Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty Katowice i okolice

Jest to część 1 dyskusji Spoty Katowice i okolice.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

nawet wystawił ją na allegro:

http://moto.allegro.pl/audi-s4-4-2-lpg-2005-rej-2007-i2104200570.html

auto kox zapierd*la

jak była bita ? :naughty:

fajne, brakuje mi tam foteli polskory :decayed:

zastanawiasz sie nad sprzedaniem gulfa?

Chciałbym i na bank b6 kiedyś zawita w moim garażu ale jeszcze nie teraz - niestety :confused4:

mykam na film :wink4:

  • Odpowiedzi 154,3 tys.
  • Wyświetleń 4,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

nawet wystawił ją na allegro:

http://moto.allegro.pl/audi-s4-4-2-lpg-2005-rej-2007-i2104200570.html

auto kox zapierd*la

jak była bita ? :naughty:

fajne, brakuje mi tam foteli polskory :decayed:

zastanawiasz sie nad sprzedaniem gulfa?

Chciałbym i na bank b6 kiedyś zawita w moim garażu ale jeszcze nie teraz - niestety :confused4:

mykam na film :wink4:

masz 2 ostatnie fotki ...:) i tak jak była puknięta w tą sarne tak jeździ

Opublikowano

zrezygnuj z moto to b6 szybko wpadnie na garaz :decayed:

Opublikowano

fajna ale musi nieźle oleju wp***dalać skoro koleś wozi taką bańkę w bagażniku :decayed:

ile pali na 100 ? 15 pb i literek 10w40 :kox:

Opublikowano

fajna ale musi nieźle oleju wp***dalać skoro koleś wozi taką bańkę w bagażniku :decayed:

ile pali na 100 ? 15 pb i literek 10w40 :kox:

:gwizdanie: i tak może być

Opublikowano

ale krakacie, moze to jedyna taka okazja :cool1:

Opublikowano

zrezygnuj z moto to b6 szybko wpadnie na garaz :decayed:

wiem ale moto kusi i hooj

Opublikowano

zrezygnuj z moto to b6 szybko wpadnie na garaz :decayed:

wiem ale moto kusi i hooj

:kox: :kox: :kox:
Opublikowano

oprócz RNSe to auto jest tak samo wyposażone jak moje B5 :thumbdown: :thumbdown:

ja bym nawet nie zwrócił uwagi na ten samochód :gwizdanie:

:rolleyes:[br]Dopisany: 12 Luty 2012, 01:11_________________________________________________

nawet wystawił ją na allegro:

http://moto.allegro.pl/audi-s4-4-2-lpg-2005-rej-2007-i2104200570.html

auto kox zapierd*la

Talib - mam wrażenie że ten samochód to niezły ulep :cool1: to amerykaniec ? :naughty:

Opublikowano

gdzie byles jak cie nie bylo?

Opublikowano

gdzie byles jak cie nie bylo?

masakra :decayed:[br]Dopisany: 12 Luty 2012, 01:35_________________________________________________ide spać, bo ja cierpiedole :gwizdanie:

Opublikowano

oprócz RNSe to auto jest tak samo wyposażone jak moje B5 :thumbdown: :thumbdown:

ja bym nawet nie zwrócił uwagi na ten samochód :gwizdanie:

:rolleyes:[br]Dopisany: 12 Luty 2012, 01:11_________________________________________________

nawet wystawił ją na allegro:

http://moto.allegro.pl/audi-s4-4-2-lpg-2005-rej-2007-i2104200570.html

auto kox zapierd*la

Talib - mam wrażenie że ten samochód to niezły ulep :cool1: to amerykaniec ? :naughty:

dlaczego ulep ? są zdjęcia z tego spotkania z sarną.. nic nie jest ukryte :) auto ze Stanów pochodzi... :) auto widziałem wiele razy i szczerze nie ma do czego sie doczepic .. gdybym miał luźne 60 tys to już by dawno stała u mnie pod domem... na 100 km będzie tańsza niż Kędziora 2.8 w benie :tongue4: :tongue4:

Opublikowano

:hi:

oprócz RNSe to auto jest tak samo wyposażone jak moje B5 :thumbdown: :thumbdown:

ja bym nawet nie zwrócił uwagi na ten samochód :gwizdanie:

:rolleyes:[br]Dopisany: 12 Luty 2012, 01:11_________________________________________________

nawet wystawił ją na allegro:

http://moto.allegro.pl/audi-s4-4-2-lpg-2005-rej-2007-i2104200570.html

auto kox zapierd*la

Talib - mam wrażenie że ten samochód to niezły ulep :cool1: to amerykaniec ? :naughty:

dlaczego ulep ? są zdjęcia z tego spotkania z sarną.. nic nie jest ukryte :) auto ze Stanów pochodzi... :) auto widziałem wiele razy i szczerze nie ma do czego sie doczepic .. gdybym miał luźne 60 tys to już by dawno stała u mnie pod domem... na 100 km będzie tańsza niż Kędziora 2.8 w benie :tongue4: :tongue4:

Biorę ją! :naughty:
Opublikowano

:hi:

a takie 3.0 w b6 ile to spali LPG ? [br]Dopisany: 12 Luty 2012, 09:32_________________________________________________

:hi:

oprócz RNSe to auto jest tak samo wyposażone jak moje B5 :thumbdown: :thumbdown:

ja bym nawet nie zwrócił uwagi na ten samochód :gwizdanie:

:rolleyes:[br]Dopisany: 12 Luty 2012, 01:11_________________________________________________

nawet wystawił ją na allegro:

http://moto.allegro.pl/audi-s4-4-2-lpg-2005-rej-2007-i2104200570.html

auto kox zapierd*la

Talib - mam wrażenie że ten samochód to niezły ulep :cool1: to amerykaniec ? :naughty:

dlaczego ulep ? są zdjęcia z tego spotkania z sarną.. nic nie jest ukryte :) auto ze Stanów pochodzi... :) auto widziałem wiele razy i szczerze nie ma do czego sie doczepic .. gdybym miał luźne 60 tys to już by dawno stała u mnie pod domem... na 100 km będzie tańsza niż Kędziora 2.8 w benie :tongue4: :tongue4:

Biorę ją! :naughty:

szczerze to optycznie Twoja wygląda ładniej

Opublikowano
:hi:
Opublikowano
:hi::sick3:
Opublikowano
:hi:
Opublikowano
:bry:
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.