6 c6 :gwizdanie:

ewentualnie s6 c5, a4 kuzwa troche mala jest :confused4:

a pisałeś, że na grubie lipnie płacą :gwizdanie:

sie zastanawiam a nie ze mnie stac, pozatym jak by cos to tylko kredyt inaczej bym niemial :polew::confused4:
Opublikowano

hub widzę, że dobrze lecisz :kox:

:kox: :kox:

niezłe porycie :kox:

Opublikowano

hub widzę, że dobrze lecisz :kox:

:kox: :kox:

niezłe porycie :kox:

Sqad poryty maxymalnie! :kox:
Opublikowano

hub widzę, że dobrze lecisz :kox:

Przestrzegam zasadę Czym się strułeś tym się lecz :naughty:

Opublikowano

hub widzę, że dobrze lecisz :kox:

Przestrzegam zasadę Czym się strułeś tym się lecz :naughty:

Do czasu... :naughty::cool1:
Opublikowano

:hi: :hi:

siemanko wszystkim :rolleyes: :rolleyes:

wrocilem :) :)

Opublikowano

no kup remont tego silnika wyjdzie jakieś 20tysi i się zrobi przy tym wypasie normalna cena :gwizdanie:

kolejny napinacz - JAJA SE ROBIĘ

:hi: :hi:

siemanko wszystkim :rolleyes: :rolleyes:

wrocilem :) :)

:hi:

Opublikowano

:hi: :hi:

siemanko wszystkim :rolleyes: :rolleyes:

wrocilem :) :)

:hi:
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.