Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty Katowice i okolice

Jest to część 1 dyskusji Spoty Katowice i okolice.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

ja w tamta zime oblatalem na aku 55Ah i palil bez problemu :cool1: a teraz mam 72Ah i jakos tak dziwnie odpala :mysli:

czasy się zmieniają :)

tak i wlasnie dlatego podejrzewac ze moze byc cos nietak z paliwem

albo coś się zepsuło :decayed:

Audi sie nie psuje :cool1:

golf tak :decayed:

  • Odpowiedzi 154,3 tys.
  • Wyświetleń 4,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

ja w tamta zime oblatalem na aku 55Ah i palil bez problemu :cool1: a teraz mam 72Ah i jakos tak dziwnie odpala :mysli:

może alernator nie potrafi go doładować :gwizdanie:

Opublikowano

ja w tamta zime oblatalem na aku 55Ah i palil bez problemu :cool1: a teraz mam 72Ah i jakos tak dziwnie odpala :mysli:

może alernator nie potrafi go doładować :gwizdanie:

ladowanie jest dobre bo sprawdzalem
Opublikowano

ja w tamta zime oblatalem na aku 55Ah i palil bez problemu :cool1: a teraz mam 72Ah i jakos tak dziwnie odpala :mysli:

Kędzior zainwestuj w nowe kable do świec :wink4:

:rolleyes:

tak czytam co piszecie, zgadzam się ze Stanleyem bez świec żarowych da się traktor uruchomić :wink4:

Do odpalenia diesla potszebne jest dobre rozpylenie paliwa i porządna kompresja a diesel powinien zapalić, w dieslu z tego co pamiętam stopień sprężania to 1:25 w benzynie 1:10. Hub powie coś na temat fizyki :wink4: Tylko ropę pod ciśnieniem można zapalić. Jeżeli jest słaba kompresja to i aku 1000Ah nie pomoże.

Jeżeli aku kręci silnikiem przez 40s czy minutę i siada to normalna rzecz i świadczy o sprawnym aku, jak każda bateria akumlator ma swój maksymalny prąd który może zmagazynować i później wydać, prąd znamionowy akumlatora podawany jest dla temperatury 20 St.C. jeżeli nie ma pełnej mocy to świece będą się dłużej rozgrzewać i padnie po kilku obrotach silnikiem.

Ja stawiam na wtryski, które nie robią mgły paliwowej dostatecznie rozpylonej aby można ją było zapalić i braku "fabrycznego" sprężania w silniku.

Opublikowano

ja w tamta zime oblatalem na aku 55Ah i palil bez problemu :cool1: a teraz mam 72Ah i jakos tak dziwnie odpala :mysli:

Kędzior zainwestuj w nowe kable do świec :wink4:

:rolleyes:

tak czytam co piszecie, zgadzam się ze Stanleyem bez świec żarowych da się traktor uruchomić :wink4:

Do odpalenia diesla potszebne jest dobre rozpylenie paliwa i porządna kompresja a diesel powinien zapalić, w dieslu z tego co pamiętam stopień sprężania to 1:25 w benzynie 1:10. Hub powie coś na temat fizyki :wink4: Tylko ropę pod ciśnieniem można zapalić. Jeżeli jest słaba kompresja to i aku 1000Ah nie pomoże.

Jeżeli aku kręci silnikiem przez 40s czy minutę i siada to normalna rzecz i świadczy o sprawnym aku, jak każda bateria akumlator ma swój maksymalny prąd który może zmagazynować i później wydać, prąd znamionowy akumlatora podawany jest dla temperatury 20 St.C. jeżeli nie ma pełnej mocy to świece będą się dłużej rozgrzewać i padnie po kilku obrotach silnikiem.

Ja stawiam na wtryski, które nie robią mgły paliwowej dostatecznie rozpylonej aby można ją było zapalić i braku "fabrycznego" sprężania w silniku.

:blink: :blink:

skąd żeś to wkleił :decayed: ??

Opublikowano

ja w tamta zime oblatalem na aku 55Ah i palil bez problemu :cool1: a teraz mam 72Ah i jakos tak dziwnie odpala :mysli:

może alernator nie potrafi go doładować :gwizdanie:

ladowanie jest dobre bo sprawdzalem

podejżewam że trzeba błędy na wagu skasować i zrobić strojenie przepustnicy :polew:

albo poczekać do wiosny :decayed: :decayed:[br]Dopisany: 05 Luty 2012, 23:51_________________________________________________

ja w tamta zime oblatalem na aku 55Ah i palil bez problemu :cool1: a teraz mam 72Ah i jakos tak dziwnie odpala :mysli:

Kędzior zainwestuj w nowe kable do świec :wink4:

:rolleyes:

tak czytam co piszecie, zgadzam się ze Stanleyem bez świec żarowych da się traktor uruchomić :wink4:

Do odpalenia diesla potszebne jest dobre rozpylenie paliwa i porządna kompresja a diesel powinien zapalić, w dieslu z tego co pamiętam stopień sprężania to 1:25 w benzynie 1:10. Hub powie coś na temat fizyki :wink4: Tylko ropę pod ciśnieniem można zapalić. Jeżeli jest słaba kompresja to i aku 1000Ah nie pomoże.

Jeżeli aku kręci silnikiem przez 40s czy minutę i siada to normalna rzecz i świadczy o sprawnym aku, jak każda bateria akumlator ma swój maksymalny prąd który może zmagazynować i później wydać, prąd znamionowy akumlatora podawany jest dla temperatury 20 St.C. jeżeli nie ma pełnej mocy to świece będą się dłużej rozgrzewać i padnie po kilku obrotach silnikiem.

Ja stawiam na wtryski, które nie robią mgły paliwowej dostatecznie rozpylonej aby można ją było zapalić i braku "fabrycznego" sprężania w silniku.

:blink: :blink:

skąd żeś to wkleił :decayed: ??

wiem że nie wyglądam ale pisałem z głowy :naughty::decayed:

Opublikowano

w normalny, podlaczasz i sprawdzasz.

Może w b7 ale nie b5 czy golfie bo tam czegoś takiego nie ma :) mialem zeszla zime 4 walniete i Vag ani nie beknal. [br]Dopisany: 05 Luty 2012, 23:52_________________________________________________

ladowanie jest dobre bo sprawdzalem

z ciekawosci, mierzyleś tylko napiecie czy prad ladowania?

Opublikowano

w normalny, podlaczasz i sprawdzasz.

Może w b7 ale nie b5 czy golfie bo tam czegoś takiego nie ma :) mialem zeszla zime 4 walniete i Vag ani nie beknal.

świece w b5 się sprawdza tak:

wsiadasz do samochodu przekręcasz kluczyk i jak lampka delikatnie przygasa to grzeją :wink4:

jest jescze metoda z ohmomierzem ale już trzeba się pobrudzić :gwizdanie:

Opublikowano

OKO :kox:

kopalnia wiedzy :naughty:

Opublikowano

OKO :kox:

kopalnia wiedzy :naughty:

:gwizdanie:

Opublikowano

w normalny, podlaczasz i sprawdzasz.

Może w b7 ale nie b5 czy golfie bo tam czegoś takiego nie ma :) mialem zeszla zime 4 walniete i Vag ani nie beknal.

świece w b5 się sprawdza tak:

wsiadasz do samochodu przekręcasz kluczyk i jak lampka delikatnie przygasa to grzeją :wink4:

jest jescze metoda z ohmomierzem ale już trzeba się pobrudzić :gwizdanie:

Nie zwrociłem uwagi :good: za to widze na voltomierzu ze przysiada wiec jest pobór. Tak czy inaczej VAG j**nietych swiec nie wykarze.

Opublikowano

ohmomierz w łapki i heja :wink4:

Opublikowano

z ciekawosci, mierzyleś tylko napiecie czy prad ladowania?

prad ladowania chyba :decayed:

Oko zmien forum :decayed:

podejżewam że trzeba błędy na wagu skasować i zrobić strojenie przepustnicy :polew:

juz sie wytlumaczylem wtedy ze o przeplywomierz mi chodzilo (jesli akurat bijesz do tej ostatniej sytuacji) :decayed:
Opublikowano

w normalny, podlaczasz i sprawdzasz.

Może w b7 ale nie b5 czy golfie bo tam czegoś takiego nie ma :) mialem zeszla zime 4 walniete i Vag ani nie beknal.

świece w b5 się sprawdza tak:

wsiadasz do samochodu przekręcasz kluczyk i jak lampka delikatnie przygasa to grzeją :wink4:

jest jescze metoda z ohmomierzem ale już trzeba się pobrudzić :gwizdanie:

Nie zwrociłem uwagi :good: za to widze na voltomierzu ze przysiada wiec jest pobór. Tak czy inaczej VAG j**nietych swiec nie wykarze.

ja nie mam woltomierza na blacie ;(

VAG pokazuje wprost proporcjonalnie do ilości spożytego alkoholu przez użytkownika, dużo wypiłeś wszystko zvagujesz :decayed:

Opublikowano
:decayed:
Opublikowano

z ciekawosci, mierzyleś tylko napiecie czy prad ladowania?

prad ladowania chyba :decayed:

Oko zmien forum :decayed:

podejżewam że trzeba błędy na wagu skasować i zrobić strojenie przepustnicy :polew:

juz sie wytlumaczylem wtedy ze o przeplywomierz mi chodzilo (jesli akurat bijesz do tej ostatniej sytuacji) :decayed:

kędzior równolegle mierzymy napięcie

w szereg mierzymy prąd :wink4:

Jak mierzyłeś na zaciskach + - to mierzyłeś tylko napięcie nie natężenie :tongue4:

Opublikowano

z ciekawosci, mierzyleś tylko napiecie czy prad ladowania?

prad ladowania chyba :decayed:

Pytam bo to malo prawdopodobne zebyś zrobił to w domu majac miernik, jedynie profesjonalne narzedzia do tego potrafia ocenic. zwykly miernik mierzy do 10A[br]Dopisany: 06 Luty 2012, 00:05_________________________________________________

ohmomierz w łapki i heja :wink4:

zadna regula, moze byc przebicie na mase a swieca nadal grzac nie bedzie :wink4:

Opublikowano

kumpel mi to sprawdzal i mowil ze ladowanie jest wiec niewiem

z ciekawosci, mierzyleś tylko napiecie czy prad ladowania?

prad ladowania chyba :decayed:

Oko zmien forum :decayed:

podejżewam że trzeba błędy na wagu skasować i zrobić strojenie przepustnicy :polew:

juz sie wytlumaczylem wtedy ze o przeplywomierz mi chodzilo (jesli akurat bijesz do tej ostatniej sytuacji) :decayed:

kędzior równolegle mierzymy napięcie

w szereg mierzymy prąd :wink4:

Jak mierzyłeś na zaciskach + - to mierzyłeś tylko napięcie nie natężenie :tongue4:

grozisz mi?? pamietaj ze wiem gdzie mieszkasz :decayed:
Opublikowano

kumpel mi to sprawdzal i mowil ze ladowanie jest wiec niewiem

wiec sprawdzał Ci napiecie ładowania a te mozesz miec prawidłowe, ale jesli bedziesz mial slaby alternator to bedzie dawal napiecie ok ale prad ladowania bedzie slabiutki i nie zdarzy naladowac aku wiekszego niz poprzednio.

Opublikowano

kumpel mi to sprawdzal i mowil ze ladowanie jest wiec niewiem

z ciekawosci, mierzyleś tylko napiecie czy prad ladowania?

prad ladowania chyba :decayed:

Oko zmien forum :decayed:

podejżewam że trzeba błędy na wagu skasować i zrobić strojenie przepustnicy :polew:

juz sie wytlumaczylem wtedy ze o przeplywomierz mi chodzilo (jesli akurat bijesz do tej ostatniej sytuacji) :decayed:

kędzior równolegle mierzymy napięcie

w szereg mierzymy prąd :wink4:

Jak mierzyłeś na zaciskach + - to mierzyłeś tylko napięcie nie natężenie :tongue4:

grozisz mi?? pamietaj ze wiem gdzie mieszkasz :decayed:

czuje się bezpieczny, do mnie musiałbyś zatankować za więcej niż 50 :gwizdanie: :decayed: :decayed:

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.