Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty Katowice i okolice

Jest to część 1 dyskusji Spoty Katowice i okolice.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

:facepalm: i kto to mówi :polew:

No co ja przynajmniej auto mam męskie ... :polew: :polew: :polew:

zamiast tego miałeś napisać lubię

wiem wiem ale w ostatniej chwili zabrakło Ci odwagi :naughty:

  • Odpowiedzi 154,3 tys.
  • Wyświetleń 4,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

:facepalm: i kto to mówi :polew:

No co ja przynajmniej auto mam męskie ... :polew: :polew: :polew:

:facepalm: i kto to mówi :polew:

No co ja przynajmniej auto mam męskie ... :polew: :polew: :polew:

ale tylko z nazwy :gwizdanie:

Opublikowano

coś się **ujowo dzisiaj czuję, zaraz robię herbatę z wkładką ( tak 50na50 :kox: )

Opublikowano

:facepalm: i kto to mówi :polew:

No co ja przynajmniej auto mam męskie ... :polew: :polew: :polew:

:facepalm: i kto to mówi :polew:

No co ja przynajmniej auto mam męskie ... :polew: :polew: :polew:

ale tylko z nazwy :gwizdanie:

Ty diler nie fikaj bo dam cynka Addasko i Ci wpadnie z kolegami na plantacje i swoje A4 bedziesz ogladał zza wieziennych krat ... Polska to ni eholandia ani Czechy ... :polew: :polew: :polew: :polew:[br]Dopisany: 09 Luty 2012, 20:20_________________________________________________

coś się **ujowo dzisiaj czuję, zaraz robię herbatę z wkładką ( tak 50na50 :kox: )

OK no to pssyyyttt ... Warka ... :wink4:

Opublikowano

:facepalm: i kto to mówi :polew:

No co ja przynajmniej auto mam męskie ... :polew: :polew: :polew:

aha :decayed:

coś się **ujowo dzisiaj czuję, zaraz robię herbatę z wkładką ( tak 50na50 :kox: )

ja cosik takowego sączę

50% szkalnki zapełnione JD pozostałe 50% lodem :slina:

Opublikowano

:facepalm: i kto to mówi :polew:

No co ja przynajmniej auto mam męskie ... :polew: :polew: :polew:

aha :decayed:

coś się **ujowo dzisiaj czuję, zaraz robię herbatę z wkładką ( tak 50na50 :kox: )

ja cosik takowego sączę

50% szkalnki zapełnione JD pozostałe 50% lodem :slina:

zazdroszczę :slina: też bym się napił :slina:

Opublikowano

:facepalm: i kto to mówi :polew:

No co ja przynajmniej auto mam męskie ... :polew: :polew: :polew:

aha :decayed:

coś się **ujowo dzisiaj czuję, zaraz robię herbatę z wkładką ( tak 50na50 :kox: )

ja cosik takowego sączę

50% szkalnki zapełnione JD pozostałe 50% lodem :slina:

Nie rób smaka ... ja mam tylko pifko ... :confused4:

Opublikowano

:facepalm: i kto to mówi :polew:

No co ja przynajmniej auto mam męskie ... :polew: :polew: :polew:

aha :decayed:

coś się **ujowo dzisiaj czuję, zaraz robię herbatę z wkładką ( tak 50na50 :kox: )

ja cosik takowego sączę

50% szkalnki zapełnione JD pozostałe 50% lodem :slina:

zazdroszczę :slina: też bym się napił :slina:

tez mi ...Jodyna z lodem :cool1:

:polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

Opublikowano

:facepalm: i kto to mówi :polew:

No co ja przynajmniej auto mam męskie ... :polew: :polew: :polew:

aha :decayed:

coś się **ujowo dzisiaj czuję, zaraz robię herbatę z wkładką ( tak 50na50 :kox: )

ja cosik takowego sączę

50% szkalnki zapełnione JD pozostałe 50% lodem :slina:

zazdroszczę :slina: też bym się napił :slina:

tez mi ...Jodyna z lodem :cool1:

:polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

Ja tam herbaty nie bardzo lubię ale cosik innego bym się napił :naughty: np zieloną wróżkę :kox:

Opublikowano

:facepalm: i kto to mówi :polew:

No co ja przynajmniej auto mam męskie ... :polew: :polew: :polew:

aha :decayed:

coś się **ujowo dzisiaj czuję, zaraz robię herbatę z wkładką ( tak 50na50 :kox: )

ja cosik takowego sączę

50% szkalnki zapełnione JD pozostałe 50% lodem :slina:

zazdroszczę :slina: też bym się napił :slina:

tez mi ...Jodyna z lodem :cool1:

:polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

Ja tam herbaty nie bardzo lubię ale cosik innego bym się napił :naughty: np zieloną wróżkę :kox:

Hmmmm :mysli: :mysli: :mysli: a ja Hiszpańskiej Muchy ... :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

Opublikowano

:facepalm: i kto to mówi :polew:

No co ja przynajmniej auto mam męskie ... :polew: :polew: :polew:

aha :decayed:

coś się **ujowo dzisiaj czuję, zaraz robię herbatę z wkładką ( tak 50na50 :kox: )

ja cosik takowego sączę

50% szkalnki zapełnione JD pozostałe 50% lodem :slina:

zazdroszczę :slina: też bym się napił :slina:

zapraszam :naughty::decayed: namiar do navi puszczę esem :wink4:

Opublikowano

:facepalm: i kto to mówi :polew:

No co ja przynajmniej auto mam męskie ... :polew: :polew: :polew:

:facepalm: i kto to mówi :polew:

No co ja przynajmniej auto mam męskie ... :polew: :polew: :polew:

ale tylko z nazwy :gwizdanie:

Ty diler nie fikaj bo dam cynka Addasko i Ci wpadnie z kolegami na plantacje i swoje A4 bedziesz ogladał zza wieziennych krat ... Polska to ni eholandia ani Czechy ... :polew: :polew: :polew: :polew:

Jedyne za co mogli by mnie zamknąć to tylko za to, że znam Ciebie :naughty:

To i tak nie zmienia faktu ze leon suck

i nie zmieni tego nawet najlepszy crack

:polew::decayed: :decayed:

Opublikowano

:facepalm: i kto to mówi :polew:

No co ja przynajmniej auto mam męskie ... :polew: :polew: :polew:

aha :decayed:

coś się **ujowo dzisiaj czuję, zaraz robię herbatę z wkładką ( tak 50na50 :kox: )

ja cosik takowego sączę

50% szkalnki zapełnione JD pozostałe 50% lodem :slina:

zazdroszczę :slina: też bym się napił :slina:

tez mi ...Jodyna z lodem :cool1:

:polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

:polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew::good::polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

Opublikowano

To i tak nie zmienia faktu ze leon suck

i nie zmieni tego nawet najlepszy crack

:polew::decayed: :decayed:

:polew: :polew:

Opublikowano

:facepalm: i kto to mówi :polew:

No co ja przynajmniej auto mam męskie ... :polew: :polew: :polew:

:facepalm: i kto to mówi :polew:

No co ja przynajmniej auto mam męskie ... :polew: :polew: :polew:

ale tylko z nazwy :gwizdanie:

Ty diler nie fikaj bo dam cynka Addasko i Ci wpadnie z kolegami na plantacje i swoje A4 bedziesz ogladał zza wieziennych krat ... Polska to ni eholandia ani Czechy ... :polew: :polew: :polew: :polew:

Jedyne za co mogli by mnie zamknąć to tylko za to, że znam Ciebie :naughty:

To i tak nie zmienia faktu ze leon suck

i nie zmieni tego nawet najlepszy crack

:polew::decayed: :decayed:

:laghing2: :polew::nabijasie:

za***iste :polew:

Opublikowano

:facepalm: i kto to mówi :polew:

No co ja przynajmniej auto mam męskie ... :polew: :polew: :polew:

:facepalm: i kto to mówi :polew:

No co ja przynajmniej auto mam męskie ... :polew: :polew: :polew:

ale tylko z nazwy :gwizdanie:

Ty diler nie fikaj bo dam cynka Addasko i Ci wpadnie z kolegami na plantacje i swoje A4 bedziesz ogladał zza wieziennych krat ... Polska to ni eholandia ani Czechy ... :polew: :polew: :polew: :polew:

Jedyne za co mogli by mnie zamknąć to tylko za to, że znam Ciebie :naughty:

To i tak nie zmienia faktu ze leon suck

i nie zmieni tego nawet najlepszy crack

:polew::decayed: :decayed:

Ojjj kolega ma widze niezły FLo ... :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: To żeś mi pojechał jak TeDe Rychowi ... :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

Opublikowano

:facepalm: i kto to mówi :polew:

No co ja przynajmniej auto mam męskie ... :polew: :polew: :polew:

:facepalm: i kto to mówi :polew:

No co ja przynajmniej auto mam męskie ... :polew: :polew: :polew:

ale tylko z nazwy :gwizdanie:

Ty diler nie fikaj bo dam cynka Addasko i Ci wpadnie z kolegami na plantacje i swoje A4 bedziesz ogladał zza wieziennych krat ... Polska to ni eholandia ani Czechy ... :polew: :polew: :polew: :polew:

Jedyne za co mogli by mnie zamknąć to tylko za to, że znam Ciebie :naughty:

To i tak nie zmienia faktu ze leon suck

i nie zmieni tego nawet najlepszy crack

:polew::decayed: :decayed:

Ojjj kolega ma widze niezły FLo ... :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: To żeś mi pojechał jak TeDe Rychowi ... :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

:decayed: :decayed:

Opublikowano

PAN OKO :yeah: :yeah: :decayed:

Opublikowano

siema z wieczora

Opublikowano

PAN OKO :yeah: :yeah: :decayed:

herbatka już rozgrzała :?: :naughty:

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.