Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty Katowice i okolice

Jest to część 1 dyskusji Spoty Katowice i okolice.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

warto pracować za ile :?: :mysli:

  • Odpowiedzi 154,3 tys.
  • Wyświetleń 4,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

warto pracować za ile :?: :mysli:

myślę, że min 4k na łapę, ale furka + paliwo + tel musi być

Opublikowano

warto pracować za ile :?: :mysli:

myślę, że min 4k na łapę, ale furka + paliwo + tel musi być

:shocked: to wysoko postawiłeś poprzeczkę :naughty:

Opublikowano

warto pracować za ile :?: :mysli:

myślę, że min 4k na łapę, ale furka + paliwo + tel musi być

:shocked: to wysoko postawiłeś poprzeczkę :naughty:

powiem tak jestem przyzwyczajony do tego, że furka (+ paliwo), tel, komp mam free więc już duży koszt odpada więc tak naprawdę jeśli było by mniej niż 4k to nie było by tragicznie, koszta mam duże, mieszkanie itp ale to każdy ma ,

generalnie ważne żeby się wszystko spinało a póki co się nie spina a tyram jak dzika świnia :wallbash:

Opublikowano

warto pracować za ile :?: :mysli:

myślę, że min 4k na łapę, ale furka + paliwo + tel musi być

:shocked: to wysoko postawiłeś poprzeczkę :naughty:

powiem tak jestem przyzwyczajony do tego, że furka (+ paliwo), tel, komp mam free więc już duży koszt odpada więc tak naprawdę jeśli było by mniej niż 4k to nie było by tragicznie, koszta mam duże, mieszkanie itp ale to każdy ma ,

generalnie ważne żeby się wszystko spinało a póki co się nie spina a tyram jak dzika świnia :wallbash:

No chyba nie bardziej niż ja :naughty: właśnie w pracy jestem :tongue4::polew:

Opublikowano

ta?

wyszedłem z doma o 7 wróciłem przed 22

Opublikowano

warto pracować za ile :?: :mysli:

myślę, że min 4k na łapę, ale furka + paliwo + tel musi być

:shocked: to wysoko postawiłeś poprzeczkę :naughty:

powiem tak jestem przyzwyczajony do tego, że furka (+ paliwo), tel, komp mam free więc już duży koszt odpada więc tak naprawdę jeśli było by mniej niż 4k to nie było by tragicznie, koszta mam duże, mieszkanie itp ale to każdy ma ,

generalnie ważne żeby się wszystko spinało a póki co się nie spina a tyram jak dzika świnia :wallbash:

chodz na kopalnie po pierwszej wyplacie bedziesz sie cieszyl z tego co masz i zapierdalal nawet bardziej niz dzika swinia :wink4:
Opublikowano

mam kilku kumpli na grubie i żaden z nich nie narzeka :mysli:

Opublikowano

wszędzie dobrze gdzie nas nie ma :naughty:

Opublikowano

wszędzie dobrze gdzie nas nie ma :naughty:

powiem Ci że niby głupie hasło ale prawdziwe :chytry:

Opublikowano

mam kilku kumpli na grubie i żaden z nich nie narzeka :mysli:

wszystko zalezy od tego gdzie robia, np miedzy mna a Puckiem w zarobkach jest przepasc :disgust: [br]Dopisany: 08 Luty 2012, 22:27_________________________________________________

wszędzie dobrze gdzie nas nie ma :naughty:

powiem Ci że niby głupie hasło ale prawdziwe :chytry:

tez sie z tym zgodze :wink4:
Opublikowano

Ja tam nie narzekam, auta służbowego, telefonu ani lapka nie mam ale jakoś daję radę :good: inni mają gorzej więc nie ma co narzekać a poza tym w pracy tylko siedzę na forum więc też dobrze :decayed:

Opublikowano

fajna maja akcje na czestochowskich hehe

Opublikowano

mam kilku kumpli na grubie i żaden z nich nie narzeka :mysli:

wszystko zalezy od tego gdzie robia, np miedzy mna a Puckiem w zarobkach jest przepasc

WHY ?

Opublikowano

dobry z wieczora, Diman - jutro Ci to sprawdzę.

Dzisiaj nie dałem rady bo miałem gwiezdne curva wojny

Popierdo*ona pani dr doniosła na mnie do dyra, że jej długo samochód naprawiam.

Co za głupia pipa :wallbash:

W piątek po południu oddała do mnie Tiguana 4motion po wjechaniu w dupną dziurę ( samochód zostawiał chyba z 8 śladów bo pourywane były nawet zwrotnice) :blink:

A dzisiaj odebrała samochód odj*bany jak stróż w boże ciało i jeszcze cała pupa pretensji..... :sick3:

To tyle ode mnie :hi:

psyt :slina:

Opublikowano

mam kilku kumpli na grubie i żaden z nich nie narzeka :mysli:

wszystko zalezy od tego gdzie robia, np miedzy mna a Puckiem w zarobkach jest przepasc

WHY ?

inne zarzadzanie.

Michel Telo - Ai Se Eu Te Pego (Hot version)

:evil: :evil: :evil:[br]Dopisany: 08 Luty 2012, 22:46_________________________________________________

dobry z wieczora, Diman - jutro Ci to sprawdzę.

Dzisiaj nie dałem rady bo miałem gwiezdne curva wojny

Popierdo*ona pani dr doniosła na mnie do dyra, że jej długo samochód naprawiam.

Co za głupia pipa :wallbash:

W piątek po południu oddała do mnie Tiguana 4motion po wjechaniu w dupną dziurę ( samochód zostawiał chyba z 8 śladów bo pourywane były nawet zwrotnice) :blink:

A dzisiaj odebrała samochód odj*bany jak stróż w boże ciało i jeszcze cała pupa pretensji..... :sick3:

To tyle ode mnie :hi:

psyt :slina:

takie sa baby :decayed: pewnie brakuje jej porzadnego bolca :gwizdanie:
Opublikowano

same problemy ;(

Opublikowano

wszędzie dobrze gdzie nas nie ma :naughty:

coś w tym jest :gwizdanie: :wink4:

Opublikowano

fajna maja akcje na czestochowskich hehe

jaja se robią :decayed:

Opublikowano

niewnikam :wink4:

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.