Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty Katowice i okolice

Jest to część 1 dyskusji Spoty Katowice i okolice.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

PAN OKO :yeah: :yeah: :decayed:

herbatka już rozgrzała :?: :naughty:

owszem :kox: właśnie piję trzecią :decayed: :decayed:

Ale ostatnią, bo już mam mroczki przed oczami :gwizdanie:[br]Dopisany: 09 Luty 2012, 22:21_________________________________________________

siema z wieczora

czołem :)

  • Odpowiedzi 154,3 tys.
  • Wyświetleń 4,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Stasiu zamów mi te części które na PW ci wysłałem :notworthy:

Opublikowano

Stasiu zamów mi te części które na PW ci wysłałem :notworthy:

zamówiłem :wink4:

Opublikowano

Stasiu zamów mi te części które na PW ci wysłałem :notworthy:

zamówiłem :wink4:

podziękował :notworthy: :notworthy:

Opublikowano

Stasiek wrzuc sobie jeszcze aspiryne na poklad i odlatujesz :decayed:

Opublikowano

Stasiek wrzuc sobie jeszcze aspiryne na poklad i odlatujesz :decayed:

nie jestem lekomanem :decayed:

Opublikowano

Opublikowano

Stasiu zamów mi te części które na PW ci wysłałem :notworthy:

zamówiłem :wink4:

Kolejny dowód na to że Audi sie nie psuje .... tylko pierd... :gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie:

:polew:

Opublikowano

Stasiu zamów mi te części które na PW ci wysłałem :notworthy:

zamówiłem :wink4:

Kolejny dowód na to że Audi sie nie psuje .... tylko pierd... :gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie:

:polew:

nie bój żaby :kox:

Opublikowano

Stasiu zamów mi te części które na PW ci wysłałem :notworthy:

zamówiłem :wink4:

Kolejny dowód na to że Audi sie nie psuje .... tylko pierd... :gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie:

:polew:

kolo pojęcia nie masz jakie części to się nie wpier..dalaj :evil: :evil:

Opublikowano

Stasiu zamów mi te części które na PW ci wysłałem :notworthy:

zamówiłem :wink4:

Kolejny dowód na to że Audi sie nie psuje .... tylko pierd... :gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie:

:polew:

kolo pojęcia nie masz jakie części to się nie wpier..dalaj :evil: :evil:

na grubo :kox: ETKA mi 3 minuty tych częsci szukała :kox: :kox:[br]Dopisany: 09 Luty 2012, 23:09_________________________________________________herbatka wypita, spadam nyny :hi:

Opublikowano

dzialamy cos jutro? bo bym sie zresetowal :decayed:

Opublikowano

dzialamy cos jutro? bo bym sie zresetowal :decayed:

A pytałeś już Eweliny czy możesz ... :polew: :polew: :polew: :polew:

Opublikowano

dzialamy cos jutro? bo bym sie zresetowal :decayed:

A pytałeś już Eweliny czy możesz ... :polew: :polew: :polew: :polew:

nie musi się pytać - wystarczy, że się pokłóci :polew:

ja bym wyskoczył ale prawdopodobnie w sobotę pojadę po moto :gwizdanie:

Opublikowano

ja bym wyskoczył ale prawdopodobnie w sobotę pojadę po moto :gwizdanie:

jak zawsze jakies k**wa wymowki, obiecales w wakacje impre u ciebie i do tej pory cisza :thumbdown: :gwizdanie:

nie musi się pytać - wystarczy, że się pokłóci :polew:

stary sprawdzony sposob :decayed:
Opublikowano

ja bym wyskoczył ale prawdopodobnie w sobotę pojadę po moto :gwizdanie:

jak zawsze jakies ku*** wymowki, obiecales w wakacje impre u ciebie i do tej pory cisza :thumbdown: :gwizdanie:

nie musi się pytać - wystarczy, że się pokłóci :polew:

stary sprawdzony sposob :decayed:

stary nie będę chodził na imprezy jak jaśnie książe sobie zażyczy :tongue4:

impreza miała być ale jakoś wiesz, siła wyższa, źle się czułem , coś mi wypadało zawsze - no sam wiesz jak jest :sarcastic:

a teraz jestem zajęty i tyle

idę w kimkę :hi:

Opublikowano

ja bym wyskoczył ale prawdopodobnie w sobotę pojadę po moto :gwizdanie:

jak zawsze jakies ku*** wymowki, obiecales w wakacje impre u ciebie i do tej pory cisza :thumbdown: :gwizdanie:

nie musi się pytać - wystarczy, że się pokłóci :polew:

stary sprawdzony sposob :decayed:

stary nie będę chodził na imprezy jak jaśnie książe sobie zażyczy :tongue4:

impreza miała być ale jakoś wiesz, siła wyższa, źle się czułem , coś mi wypadało zawsze - no sam wiesz jak jest :sarcastic:

a teraz jestem zajęty i tyle

idę w kimkę :hi:

przyganiasz ze to mi zawsze cos wypada na spota, a sam tak sie zachowujesz jak sa jakies imprezy, zawsze jak byla biba to ty cos innego akurat miales :wink4: :gwizdanie:

gdzie smigasz po moto? poka linka

Opublikowano

:hi: :hi: :hi:

Kędzior na Wielkopolskę :wink4:

Opublikowano
:hi:
Opublikowano
:hi:
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.