Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty Katowice i okolice

Jest to część 1 dyskusji Spoty Katowice i okolice.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
:hi:
  • Odpowiedzi 154,3 tys.
  • Wyświetleń 4,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
:hi:
Opublikowano

:hi:

Opublikowano
:hi:
Opublikowano

mech.jpg

:decayed:

Opublikowano

mech.jpg

:decayed:

:mysli:

Opublikowano

mech.jpg

:decayed:

:mysli:

chciałem coś wkleić, ale nie mogę z firmowego intranetu :wink4:

Opublikowano

mech.jpg

:decayed:

:mysli:

chciałem coś wkleić, ale nie mogę z firmowego intranetu :wink4:

a co wyczaili cie że siedzisz zamiast pracować :tongue4: i dali Ci bana :gwizdanie:

Opublikowano

:hi:

Curva padam na twarz.

Ale Miszka mam dla Ciebie złe wieści :decayed: :decayed: :decayed: :decayed: :decayed:

Moje :a4fan: zostało reanimowane :banan2: :banan2: :banan2: :banan2: :banan2:

Pękła śruba mocująca jakiś uchwyt i wysunęła się metalowa rurka z bloku silnika którą sperdolił płyn :heat: :heat: :heat: :heat: :heat: :heat:

Koszt to oczy na zapałkach po nocce,2h w garażu przy -15 i robota z kompem od kumpla na weekend.

Więc jednak można naprawić :audi: za mniej niż 500 zeta :naughty: :naughty: :naughty: :naughty:

Opublikowano

ja yhymm

Właśnie zamówiłem tarcze na przód - jakieś 400zł + przegub zewn. jakieś 150zł :gwizdanie:

Opublikowano

Właśnie dostałem info od mechanika że auto będzie na przyszły tydzień i 1500 nie moje także można naprawić taniej :decayed:

Opublikowano

:hi:

Curva padam na twarz.

Ale Miszka mam dla Ciebie złe wieści :decayed: :decayed: :decayed: :decayed: :decayed:

Moje :a4fan: zostało reanimowane :banan2: :banan2: :banan2: :banan2: :banan2:

Pękła śruba mocująca jakiś uchwyt i wysunęła się metalowa rurka z bloku silnika którą sperdolił płyn :heat: :heat: :heat: :heat: :heat: :heat:

Koszt to oczy na zapałkach po nocce,2h w garażu przy -15 i robota z kompem od kumpla na weekend.

Więc jednak można naprawić :audi: za mniej niż 500 zeta :naughty: :naughty: :naughty: :naughty:

:hi:

:shocked: Chłopie a wysłałeś wczoraj totka? Z Twoim szczęściem to miałbyś 6 :kox::banan:

Opublikowano

siemanderko

i weekend, ale co z tego jak siorka zachorowala i musze w domu kiblowac w razie potrzeby :confused4:

Opublikowano
:bry:
Opublikowano

:hi:

na fajrancie i z dobrym newsem na kończący się tydzień :decayed:

http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?topic=243996.0

Kędzior a ja jednak nie jadę ze względu na pogodę i mógłbym gdzieś wyskoczyć :cool1:

Opublikowano

Miszka miałem podobny problem w poprzednim aucie i było to sprzęgło :gwizdanie:

Opublikowano

:hi:

Curva padam na twarz.

Ale Miszka mam dla Ciebie złe wieści :decayed: :decayed: :decayed: :decayed: :decayed:

Moje :a4fan: zostało reanimowane :banan2: :banan2: :banan2: :banan2: :banan2:

Pękła śruba mocująca jakiś uchwyt i wysunęła się metalowa rurka z bloku silnika którą sperdolił płyn :heat: :heat: :heat: :heat: :heat: :heat:

Koszt to oczy na zapałkach po nocce,2h w garażu przy -15 i robota z kompem od kumpla na weekend.

Więc jednak można naprawić :audi: za mniej niż 500 zeta :naughty: :naughty: :naughty: :naughty:

:hi:

:shocked: Chłopie a wysłałeś wczoraj totka? Z Twoim szczęściem to miałbyś 6 :kox::banan:

A wysłałem wysłałem ale 6 na pewno nie mam :confused4:

Nie miałem czasu jeszcze sprawdzić kuponów,może jakaś 3 wpadła.

Opublikowano

Miszka miałem podobny problem w poprzednim aucie i było to sprzęgło :gwizdanie:

:blink: to dlaczego inne biegi wchodzą :cool1:[br]Dopisany: 10 Luty 2012, 19:48_________________________________________________jak no moje to ewidentnie coś ze skrzynią

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.