Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty Katowice i okolice

Jest to część 1 dyskusji Spoty Katowice i okolice.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

I Gliwice są po spocie ... :wink4:

  • Odpowiedzi 154,3 tys.
  • Wyświetleń 4,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

I Gliwice są po spocie ... :wink4:

jakie Gliwice może ty ja do Knurowa nalezę :gwizdanie:

dzięki za spota

Opublikowano

I Gliwice są po spocie ... :wink4:

jakie Gliwice może ty ja do Knurowa nalezę :gwizdanie:

dzięki za spota

Właśnie ... Mirony dziękują za transport do Kato ... :decayed: :decayed: :decayed:

Opublikowano

Po spociku, dzięki wielkie :notworthy: Emilia z KFC :good:

Opublikowano

:hi: po spocie

[br]Dopisany: 07 Luty 2012, 22:19_________________________________________________ps .Kędzior coś Ty odjebał :no:

tak wyszlo :wink4:

ciulam spac

wiem wiem..

.tak wyszło...siła wyższa...pewna osoba...jakiś taki dziwny dzień...zmęczony...chory...

:tongue4:

Opublikowano

Po spociku, dzięki wielkie :notworthy: Emilia z KFC :good:

:polew: :polew: :polew: :polew: :polew: Też ja przycelowałem zboku jeden ... :naughty: :naughty: :naughty: :naughty:

Opublikowano

Po spociku, dzięki wielkie :notworthy: Emilia z KFC :good:

:polew: :polew: :polew: :polew: :polew: Też ja przycelowałem zboku jeden ... :naughty: :naughty: :naughty: :naughty:

a tam jaki zboku :gwizdanie: po prostu instynkt się odezwał :tongue4:

Opublikowano

Po spociku, dzięki wielkie :notworthy: Emilia z KFC :good:

:polew: :polew: :polew: :polew: :polew: Też ja przycelowałem zboku jeden ... :naughty: :naughty: :naughty: :naughty:

:gwizdanie:

Opublikowano

Po spociku, dzięki wielkie :notworthy: Emilia z KFC :good:

:polew: :polew: :polew: :polew: :polew: Też ja przycelowałem zboku jeden ... :naughty: :naughty: :naughty: :naughty:

a tam jaki zboku :gwizdanie: po prostu instynkt się odezwał :tongue4:

instynkt zboczeńca :decayed:

Opublikowano

Po spociku, dzięki wielkie :notworthy: Emilia z KFC :good:

:polew: :polew: :polew: :polew: :polew: Też ja przycelowałem zboku jeden ... :naughty: :naughty: :naughty: :naughty:

:gwizdanie:

:gwizdanie:

Opublikowano

Po spociku, dzięki wielkie :notworthy: Emilia z KFC :good:

:polew: :polew: :polew: :polew: :polew: Też ja przycelowałem zboku jeden ... :naughty: :naughty: :naughty: :naughty:

a tam jaki zboku :gwizdanie: po prostu instynkt się odezwał :tongue4:

instynkt zboczeńca :decayed:

mocne słowa :decayed:

Opublikowano

aha :gwizdanie:

:wink4:

Opublikowano

aha :gwizdanie:

:wink4:

Artur trzeba było przyjechać :naughty:

Opublikowano

aha :gwizdanie:

:wink4:

Artur trzeba było przyjechać :naughty:

On nie ma takich fajnych zebrań w pracy ... :naughty: :naughty: :naughty:[br]Dopisany: 07 Luty 2012, 23:16_________________________________________________Ale Dominisia u Kuby ... :gwizdanie: :gwizdanie:

Opublikowano

aha :gwizdanie:

:wink4:

Artur trzeba było przyjechać :naughty:

On nie ma takich fajnych zebrań w pracy ... :naughty: :naughty: :naughty:

ale to nie było zebranie w pracy, nie mogę mieć ich 3 razu w tygodniu, tym razem byłem na zebraniu wspólnoty :naughty:

Opublikowano

miałem ją :decayed:

Opublikowano

Dominikę miałem.................

:polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

Opublikowano

aha :gwizdanie:

:wink4:

Artur trzeba było przyjechać :naughty:

bez auta jestem ,jakby nie to to bym Ci pokazał jak poboczem się lata :wink4::decayed:

Opublikowano

aha :gwizdanie:

:wink4:

Artur trzeba było przyjechać :naughty:

bez auta jestem ,jakby nie to to bym Ci pokazał jak poboczem się lata :wink4::decayed:

:polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

dawno się tak nie uśmiałem :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

Opublikowano

aha :gwizdanie:

:wink4:

Artur trzeba było przyjechać :naughty:

bez auta jestem ,jakby nie to to bym Ci pokazał jak poboczem się lata :wink4::decayed:

Co wy jecie z tych B5... czym Was karmią ... same piraty ... :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.