Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty Katowice i okolice

Jest to część 1 dyskusji Spoty Katowice i okolice.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

kumpel mi to sprawdzal i mowil ze ladowanie jest wiec niewiem

wiec sprawdzał Ci napiecie ładowania a te mozesz miec prawidłowe, ale jesli bedziesz mial slaby alternator to bedzie dawal napiecie ok ale prad ladowania bedzie slabiutki i nie zdarzy naladowac aku wiekszego niz poprzednio.

:good:

[br]Dopisany: 06 Luty 2012, 00:15_________________________________________________

czuje się bezpieczny, do mnie musiałbyś zatankować za więcej niż 50 :gwizdanie: :decayed: :decayed:

ale w jedna str :polew: [br]Dopisany: 06 Luty 2012, 00:16_________________________________________________jutro lub we wtorek jedziemy z moja na reklamacje jej aku wiec zobaczymy jak bedzie wygladalo sprawdzanie tego ladowania :wink4:
  • Odpowiedzi 154,3 tys.
  • Wyświetleń 4,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

kumpel mi to sprawdzal i mowil ze ladowanie jest wiec niewiem

z ciekawosci, mierzyleś tylko napiecie czy prad ladowania?

prad ladowania chyba :decayed:

Oko zmien forum :decayed:

podejżewam że trzeba błędy na wagu skasować i zrobić strojenie przepustnicy :polew:

juz sie wytlumaczylem wtedy ze o przeplywomierz mi chodzilo (jesli akurat bijesz do tej ostatniej sytuacji) :decayed:

kędzior równolegle mierzymy napięcie

w szereg mierzymy prąd :wink4:

Jak mierzyłeś na zaciskach + - to mierzyłeś tylko napięcie nie natężenie :tongue4:

grozisz mi?? pamietaj ze wiem gdzie mieszkasz :decayed:

czuje się bezpieczny, do mnie musiałbyś zatankować za więcej niż 50 :gwizdanie: :decayed: :decayed:

yebanyyyy :polew:[br]Dopisany: 06 Luty 2012, 00:19_________________________________________________widać, że bezrbotny :decayed:

Opublikowano

kumpel mi to sprawdzal i mowil ze ladowanie jest wiec niewiem

wiec sprawdzał Ci napiecie ładowania a te mozesz miec prawidłowe, ale jesli bedziesz mial slaby alternator to bedzie dawal napiecie ok ale prad ladowania bedzie slabiutki i nie zdarzy naladowac aku wiekszego niz poprzednio.

:good:

[br]Dopisany: 06 Luty 2012, 00:15_________________________________________________

czuje się bezpieczny, do mnie musiałbyś zatankować za więcej niż 50 :gwizdanie: :decayed: :decayed:

ale w jedna str :polew: [br]Dopisany: 06 Luty 2012, 00:16_________________________________________________jutro lub we wtorek jedziemy z moja na reklamacje jej aku wiec zobaczymy jak bedzie wygladalo sprawdzanie tego ladowania :wink4:

weźmie miernik i sprawdzi napięcie ładowania, jak będzie powyżej 14V to uzna reklamację, przynajmniej u mnie tak sprawdzał :gwizdanie: :gwizdanie:

opowiesz na spocie :decayed:[br]Dopisany: 06 Luty 2012, 00:21_________________________________________________

yebanyyyy :polew:[br]Dopisany: 06 Luty 2012, 00:19_________________________________________________widać, że bezrbotny :decayed:

nie bezrobotny tylko na wypowiedzeniu do 31.03.2012 :tongue4: :tongue4:

Opublikowano

OKO :notworthy:

Opublikowano

nie bezrobotny tylko na wypowiedzeniu do 31.03.2012 :tongue4: :tongue4:

zaje*ista data :kox: :kox: :kox:
Opublikowano

nie bezrobotny tylko na wypowiedzeniu do 31.03.2012 :tongue4: :tongue4:

zaje*ista data :kox: :kox: :kox:

:mysli:

mnie też się pododa :decayed:

Opublikowano

idę spać :gwizdanie:

od rana kolejny dzień szakala :disgust::sick3:

Opublikowano

ja też zawijam aby znów rano pogrążyć się w szarości dnia codziennego

:polew: :polew: :polew:

Opublikowano

ja też zawijam aby znów rano pogrążyć się w szarości dnia codziennego

:polew: :polew: :polew:

niewiem co dzisiaj brales ale jutro wez polowe :polew: :polew: :polew:

sie tez bede zbieral narka :wink4:

Opublikowano

ja też zawijam aby znów rano pogrążyć się w szarości dnia codziennego

:polew: :polew: :polew:

zima, to trzeba podlewać, plewić itp....ale jak przyjdą zbiory..... :decayed:

Opublikowano

:gwizdanie: :decayed:[br]Dopisany: 06 Luty 2012, 00:34_________________________________________________ :hi:

Opublikowano
:hi: morgen
Opublikowano

dobry :hi:

Opublikowano
:sick3:
Opublikowano

:sick3:

coś chlał wczoraj ?

Opublikowano

:sick3:

coś chlał wczoraj ?

chlał od razu.... :gwizdanie:

napiłem się kilka kielonków na urodzinach matki :sick3:

Opublikowano

:sick3:

coś chlał wczoraj ?

chlał od razu.... :gwizdanie:

napiłem się kilka kielonków na urodzinach matki :sick3:

tj 10 ? 15 ? :decayed:

Opublikowano

:sick3:

coś chlał wczoraj ?

chlał od razu.... :gwizdanie:

napiłem się kilka kielonków na urodzinach matki :sick3:

tj 10 ? 15 ? :decayed:

5 :gwizdanie:

Opublikowano

:sick3:

coś chlał wczoraj ?

chlał od razu.... :gwizdanie:

napiłem się kilka kielonków na urodzinach matki :sick3:

tj 10 ? 15 ? :decayed:

5 :gwizdanie:

po 100gr każdy :decayed:

Opublikowano

:sick3:

coś chlał wczoraj ?

chlał od razu.... :gwizdanie:

napiłem się kilka kielonków na urodzinach matki :sick3:

tj 10 ? 15 ? :decayed:

5 :gwizdanie:

po 100gr każdy :decayed:

nie żałuj mu :gwizdanie:

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.